PDA

View Full Version : КАК ВИНАГИ ДА БЪДЕМ ПЕРФЕКТНИ ОТДОЛУ !!!!



petia955
01-09-2013, 18:45
Бръснене, кола маска или епилатор? Как предпочитате вие? Аз преди бях със самобръсначка, но става много грубо и боцка, сего съм с епилатор, но пък ми се образуват подкожни косъмчета. Имам въпрос към тези, които се обезкосмяват с кола маска, не ви ли дразни, че трябва да чакате да ви израстнат косъмчетата за да отидете да ви ги махат или сами да ги махнете. Понеже вече си имам сериозен приятел и искам винаги да съм напълно гладка отдолу, не ми е комфорнто ако не съм. Вие как успявате, моля споделете. Тези които използват самобръсначка, каква марка ви е, и какво използвате пияна ли или гел и на каква фирма? Общо взето дайте съвети как винаги да сме перфектни и да не се притесняваме !! Благодаря ви !

miki589
01-09-2013, 19:52
Вземи си по-скъпа самобръсначка ,като след бръснене на едно памуче сложи силицилов спирт.Продава се в аптеките 1 2 лева. Малко щипе 5 сек. (все едно слагаш на рана реванол),но има ефект. ;)

dream1707
01-09-2013, 20:12
Лол... никога не бих сложила спирт там след като съм се бръснала... о.О
Най-най-най-най-ефикасния начин е с кола маска... Не е казано, че трябва да пускаш горичка, за да може да ти ги махне следващия път, не стават някакви големи, просто трябва да има малко, за което да захване колата. И няма да ти се налага през ден да се обезкосмяваш.

sexa_na_kompleksa
01-10-2013, 06:40
И според мен е най-добре с кола маска. И на мен не ми е приятно, че трябва да чакам да пораснат, но мъжът ми всеки път ме успокоява, като ми казва, че за него това няма абсолютно никакво значение, даже много пъти ми е казвал да не ходя на кола маска, щом толкова много ме боли. Щом имаш сериозен приятел, т.е. не сте заедно само заради секса (или поне аз това разбирам под "сериозен"), не би трябвало да му прави впечатление, че не винаги си идеално гладка.

JoLLiE92
01-10-2013, 07:35
Аз сериозно обмислям фотоепилация за тази зона. :) Другаде епилатора играе, окей, но там .... И предпочитам ЗА СЕБЕ СИ винаги да съм перфектно обезкосмена. :)

bloodyF
01-10-2013, 08:35
gilette и съм спокойна след това
може да е по-грубо, ама не мога да се прежаля за кола маска, просто ме е срам и това си е
а пък епилатор там? не съм чак такава мазохистка 8-)

marrcandy
01-10-2013, 08:48
Лазерна епилация. Само това ме спаси. И вече нямам проблеми .

BamBamBo
01-10-2013, 09:07
Не бъдете толкова негативни към самобръсначките,някои момичета(жени) са с по - тънки косми и си седят супер гладки и със самобръсначка,на една приятелка и растат чак след 3 дена,е и все пак, наистина не може да се сравнява с кола маска.
Няма нищо срамно в кола маската,козметичката при която ще отидете вижда какво ли не всеки ден,това и е работата.С моята козметичка си направихме схема,ходя 2 ,3 дена след цикъл(по-време на цикъл космите растат по - бързо) и след това само още един път.През повечето време от месеца съм гладка и се чувствам комфортно без притеснения от приятеля ми.

JoLLiE92
01-10-2013, 10:56
BamBamBo ходиш САМО два пъти месечно?? Това ли ти е САМО-то?????
Аз сериозно съм за фотоепилацията. ;д

BamBamBo
01-10-2013, 12:24
BamBamBo ходиш САМО два пъти месечно?? Това ли ти е САМО-то?????
Аз сериозно съм за фотоепилацията. ;д
Ами аз ходя само от година и понякога съм прецаквала нещата с бръсначка,но колкото по-дълго ходиш,толкова по оредяват и няма да имаш нужда от чести ходения.За мен е добре и ме устройва,но това е мое мнение. ;)

JoLLiE92
01-10-2013, 12:32
тц, не мога да преживявам това нещо всеки две седмици :) тея пари дето си ги дала за козметичка за една година, да си беше решила проблема за доста по-дълго :)

BamBamBo
01-10-2013, 12:36
Кола маската ми е 10лв. :P За вторият път понеже е по - малко е 5.
Предимството да си от малък град. :D
Никога не съм се и замисляла за фотоепилация,дори не съм запозната много.За сега съм доволна,след време може и да се поинтересувам.

JoLLiE92
01-10-2013, 12:39
Фотоепилацията 6 процедури са 200 лв. Трябва да направиш между 4 и 8, ако си с нормален косъм и кожа 6 би трябвало да ти стигнат. За около 4-5 години няма да имаш никакви, а когато започнат да растат, ще бъдат единични. Веднъж годишно се прави поддържаща процедура. Веднъж годишно по 40лв е МНОГО по-малко от 20 на месец, а и е адски по-удобно по тоя начин. И на мен ще ми е некомфортно 2 пъти месечно да ме гледа гола някаква жена ;д

anonymous708973
01-10-2013, 15:31
Аз сериозно обмислям фотоепилация за тази зона. :) Другаде епилатора играе, окей, но там .... И предпочитам ЗА СЕБЕ СИ винаги да съм перфектно обезкосмена. :)

Мдам.
Аз даже имам ваучери за фотоепилация. Другата седмица сигурно ще ида за пръв път и се надявам да има ефект. При една съученичка нямаше никакъв, сега се прави с лазер.

Ама тия смешни 200 лв не знам откъде ги измисли? Адски са малко. Една процедура на триъгълник е от порядъка на 60-80 лв. 8 процедури, за да си сигурна в ефекта - 480-640 лв.
Ти с какво се правиш?

JoLLiE92
01-10-2013, 17:23
Ами no+vello са 40лв на зона, ако си вземеш пакет от 6 процедури е 200 лв :) Не съм се правила още, но много съм се навила. Бяха пуснали едни ваучери те, ама беше за 10 зони ЕДНОВРЕМЕННО ваучерът, което ми се стори крайно неподходящо. Чувала съм, че е по-добро от лазера. А и не боли. :)

anonymous708973
01-10-2013, 17:28
Ефективността и болката са различни при всеки човек. Не може да се говори общо, това са митове и легенди.
На една съученичка фотоепилацията грам не й действала, а лазерът й се отразява страхотно, но умирала от болка.
Майка ми пък е по-доволна от фотоепилацията и казва, че малко щипело.

JoLLiE92
01-10-2013, 17:29
Не знам. Супер съм се надъхала и като имам излишни пари ще го направя. :)
то се прави по една на месец, така че .. има доста време докато има ефект някакъв ;д

teenems
01-10-2013, 19:22
Аз също съм със самобръсначка.На кола маска ме е срам да отида и предполагам ще ме боли.С епилатор си махам други зони на тялото,но там не смея.Някой ден и аз смятам една фотоепилация да си спретна ;Д

petia955
01-10-2013, 20:15
Оооо JoLLiE92 и PinkPan7her ако отидете после пишете да кажете как е било. Освен това съм чувала, чи на руси косми не става, смисъл не че са ми руси долу, но са по-светли. Ще има ли ефект или докато не опитам няма как да разбера?

anonymous708973
01-10-2013, 20:20
Не знам. Супер съм се надъхала и като имам излишни пари ще го направя. :)
то се прави по една на месец, така че .. има доста време докато има ефект някакъв ;д

Тая съученичка с лазера ходи на най-доброто място за това в Пловдив, карат я да си обръсне зоните предварително, било по-лесно... правят там, каквото правят... и 2 седмици няма косъм! После изникват и тя пак отива. Ако и с фотоепилацията е така, ехееее!!!

Петя, казват, че най-голям ефект имало на светла кожа и тъмни косми (най-гадната комбинация, хаха).

PullMeCloser
01-10-2013, 21:37
Момичета, имам познати ,които ходят на лазерна и фотоепилация, и косъмът трябва задължително да е тъмен и да сте със светла кожа, за да има ефект, да нямате изкуствен тен в никакъв случай, иначе се получават изгаряния и остават петна.

Аз съм на кола маска иначе. Боли, но се трае и абсолютно си струва. Това със самобръсначката не си е работа, през 1-2 дена, получават се ранички, пресушава се кожата и има куп подкожни косъмчета.

Едит: опа, написали са го преди мен. Не бях изчела. Карай. :Д
Едит2: Добре де, аз мислех, че трябва да отидеш необезкосмен... не е ли целта космите да изпадат сами после? Моята приятелка първо ходеше веднъж месечно, сега по веднъж на 3 месеца и няма почти никакви косми, остават и около 2 процедури и после ще ходи на поддръжка два пъти годишно... И всъщност каква е разликата между лазерна и фотоепилация?

JoLLiE92
01-11-2013, 03:46
Аз пък знам, че при фотоепилацията няма значение цветът на косъма и че светлите също се хващат, защото принципът е различен. :) И да, бръсне се предварително, в никакъв случай кола маска или епилатор.