PDA

View Full Version : E-bay



Тамии ..^^
01-07-2013, 15:14
Добра идея ли е да купувам техника и електроника от Й-бей? Конкретно телефони? Дали са реплики, защото някои от тях са страшно евтини?

obichka
01-07-2013, 17:32
Щом са страшно евтини,определено са реплики.

Тамии ..^^
01-07-2013, 17:55
А има ли някакъв начин, по който мога да разбера?

Alchemist
01-07-2013, 18:17
А има ли някакъв начин, по който мога да разбера?
Не, освен ако не искаш да рискуваш и сама да се увериш. Ако найстина са много евтини - или са реплики, или са крадени.

ninjaiscrazy
01-07-2013, 22:00
Направи съпоставка на цените там спрямо цените в България,защото на всеки е известно,че наще обичат да си сложат по няколко десетки левчета отгоре.Иначче като техника само ако е нещо дребно според мен,джунджурийка.Иначе просто оглеждаш в описанието да няма нещо от сорта на "just like the real phone" или "almost the same as the real phone" или нещо подобно.За други начини не се сещам как да провериш дали телефона е реплика.

Тамии ..^^
01-08-2013, 12:03
Благодаря ви много :)

Ukhtar
01-08-2013, 17:29
Обикновено ако е реплика, го посочват, щото инак нарушават terms and conditions. Също купувай от продавачи с висок рейтинг и гледай отрицателните оценки защо са дадени

Тамии ..^^
01-10-2013, 19:35
Добре, благодаря ти. А обмислям да си купя НТС НD2 втора употреба, който е ъпдейтнат с Андроид 4 . Но се притеснявам затова, че е от 2009 година.. С този андроид няма ли да забива? Или ще върви гладко? Искам да си купя телефон, на който да играя Subway Surfer, и се чудя на този ще върви ли гладко.. Добър телефон ли е? Ако не може ли да ми предложите добър телефон Андроид с 4 инчов екран или около 4 инча. Да мога да играя тази игра на него и да мога да си тегля безплатно разни приложения, да не забива и т.н., но да не е Самсунг Галакси С2 или С3.

Тамии ..^^
01-10-2013, 20:50
Колебая се между HTC HD2, Sony Ericsson Xperia X10, Sony Ericsson Xperia Miro, Sony Galaxy Ace, LG Revolution 4G. Кой е най-добър според вас и имате ли други предложения? Искам хубава камера, Андроид, да не забива, по-голям да е и дамога да играя играта, която казах по-горе без да забива и да се движи бързо. Предната камера е плюс. Кой мислите, че е най-добър от тези, които изброих?

andylife
01-11-2013, 01:15
Сайта е най-добрия в света, за онлайн покупки. Първо- Ти, имаш право да си търсиш правата след, всяка не добре развила се покупка. Второ- Й-Бей ти дава пълното право, да си искаш парите обратно и, естествено можеш да върнеш продукта. Трето- Никой, не може да те измами, след като си има допълнителна информация и описание за всеки продукт, хората не на празно ги пишат! Също, до-колкото се отнася за телефони, още в заглавието пише кое е реплика и кое не е реплика. Както казаха по-горе да, гледай за (Селъри) който са с висок рейтинг, също е желателно да преглеждаш коментарите относно продуктите който е продавал на хората, така наречения (Селър). Това е като цяло и, можеш да намериш нещо наистина хубаво, на прилична цена или на търг, според зависи. ( АКО ИМАШ КЪСМЕТ :D )
Хайде успех с, покупките! :)

Тамии ..^^
01-12-2013, 18:11
Колебая се между HTC HD2, Sony Ericsson Xperia X10, Sony Ericsson Xperia Miro, Samsung Galaxy Ace, LG Revolution 4G. Кой е най-добър според вас и имате ли други предложения? Искам хубава камера, Андроид, да не забива, по-голям да е и дамога да играя играта, която казах по-горе без да забива и да се движи бързо. Предната камера е плюс. Кой мислите, че е най-добър от тези, които изброих?

някой? Също така обмислям HTC Sensation, HTC Desire S и HTC Incredible S.

D*Rose
01-12-2013, 18:18
Аз лично не бих пазарувал техника онлайн, още по-малко от чужбина. Знам, че репликите се познават като се хванат, но по снимки не знам.

За модел не знам какво да те посъветвам.

perry_the_platypus
01-12-2013, 20:56
Надявам се да правиш разлика между евро и лев и не затова да ти изглеждат евтини нещата. Общо взето съм чувал и отрицателни неща за сайта, проверявай продавачите, изчитай цялото описание и трябва да имаш предвид, че плащаш това и стискаш палци 2-3 седмици да дойде това, за което си платила. Ако си си набелязала точен продукт, може да го пуснеш тук и да ти кажат дали става или не. Насочила се към горе-долу стари модели телефони. Втора употреба според мен не си струва изобщо, щом е с Android 4-ка, значи е root-нат и може да имаш известни бъгове със самия телефон.

Eskapel4o
01-15-2013, 03:19
Не всичко което е много евтино е реплика ... моя приятел купуваше мп4 ки за по 2 лева ... :D