PDA

View Full Version : Има едно момиче ...



Prontox
01-09-2013, 19:42
Работата е следната... Има едно момиче по което съм луднал от няколко месеца . Работата е там че е бившата на един авер. И затова в началото не исках да се захващам с нея . Обаче в последствие се промениха работите. Виждаме се доста често . Отскоро вече има приятел даденото момиче ,а преди това мисля че и тя изпитваше нещо към мен . Сега съм малко скаран с нея заради простотии... та въпросът ми е какво да правя ??? Искам да бъда с нея но мисля че изпуснах шанса си... какво мислите вие и какво можете да ме посъветвате . Просто не знам какво да правя и наистина е тежко като я гледам с друг човек до нея ...

ninjaiscrazy
01-09-2013, 19:53
Ами ако смяташ,че си си изпуснал шанса продължи напред-don't cry over spilled milk.Ако пък искаш изчакай и виж как ще се развият нещата, а през това време си намери други контакти като втора опция.

Prontox
01-09-2013, 20:01
Това е че не искам втора опция просто усещам на 100 % че ако съм с нея ще бъда най - щасливия човек на земята ... просто като разбрах че си има приятел нещо в мен се скъса . Мисля само за нея немога да си я избия от главата .

ninjaiscrazy
01-09-2013, 20:18
Ами тогава изчакай и виж как ще се развият нещата,като искаш поддържай контакт с нея,въпреки,че е нож с две остриета.В който и да е от случаите трябва да действаш и може да боли.Най-много ще боли ако НЕ действаш.

HollyGolightly
01-10-2013, 02:28
Ако си има приятел, не се занимавай.

Markuss
01-10-2013, 05:01
Щом си е хванала друго момче е най-добре, да не се месиш. Най-вече, че и ти не си сигурен дали е изпитвала нещо към теб някога.

Seattle
01-10-2013, 06:19
Споко, след месец-два си ти на ред ;)

GLaDOS
01-10-2013, 12:33
Щом си е хванала приятел,какво очакваш?
Не вярвам да си е хванала гадже и тайно да си мисли за теб и да те "обича".
Минавай напред,не си губи времето.

mrankoniiii
01-10-2013, 18:29
Ако си е хванала гадже , и ако го обича .. определено си си пропуснал шанса

strawberry88
01-10-2013, 18:46
Ако си има приятел, не се занимавай.

Да...

anonymous708973
01-10-2013, 20:14
Не вярвам да си е хванала гадже и тайно да си мисли за теб и да те "обича".


Кому е нужно?
То е достатъчно само да си представя как я чука и работата е опечена.

Авторе, обективно седни и прецени кой от двамата има повече вина за проблема, след което й се обади да се видите и да се разберете. Оттам нататък - лесна работа.