PDA

View Full Version : Проблем с ЮКАС



bubbety
01-09-2013, 18:52
Здравейте имам проблем с плащането в ЮКАС.Беше ми отхвърлена дебитната карта Виза Електрон и сега заредих Маестро.Но тук идва проблема..Имате ли идея какво трябва да се напише Issue Number..къде трябва да го търся на картата и също така ми иска и дата на издаване а на картата не пише и като оставя празно не ми приема картата...Моля дайте мнения...И кажете ако знаете някаква друга карта,с която със сигурност би станал превода на парите....:)

PlayeRR
01-09-2013, 20:53
На повечето карти изисква самия номер на картата ( дълъг номер, като цифрите са групирани по четворки, обикновено от предната страна на самата карта ). Дата на издаване нямат повечето карти и не би трябвало да е проблем да го оставиш празно. Моя мисля, че го платих с Visa Classic в евро...но не помня вече :D Дано съм помогнал.

Ukhtar
01-10-2013, 04:22
Ще градиш светло бъдеще и кариера в друга държава, а с един гугъл ти е сложно да боравиш...

DisappointedDreamer
01-10-2013, 06:25
На повечето карти изисква самия номер на картата ( дълъг номер, като цифрите са групирани по четворки, обикновено от предната страна на самата карта ).

Да. А датата на издаване би трябвало да я пише на картата, или на листа с който е дошла. Тя задължително се въвежда. Иначе няма да ти я приемат.