PDA

View Full Version : Фитнесссс



lightyear
01-08-2013, 15:40
Значи...Тренирам футбол от 7 години.На 14 години съм,1.75 ръст и тежа около 78 килограма [не съм дебел(грубо казано)] и 2-3 месеца преди да почнат училищата ходех на лостове,но след като започна училището нямам време да ходя на лостове,защото са ми твърде далече и докато се прибера става много късно и не ми остава време да уча,да се изкъпя и т.н.Преди няколко дни почнах да ходя на Фитнес,защото ми е много близко на 2-3 минути път ми е и ми казаха че ако тренирам за крака ще стана "дървен",демек ще си изгубя техниката във футбола,не знам дали е вярно и затова попитах,някой можели да ми кажи дали е вярно или просто си измислят

Sc0RcH
01-09-2013, 17:18
Не знам, краката не трябва да се избягват при ходене на фитнес, явно ако получиш мускулна треска след това, може и да си дървен, да, но иначе не виждам друг проблем.

HiM_AnGeL
01-09-2013, 20:16
тренирай си крака и за да не загубиш формата за фитнеса потичквай на пътеката 15-20 мин, може и колелото ако ти хареса :)

firstdiesel
01-09-2013, 20:39
тренирай краката с кръгове :)
питай там инструктора за кръгова тренировка .. или търси във форума съм плямпал доста по въпроса

lightyear
01-10-2013, 17:29
Благодаря за отговорите :)

pepsi37
01-20-2013, 19:15
Не се притеснявай, прави си ги, във фитнеса където ходя идват и футболисти (от Б-група) и правят предимно за крака! ;)

Mladenoff
01-20-2013, 19:22
Не! Не припарвай до стенда за клекове!

Аууу, веднъж направо щех да го застрелям един такъв футболяга. Леле, че като се намърда да прави клекове, аз още загрявах на пътеката преди тренировка. Братче, тоя през цялото време от час и половина, през което бях в залата, не спря да прави клекове. Сигурно направи най-малко 30 серии....и аз си останах без клекове, щото няма къде другаде!

firstdiesel
01-20-2013, 21:11
Не! Не припарвай до стенда за клекове!

Аууу, веднъж направо щех да го застрелям един такъв футболяга. Леле, че като се намърда да прави клекове, аз още загрявах на пътеката преди тренировка. Братче, тоя през цялото време от час и половина, през което бях в залата, не спря да прави клекове. Сигурно направи най-малко 30 серии....и аз си останах без клекове, щото няма къде другаде!

щом е правил 30 серии клек, значи никва тренировка не е направил :D или железата са му били малко, или е "клякал" една педя :D

D*Rose
01-20-2013, 21:12
Интересно ми е, колеги, вие с колко правите клекове?

Наскоро поднових тренировките си във фитнеса и съм се заел сериозно, но за разлика от предишните пъти, сега включвам и тренировка за крака. Утре ми се пада 3та тренировка за крака откакто съм почнал и ми стана интересно вие с колко правите?

Винаги слагам колан. На първата направих с 50кг. на втората с 60кг. /10-12 повторения и 4 серии. Не ми се стори много тегаво, за утре си мисля да сложа 80.

DownloadVirus
01-20-2013, 21:48
Ми правил съм 100 кг 5 пъти чисто изпълнение..Ама честно казано все ми е тая ,защото не гледам много килограмите..Е сега като целя сила и почна програма за целта е друга работа..
30 серии клек са бая от където да го погледнеш.. Но иначе ако тренираш високо обемно-интензивно е нормално 30тина серии крака.

firstdiesel
01-21-2013, 14:36
преден клек 90кг 12 повторения
зад врат 140 5 повторения

тука тежеста се определя от колената ... ако го правиш чисто, слагаш още, ако почваш да присвиваш колената навътре, сваляш

Everytime
01-23-2013, 22:29
Чуй сега - дървени са тея,дето са ти казали това и под дървени имам предвид умствено.
Тренираш крака - по-здрави крака.Аз лично с тренировката за крака станах по-бърз,по-отскоклив и никакво "вдървяване".
Това са глупости.Тренирай смело краката и не се бой. :)

lightyear
01-26-2013, 21:55
Вече почнах да тренирам за крака,Благодаря ви много !

ronaldinio337
01-27-2013, 10:48
ФИТНЕС-КАРАКА-КРОС БЯГАНЕ ;) ставаш железен в кратака като ти кажа железен 1-во хем имаш сила-2-ро стават здрави като бетонена стена-3-то ще хвърчиш по терена. ;:) ама и с краката прави и гръб гърди .Грозно е да видях някъв смешник напомпил гърдите и гърба а краката му като клечка за зъби ;) ;)