PDA

View Full Version : дали трябва да означава нещо?



bunny1994
01-09-2013, 13:39
Здравейте.. ^^ за първи път пиша тука,но просто искам да чуя различни мнения. Имах си приятел,бяхме заедно година и половина. Аз съм на 17 той е на 19,ако е от значение. Караници,ревност..изморихмe се и двамата аз направо се съсипах с тая връзка. И все пак го обичам и колкото и да се самозалъгвам и опитвам ... не мога да го забравя. Минали са едва сега ще станат 2 месеца. Но снощи... писал е на най-добрата ми приятелка. След като скъсахме те се бяха скарали за нещо и той и се извинил. И започнал да говори за мен как ме обича, и милиарди момичета да има около него аз съм му била най-ценна,спал с тая и оная само и само за да ме забрави но не можел. Каза и да ми каже че това че ме е оставил не означавало че не ме обича.Тя го беше питала защо е постъпил така с мен и той беше отговорил "защото я обичам прекалено много" но така било най-добре защото "трябвало да ни отърве от болката" Бил се съсипал от нерви. Разбрал е че сега започнах да излизам с едно друго момче... и беше написал "тя не ме обича,щом ме е заменила" Мислили сме го за буклук но не сме знаели на него какво му било, не сме били видели сълзите му нещо такова. Тя му беше написала нещо от рода на искаше свобода имаш я (много го ограничавах да знам голяма грешка) но изгуби нея и той и отговори "но спечелих себе си" Била сам го ограничавала,не съм му вярвала (той постоянно лъжеше) и от много нерви просто му дотегнало. И въпреки че спал с тази и онази не можел да ме забрави,никоя не била като мен. Това му бяха думите. Та защо го е направил защото знае че тя ще ми каже и .. отново да ме обърка? Ами ако ме обича както твърди защо просто не се върне? Или просто не иска да го мразя наговорил и ги е тези работи колкото да не ми е толкова гадно, а на него да не му тежи на съвеста, че ме заряза казвайки ми толкова ужасни неща? Знае че съм с друг и въпреки това сега просто не му пука...Искам да се върне,той да е тоя който да ме моли да се оправим за да може най-сетне да ми даде възможността да му кажа това което не можах когато скъса с мен. Защото имам нужда да му го кажа всичко това,а той дори това не ми позволи. И сега просто искам той самия да дойде и да поиска да ме изслуша, нещо което не направи.Сигурна съм в себе си,че дори и сега да посмее да се върне ще имам силата да му кажа не и да продължа с това момче с което съм в момента. Просто толкова неща останаха неказани и ... това не ми дава мира. Колкото и тъпо да звучи. ;х Много пъти беше повторил в хронологията "не и казвай" хах.. дали просто целта му не е отново да ме обърка? Каза че се върнал от дискотека,може и пиян да е бил. И просто иска да види дали аз ще го потърся,след като ще съм се размекнала след тези думи?

marilyn
01-09-2013, 14:10
НЕ се занимавай, продължи напред. Явно сте направили много грешки (ти си го ограничавала, той е лъгал, предполагам едното е следствие от другото). Too much drama. Продължавай си с новия човек.

fenastz
01-09-2013, 14:42
Съберете се.

anonymous708973
01-09-2013, 15:04
Та защо го е направил защото знае че тя ще ми каже и ..

Много ясно.
Аре моля ти се, как можеш да позволяваш да те праща за зелен хайвер?!

И кви са тия чатове и глупости, too much drama наистина. Аз такива философски си ги пишех с гаджето в 6-ти клас.
"Мислите ме за боклук, о, бедният аз!". Да се държи малко като мъж, да й напише, че съжалява и да я помоли да говори с теб, кво си излива душата на най-добрата ти приятелка, дамн?!

shmatarok
01-09-2013, 15:35
Не се занимавай с глупости и простотии, гледай си настоящата връзка и да не ти пука какви ги разправя онзи на приятелката ти. Продължи напред и остави нещата такива, каквито са, той ако искаше да направи нещо по въпроса с теб нямаше да реве на рамото на приятелката ти, а щеше да дойде да ти каже нещата лично.

Mojito0
01-09-2013, 15:43
Тоя е някъв филмар.Не знам кой е бил по-ревнив и по-скандалджия, ама...Подозирам, че извинението му към приятелката ти изобщо не е било искрено.Писал й е единствено това, което ще й каже да стигне до теб.А целта му е ясна - чул, че има друг и го е погнало филмарското его.Боклук бил, сълзи проливал, постъпил еди си как с теб, че да ви избавил от болката хахаха.Айде, айде, драма куин, нема нужда.И значи той може да спи с други, ама когато ти излизаш с друг, веднага се почват леките подхвърлания на намеци от типа на: тя ме е заменила, дрън-дрън.Тва с цел да чуе нещо друго или просто приятелката ти да ти каже и да се поколебаеш.
Мани го този.Колкото и да сте се обичали(хм), продължавай напред, дори сега това до теб да не е човекът.Няма значение, не се обръщай назад.Хората не се променят.Оосбено за два месеца.Все ще е същият лъжец и филмар.

tori
01-09-2013, 18:46
Означава, да. Чеше си егото и означава да не правиш глупави грешки да се връщаш назад. Имаш си приятел в момента, остани си с него за момента.

strawberry88
01-09-2013, 18:57
НЕ се занимавай, продължи напред.

Аха.

102
01-09-2013, 19:05
Иска да спи с приятелката ти.

HollyGolightly
01-10-2013, 02:35
Както вече ти казаха- Не се занимавай с него. Свикнал е да си наоколо и е мислил, че винаги ще си до него, но сега , когато ти си продължила напред и имаш приятел, иска да си те върне. Няма смисъл според мен да си губиш времето.

^.^
01-11-2013, 20:59
Аз също съм на мнението, че не трябва да се занимаваш с него. Ако наистина те обича ще го каже на теб, а не на приятелката ти. Държи се все едно е в 5 клас.

Amore-Mio*
01-12-2013, 13:22
Защо му обръщаш внимание, като вече си с друг и се предполага, че си щастлива.
Миналото си е минало и понякога е по-добре да не се обръщаш назад, иначе би могла да изгубиш възможността да си щастлива.

Моят съвет е да не го потърсиш.
Всичките тези неща можеше да ги каже и на теб, без посредници - като счупен телефон, този да раздава на онзи, онзи да раздава на онзи.

Продължи си напред и не обръщай внимание на всичкото това.