PDA

View Full Version : Не издържам |(



PurpleSand
01-07-2013, 20:51
Винаги като му се издразна нещо и като почна да се `карам ` с него само ме слуша и изобщо не взима участие в разговора.........................
Направо днес ми дигна за пореден път нервите,не издържам........
Имам чувството,че си говора сама и се товара само аз...
и като ми каже: `Престани с това `..и побеснявам още повече. Знае ,че се дразна от това, казвала съм му го и пак го прави.
Не е като нормален човек да се изкаже и той,а само ми мълчи и ми прави някви тъпи изречения дето ме изкарват извън нерви. И ако не съм аз,той няма да започне ш*баната тема на разговор и си мисли,че ще ми мине ей така..хоп и айде ..магия. `Аз съм на принципа-не се товари за глупости и не им обръщай мнимание` Дрън -дрън. Аз не съм такава и тва ,че той не се товари,не означава ,че аз не се товара и нямам нужда да говоря за това..... kjsahakjfasgh
Ужасно съм нервна,днес се случи за пореден път и не издържах ,исках да си излея яда някъде ,да го сподела.... Направо ми писва ,не знам по какъв начин вече да му обясня ,че това МЕ ДРАЗНИ МНОГО!!!!!!

пс: поуспокоих се :D
пс2: И винаги се опитва да смени темата... ???????

HollyGolightly
01-07-2013, 21:09
Говори с него, когато ядът ти отмине. Ако на мен ми се разкрещят и аз няма да искам да заемам участие в този така наречен "разговор".

PurpleSand
01-07-2013, 21:20
Е аз не крещя...просто му задавам 84737837 въпроса в секунда .... ;д И бавно ми минава ядът.. и като не се реши проблема може и 5 дни да го мисля,докато не реши,че ще говори с мен.

Azoria
01-08-2013, 07:21
Знае ,че се дразна от това, казвала съм му го и пак го прави.

Доста неуважително.

Или не те взима насериозно, или ти трябва да си голямо мрънкало (това е алтернативата, според мен). Мисля, че можеш да си направиш извода.

xXxPETYAxXx
01-08-2013, 07:38
Доста неуважително.

Или не те взима насериозно, или ти трябва да си голямо мрънкало (това е алтернативата, според мен). Мисля, че можеш да си направиш извода.
И аз мисля, че си мрънкало, но и аз съм се държала и мислила преди като теб.
Обаче то е д/г еднакво дразнещо да си мърмориш сама и да се карате двамата, с негово участие и аргументи. Тогава съвсем ще се карате, защото съвцем ще задълбаваш.
И ако продължаваш да си мрънкало, може да се стигне до първия вариант - да те игнорира, защото не му пука. Т.е. дори да има чувства човека, това твоето мрънкане ще ги замрази.
Дано не е късно да се вземеш в ръце.

antineutral
01-08-2013, 09:17
Намери си някакво сравнително мирно занимание, което изисква повече подобни "караници" от твоя страна. Приятелят ти е непукист и много хора биха постъпили като него, за да си спестят нервите. Трябва ти боксова круша, която поне да уцелваш ;)

cyclops
01-08-2013, 09:44
Ами не му се карай, не му викай. Затова не ти обръща внимание. Обясни му със спокоен тон. Ако пак не слуша престани да му говориш. Не е глух, чул го е. Но с виканетрудно ще постигнеш нещо.

marilyn
01-08-2013, 14:47
Не мога да ви разбера с тия караници и скандали? Като не върви-късате. Като върви- не се карате, а ако има някакъв проблем се говори, решава се, толкоз.
Явно мълчи и просто се моли да млъкнеш и да го оставиш намира.

daniel1995
01-08-2013, 18:31
Взимай пример от него! Той е разбрал, че с каране и скандали не става нищо. Време е и ти да го проумееш.

PurpleSand
01-08-2013, 20:15
Взимай пример от него! Той е разбрал, че с каране и скандали не става нищо. Време е и ти да го проумееш.

Мда и изобщо да не се засегне темата :) ,ако правя като него. И на мен ми се иска без скандали да стигнем до крайната точка,но уви..

Ecstasy
01-08-2013, 20:50
Кажи му го, но спокойно и то много подробно :) Аз му казах 2 пъти и той само мълчеше, мълчеше и накрая просто му казах: не искам вече да съм ти приятелка...падна ми направо товар от плещите, сега вече не искам да се занимавам с мъже 1-2 години, искам да си поживея :)

fenkaaa
01-08-2013, 20:51
И при нас в повечето случаи е така.Говоря си сама. :D

umri
01-09-2013, 14:00
Винаги като му се издразна нещо и като почна да се `карам ` с него само ме слуша и изобщо не взима участие в разговора.........................
Направо днес ми дигна за пореден път нервите,не издържам........
Имам чувството,че си говора сама и се товара само аз...
и като ми каже: `Престани с това `..и побеснявам още повече. Знае ,че се дразна от това, казвала съм му го и пак го прави.
Не е като нормален човек да се изкаже и той,а само ми мълчи и ми прави някви тъпи изречения дето ме изкарват извън нерви. И ако не съм аз,той няма да започне ш*баната тема на разговор и си мисли,че ще ми мине ей така..хоп и айде ..магия. `Аз съм на принципа-не се товари за глупости и не им обръщай мнимание` Дрън -дрън. Аз не съм такава и тва ,че той не се товари,не означава ,че аз не се товара и нямам нужда да говоря за това..... kjsahakjfasgh
Ужасно съм нервна,днес се случи за пореден път и не издържах ,исках да си излея яда някъде ,да го сподела.... Направо ми писва ,не знам по какъв начин вече да му обясня ,че това МЕ ДРАЗНИ МНОГО!!!!!!

пс: поуспокоих се :D
пс2: И винаги се опитва да смени темата... ???????

Завиждам за търпението на такива хора. Иди на невролог.. бахти неврозата. Тя ше му грачи на чесън, кат урод, а той ше седи. Направо не знам от какво са направени такива хора, кат него.

anonymous708973
01-09-2013, 14:50
Не знам за чий я нападнахте всички.
Като той не си използва устата по предназначение, нормално е тя да му "изземва" функцията. А ако смята, че нещата, които на нея не й харесват, са глупости... лошо, лошо. Мегадразнещо е да искаш да говориш с някого за нещо, да проведете дискусия, а той да ти мълчи и да те гледа като теле в железница. Била съм на мястото на телето и знам просто.

PurpleSand
01-09-2013, 16:48
Не знам за чий я нападнахте всички.
Като той не си използва устата по предназначение, нормално е тя да му "изземва" функцията. А ако смята, че нещата, които на нея не й харесват, са глупости... лошо, лошо. Мегадразнещо е да искаш да говориш с някого за нещо, да проведете дискусия, а той да ти мълчи и да те гледа като теле в железница. Била съм на мястото на телето и знам просто.

Еми не са попадали явно в моето положение ,иначе да .. нещо такова се случва между нас :)