PDA

View Full Version : За нашите зодии



mrankoniiii
01-07-2013, 18:14
Нека всеки разкаже за своята зодия ..

Аз съм горд представител на зодия риби . Голям инат съм когато си наумя нещо и господ не е способен да ме откаже , голям егоист. Често живея в мой свят , но правя границата между реалноста и фантазията . Нямам практическо мислене,ужасно разхвърляна и не организирана . Имам добра интуиция , склонна са да бъда: чувствителна, впечатлителна, променлива, мечтателка изпълнени със съчувствие, проницателни, небрежни, зависими.

FlippanT
01-07-2013, 18:36
Ако трябва да съм честен, не вярвам в зодий, съдби и т.н., но ти гарантирам, че съм по-голям инат от теб -.- Уж, Водолей се водя...

Blab
01-07-2013, 18:46
//тези теми са обречени на провал, поради изразителната агресия на "невярващите":Д

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi - ако искаш, построй си карта и я покажи, да я разгледаме;

козирог съм, със стелиум в знака, Венера във Водолей в 9-ти е най-издигнатата ми планета, съвпад на Нептун(у11) с Меркурий (у1,у5), Луна в 5-ти

Ukhtar
01-07-2013, 19:27
Вие искате другите да ви харесват и да ви се възхищават, но сте и самокритичен. Дори и да имате някои лични слабости, научили сте се да ги компенсирате. Разполагате с огромно количество неизползван потенциал, който все още не сте изчерпали напълно. Макар да правите впечатление на спокоен и дисциплиниран човек, понякога се чувствате неуверен и притеснен. Има моменти, в които се питате дали сте постъпили както трябва и дали сте взели правилното решение. Обичате донякъде промените и сте недоволен, ако ви ограничават и спъват. Гордеете се със свободомислието си и разсъждавате над думите на другите. Във всеки случай сте се научили, че прекалената откровеност към хората не е разумна. Ако предпоставките са налице, може да се сближите с другите, ако предпоставките не са подходящи, се отдръпвате и затваряте в себе си. Някои от вашите желания и копнежи са доста нереалистични.






Бошлаф работа са тия зодии. То и аз уж отговарям на почти всички характеристики за своята зодия, но всичко опира до проста математика, а именно че ако изредиш 10 (общовалидни) твърдения все ще се намери нещо, към което човек да се съотнесе, като внушението също оказва приличен ефект.

Историята на горния текст е интересна, бай дъ уей

DisappointedDreamer
01-07-2013, 21:04
Ох, като видя такава тема направо ми се плаче от моите знаци и тинтири минтири :/

Enchanting
01-08-2013, 18:38
и аз съм зодия риби.. но е малко по- различно от твоето. (мранконии)
Не съм егоист, макар че навсякъде се споменава и аз незнам защо..
Вярно е, че си имаме някакъв си наш свят, но и не съм голям фантазиор.
Много съм чувствителна, и с променливо настроение.
Склонна съм да бъда: много емоционална, артистична, състрадателна, понякога дори и меланхолична.
Най- много мразя лъжите и предателството.
Организирана съм -за важните неща, най- вече когато имам някакъв стимул...

YSMF
01-08-2013, 18:57
Лъв вярват в себе си и съумяват да вървят напред. Родените под знака Лъв имат склонност да бъдат: романтични, идеалисти, амбициозни, влюбени в себе си, темпераментни, верни, с широки пръсти, властни, предани, великодушни, почтени, справедливи и понякога прекалено смели. Интересите на Лъвовете са насочени към: спорта и игрите, забавленията, постиженията, желание да бъдат център на внимание, към децата (особено собствените). Щедростта на зодия Лъв привлича приятелството на хората.
-----
В темите съм се натъквала на това, че сме много секс или нещо от този сорт. Но горното е вярно, поне за мен.

granger
01-08-2013, 19:03
Лъв вярват в себе си и съумяват да вървят напред. Родените под знака Лъв имат склонност да бъдат: романтични, идеалисти, амбициозни, влюбени в себе си, темпераментни, верни, с широки пръсти, властни, предани, великодушни, почтени, справедливи и понякога прекалено смели. Интересите на Лъвовете са насочени към: спорта и игрите, забавленията, постиженията, желание да бъдат център на внимание, към децата (особено собствените). Щедростта на зодия Лъв привлича приятелството на хората.
-----
В темите съм се натъквала на това, че сме много секс или нещо от този сорт. Но горното е вярно, поне за мен.

same here

DisappointedDreamer
01-08-2013, 19:06
^защо търсите описание на себе си в интернет? не се ли познавате? не знаете ли какво чувствате?

tonssy
01-09-2013, 08:23
Овен. Общо взето вярвам в зодиите, но в граници. Смятам се за типичен представител на зодията ми, поне според описанията й, но има и неща, с които се отличавам. Асцендентът ми е рак.
Към положителните ми черти спадат непоклатима воля/ амбиция; целеустремена; знам какво искам и не се отказвам да го постигна; реалист съм; проницателна; честна; пресметлива; организирана, обичам реда; точна; справедлива; умея да изслушвам и да давам съвети; мразя спокойните, флегамтични хора, мразя спокойствието като цяло- обичам динамиката, постоянно нещо да се случва; спестявам и гледам да не харча пари за глупости; енергична- почти никога не мога да се почувствам изморена и капка мързел няма в мен; състрадателна, обичам да помагам, но само на тези, които го заслужават; мразя лицемерието и двуличието, но в ежедневието ми (поне засега) няма как да го избегна, за да не влизам в ненужни конфликти; обожавам животните- те са съществата, които са способни да ме разчувстват най- много.
Иначе съм егоистка (гледам да не бъда, но понякога характера си напира отвътре); самовлюбена; суетна; съдя другите за действията им и един човек, за да ми докаже, че е свестен и си заслужава, много трябва да ми се доказва, но спечели ли доверието ми- винаги може да разчита на мен и да знае, че стоя до него; много бързо се изнервям; леко материалистка се падам, но това не ми пречи да оценявам истинската стойност на всички други чувства и преживявания, така че го смятам за компенсирано :D ; чувствителна съм, мога да се смея и да плача от най- малкото, но не обичам да показвам емоциите си пред хората (само най- близките ми познават тази моя страна); допускам трудно хора до мен и следователно трудно се привързвам. Голям инат съм; перфекционистка също.
Това са основните ми черти.. Мога и още да пиша, но ще спра до тук ;д

magi_dark
01-09-2013, 20:44
Гнусен Водолей,упорита и инатлива съм,наумя ли си нещо няма земна сила да ме спре.......

Kaena Smith
01-12-2013, 06:56
Като стана дума за Водолея....:D

ВОДОЛЕЙ

Водолеят сам си измислил това име, иначе бил просто поливач. Поливал лехите в градините, нощем миел улиците с маркуч. Нарекъл се “водолей”, защото искал всичко да звучи красиво. Не казвал “слънцето”, а “бляскавия господар на небето”, луната величаел като “бледолика нощна красавица”, а звездите – “искри от божествения огън”. Веднъж влязъл в хлебарницата и си поискал от “онова ухаещо чудо, което се получава от зрелия полски злак”. Хлебарят помислил, че му се подиграва, и го изгонил. Така водолеят си останал гладен, но и глада си нарекъл “неясен копнеж към недостижимото”.

ПОУКА: Красотата може би ще спаси света, но едва ли ще нахрани гладния.

marilyn
01-12-2013, 23:34
Козирог, януарски. Упорито и принципно, рогато, инатливо, земно, стъпило здраво на земята, с рогата напред, водено от разума. Не особено емоционално същество. Целеустремено и насочено към осъществяването на мечтите си. Ученето/кариерата е приоритет. Всичко друго е на заден план.

pandabear
01-12-2013, 23:42
http://prikachi.com/images/972/5732972H.jpg

Сиреч, теленце. Ебаси пича съм. Това е достатъчно. -.^

s40t4
01-15-2013, 13:51
Аз съм горд представител на зодия риби . Голям инат съм когато си наумя нещо и господ не е способен да ме откаже , голям егоист. Често живея в мой свят , но правя границата между реалноста и фантазията . Нямам практическо мислене,ужасно разхвърляна и не организирана . Имам добра интуиция , склонна са да бъда: чувствителна, впечатлителна, променлива, мечтателка изпълнени със съчувствие, проницателни, небрежни, зависими.

+1

PurpleSand
01-16-2013, 22:23
Стрелец - много ината,супер чувствителна,сръдлива :D , бързо изнервяща се , държа на своето , трудно се признавам за виновна :D , прекалено добра с хората, понякога горделива,но не и прекалено... понякога егоист, проява на голяма ревност, обръщам внимание на дребни работи (както хубави,така и лоши) .. трудно се доверявам.. ако някой не ми е приятен доста си личи... добър слушател,голяяяяяяяям песимист и малко доза реалист,оптимист само на сигурно. Мразя лъжата,предателството,изне вярата. НЕ обичам,когато съм сигурна в нещо,отсрещния човек да твърди обратното.

Забелязвам ,че повечето споделяме по-лошите си черти.

paradaiz
01-17-2013, 15:41
Аз съм везни, винаги се колебая, оставям работата за последния момент, въпреки че се старая да си привършвам рано със задачите. Просто така се получава. Обичам да спя до късно, обичам дипломацията, дискретността, понякога и лъжата. Изключително романтична и доста разсеяна съм. Мразя когато съм права някой да спори с мен. Истината е, че и да греша обичам да споря, което е странно. Обичам да командвам и мразя да ме командват, но не обичам да съм център на вниманието. :)