PDA

View Full Version : Тя се промени ...



Aanonim4eto0o
01-07-2013, 19:13
Така значи с моята така наречена най-добра приятелка се познаваме от 12-13 години.С една дума бяхме на около 1-2 годинки откакто сме заедно.През тези години винаги сме били неразделни,въпреки че тя живее в друг град се виждаме всеки уикенд понеже аз ходя там при баба ми и дядо ми.Немога да отрека,че сме се карали през всичките тия години,но то просто няма как приятелство без караници.И колкото често да сме се карали,сърденето не е траело повече от ден,а и като бяхме малки караниците бяха съвсем безобидни..докато днес вече са за доста по сериозни неща.A и в последно време тя се промени коренно.Започна да се ядосва за най-малкото нещо,да започва да се сърди от нищото.И в последно време почти всеки ден се караме,понякога и по два пъти на ден.Вече все по-малко ми споделя и винаги аз се извинявам,дори когато нямам вина.Като се замисля тя май почти никога не е изполвала тази дума или поне не я казвала на мен.Абе не е като преди,много студена е станала към мене.

Според вас дали тия 12 години и нещо са пропиляни напразно..или просто има причина да се държи по този начин?!

sexa_na_kompleksa
01-08-2013, 09:41
Не мисля, че може да се твърди, че 12 години са пропилени напразно, защото вие сте били на 2-3-4.. години, когато приятелството се е основавало на едни неща, сега вече приятелството означава друго и за двете ви, вие сте се променили, възгледите ви също. Според мен вече не може да се наричате приятелки, още повече "най-добри", при положение, че се карате толкова често. Очевидно имате проблеми, които ви пречат да комуникирате правилно, а няма ли комуникация, разбирателство, доверие, не виждам как може да се говори за приятелство.

ninjaiscrazy
01-08-2013, 11:46
Може би просто преминава през някакъв по-кофти период,и аз преди имах една приятелка и бях до нея когато имаше такъв период и постоянно всеки божи денпо 5 часа спорихме,няма да казвам колко пъти сме се карали но сега си поддържаме контакт и всичко е наред.Просто не мисля,че тези години са пропиляни ей така,бъди до нея,пък ако на теб ти писне и мислиш,че не си струва повече...

bebeemalko
01-08-2013, 20:20
А според мен май сега навлизате в пубертета и е напълно нормално да се променя. Не знам защо повечето хора го смятат за лошо... "тя се промени, вече не сме приятелки" . Казвам ти го понеже и аз имах такава приятелка,но не тя, а аз се промених.. Аз израстнах, а тя си е все същата, аз гледам напред, а тя не. Всички се променят. Не е нужно да не сте приятелки, но я приемай такава каквато е и каквато ще става, а не очаквай да си е все същата!