PDA

View Full Version : Тормозят ме



dragooooo
01-09-2013, 00:04
Здравейте, на 17 съм и имам много кофти проблеми.
Преди време, се случи, че на дискотека пребих едно момче. (не беше без повод, цяла вечер закачеше приятелката ми, след моите предупреждения продължаваше, въпреки това - аз нищо, но когато започна да и пуска ръце, къде не трябва, вече ми приля) Та, това момче излиза, че се води някакво "връскарче" и сега бабаитите на града, от които всеки има страх, ме притесняват редовно, търсят ме по училище, правят ми разни засади, два пъти се случи вече да ми скачат по 3-4, и пак се продължава. Аз съм едно обикновенно момче, което просто защити достойнството си, и това на гаджето ми. А те са както вече казах бабаитите на града, занимаващи се с наркотици и рекет, полицията както се сещате след жалбата ми нищо не направиха, само където си усигорих първата доза побой. Не знам какво да правя вече, ще се радвам на някой съвет, или просто някой да прочете :)

zeleniq_domat
01-09-2013, 11:57
Аз бих ти помогнал ако искаш, зависи от кой град си.

Zero_Point
01-09-2013, 18:39
Имаш 2 начина да си решиш проблема. Единият е като си осигуриш защита чрез приятели - демек някой да те ескортира донякъде по пътя. Вторият е да си променяш всеки ден маршрута и времето на прибиранер за да не станат движенията ти лесно предсказуеми.