PDA

View Full Version : Некви идеи ?



RoCkSpOt
01-08-2013, 17:31
Здравейте, компа ми от 1 седмица нещо му става много почна да бави от време на време и примерно пускам си музика отварям "skype" почва да ми сече музиката да прекъсва като отворя "browsera" или друга програма няква пак почва да сече да прекъсва и да бави.Някой да помогне от кво може да е тва ? Компа ми не е слаб може ли да е от "Windowsa" да инсталирам направо 7-цата щото съм с ХP от много време ?

npp
01-08-2013, 19:42
виж да не би свободното пространство на системният дял да е станало под 10GB, ако да, тогава освободи докато стане поне 10-12, а това може да направиш: като почистиш интернет кеша с ccleaner, като прехвърлиш всички възможни големи файлове от my documents (и ако има и другаде по дяла) в съседен дял, като намалиш резервираната за system restore памет от десен клик върху my computer --> properties --> system restore, а също и като прехвърлиш от program files папките, които ти позволява да ги прехвърлиш целите без остатък на съседен дял, също така можеш да сканираш за вируси, и да направиш почистване на системният регистър с wise registry cleaner и ccleaner, а също и да направиш дефрагментация на дяла

Apokalipsisa
01-09-2013, 17:17
Значи преди не ти е бавил,но от една седмица се е появил проблема?По тази логика причината,поради която се е получил проблема може би е зловреден софтуер.Коя антивирусна ползваш?Кажи си характеристиките на компютъра.Също така си виж и температурите на компонентите.

icobug
01-18-2013, 08:39
аз щи кажа малко радикална идея влизаш в ц линдолс папка систем 32 намираш папка Restore влизаш там и въстановяваш системата от по ранен момент когато пц е било добре

icobug
01-18-2013, 08:42
също така ако ного работи ти се сайдват от програмата с която теглиш може да е от тва поизтрий ги
може да е и от антивиросната може да твари пробвай да дефрагментираш сканирай почисти временните интернет файлове но най добре възтанови машината от по ранен момент