PDA

View Full Version : Проблем



logitech12
01-08-2013, 17:55
Значи така с приятелката ми ходим вече 3 месеца всичко е ок. Имам само 1 проблем не може да ми се довери напълно което ме убива =[ Говорили сме по темата тя признава че е така заради бившия и приятел който е заебал по гаден начин. Каза че мразила момчетата докато срещнала мен! Разказвала ми е за предишния и приятел наистина гадна история но аз е уверявам че никога няма да постъпя като него прекалено много вече съм привързан към нея правил съм доста неща за нея и тя за мен! Питал съм я как мога да и спечеля доверието напълно но не можа да ми отговори =[ Затова питам вас ако някой може да ми помогне! Благодаря предварително =]]

daniel1995
01-08-2013, 18:23
Време и трябва. Друго не виждам какво можеш да направиш.

DeadSilence
01-08-2013, 18:26
Дам .. с времето ще започне да ти се доверява малко - по малко като й покажеш, че не си като него. Имай търпение : )

Markuss
01-08-2013, 18:29
Кофтито е, че днес много хора се оставят другите да ги моделират. Човек трябва да открие себе си и да се запознае със себе си, както се казва. Тогава спираш да реагираш на простотията отвън и ставаш отделна, достойна за уважение личност.
Някой те е заебал по гаден начин и ти е кофти? Защо? Защото си се освободил от пълен дебил? :Д Не бива да се реагира, a да се действа. Вместо да се променяш заради някакво леке, намери човек, когото да оцени действията ти. Можеш да кажеш това на приятелката си (и да оправдаеш очакванията й, разбира се :Д). Другото идва с времето, не може за 3 месеца да ти подари застраховката си "Живот". И ти влез в положение и не се измъчвай :р

logitech12
01-08-2013, 18:50
Благодаря на всички =] Времето е пред нас :P

shmatarok
01-08-2013, 18:57
Продължавай да бъдеш до нея и да я подкрепяш, по този начин ще печелиш доверието ѝ все повече и повече. Успех.

PurpleSand
01-08-2013, 20:24
Като й показваш,че си до нея,подкрепяш я,не си правиш издънки често :D .. Всичко с времето си ! :)

ceki4aaa
01-08-2013, 20:59
Трябва ти време. Бъди до нея, подкрепяй я и тя лека-полека ще ти се довери... ;)

anonymous708973
01-08-2013, 21:12
Това с доверието малко абстрактничко ми се струва.

За какво не ти се доверява напълно или просто си прави вятър на устата и търси драма?

djipsito
01-08-2013, 22:54
Това с доверието малко абстрактничко ми се струва.

За какво не ти се доверява напълно или просто си прави вятър на устата и търси драма?

100 про.

Ти си бъди до нея, показвай й че държиш на нея и т.н, ама недей да се опитваш да я убеждаваш колко си различен и как няма "еди-кво-си". Не говори, а действай. Ако видиш, че няма промяна я заеби.

xXxPETYAxXx
01-09-2013, 08:55
И какъв точно ти е проблема в това?!
Нормално е да не ти вярва безусловно. При положение, че й доказваш, че може да ти се довери, след време ще го направи.
Обаче, ако някой на мен ми мрънка, как мога да му нямам доверие, и че не бил като другите - съвсем няма да му се доверя!

Даже ще ми е съмнително малко, защото хората, които те притискат да им се довериш понякога го правят с цел по-лесно да могат да те предадат!

Azoria
01-09-2013, 09:18
Обаче, ако някой на мен ми мрънка, как мога да му нямам доверие, и че не бил като другите - съвсем няма да му се доверя!

Абсолютно. Стой си мирно, дръж си се нормално и рано или късно ще ти има доверие, ако го заслужиш. Това не се дава на всеки и начина определено не е "вярвай ми".

logitech12
01-09-2013, 10:56
Естествено че не и говоря постоянно за това просто 1 път поговорихме. Също не и говоря празни приказки от сорта аз съм различен и т.н тя сама ми каза че е така =]

marilyn
01-09-2013, 14:15
Познато ми е това и аз преди имах огромен проблем с доверието. Просто бъди до нея, подкрепяй я и тн. и тн. и с времето ще стане. Все пак доверието трябва да се заслужи.

yordans
01-10-2013, 13:40
Както всички ти казаха, имай търпение. За да ти има пълно доверие ще мине време. И моето момиче в началото(преди 3 години) ми нямаше и мина известно време, за да й го спечеля напълно.

Mary_Jane_69
01-10-2013, 18:05
Значи така с приятелката ми ходим вече 3 месеца всичко е ок. Имам само 1 проблем не може да ми се довери напълно което ме убива =[ Говорили сме по темата тя признава че е така заради бившия и приятел който е заебал по гаден начин. Каза че мразила момчетата докато срещнала мен! Разказвала ми е за предишния и приятел наистина гадна история но аз е уверявам че никога няма да постъпя като него прекалено много вече съм привързан към нея правил съм доста неща за нея и тя за мен! Питал съм я как мога да и спечеля доверието напълно но не можа да ми отговори =[ Затова питам вас ако някой може да ми помогне! Благодаря предварително =]]

Скъпи, трябва време. Докажи и чрез действия, че тя може да ти има вяра! Не й виси на врата, не я питай "Е сега, вярваш ли ми вече", просто стой и си трайкай, трябва и време просто, но щом не те е изшъткала, няма за какво да се притесняваш. Единственото нещо, за което трябва да се тревожиш е.........опс, обърках се, няма такова! : )

Amore-Mio*
01-11-2013, 18:22
Всичко с времето си, не я насилвай.
Пък и без това никога не може да се има пълно доверие, винаги, дори 1% да е, пък ще има.

^.^
01-11-2013, 21:50
Имай търпение. Когато е готова ще ти се довери напълно. Не я притискай. Ии не те познавам, но всички момчета казват така.. Да се надяваме, че си различен и няма да я предадеш :)