PDA

View Full Version : Как да и кажа, че я харесвам?



vaskozdrav99
01-09-2013, 19:44
Здравейте, момичета и момчета. Имам проблем. От известно време много си падам по едно момиче от класа ми. Пропуснах да кажа, че съм момче на 13 години и до сега не съм имал гадже. Та, обичам това момиче адски много. Заедно сме от първи клас. Но проблемът е, че в такива ситуации ставам много срамежлив и не знам как да и призная чувствата си. Страх ме е от реакцията и, също и от отговора и. Няма си гадже, доколткото знам не харесва никого. Адски добри приятели сме, но аз искам нещо повече от това. Затова, моля ви ми дайте някакъв съвет как да и призная, нещо като зя моята възраст. Бладодаря предварително :))

102
01-09-2013, 19:47
Изчакай да ти дойде отвътре.

AnarchyBoy
01-09-2013, 19:48
Здравейте, момичета и момчета. Имам проблем. От известно време много си падам по едно момиче от класа ми. Пропуснах да кажа, че съм момче на 13 години и до сега не съм имал гадже. Та, обичам това момиче адски много. Заедно сме от първи клас. Но проблемът е, че в такива ситуации ставам много срамежлив и не знам как да и призная чувствата си. Страх ме е от реакцията и, също и от отговора и. Няма си гадже, доколткото знам не харесва никого. Адски добри приятели сме, но аз искам нещо повече от това. Затова, моля ви ми дайте някакъв съвет как да и призная, нещо като зя моята възраст. Бладодаря предварително :))

Не можеш да кажеш че я обичаш, не си имал връзка. За тази възраст съвета ми към теб е да си следиш уроците и да оставиш момичетата на мира за сега :) аз бях като теб и гледай сега какъв съм неграмотен..
Иначе просто и кажи, дори и на 13 момичетата обичат искреността и честността.И да каже,че не иска нищо с теб нищо няма да загубиш, няма от какво да се страхуваш!
Аре надявам се да съм помогнал :)

SpiritInBlack
01-09-2013, 19:50
Тамън щях да ти кажа да я натиснеш , но момче на 13 - по-добре недей.

Излезте само 2мата да хапнете по един Макдоналдс и и кажи , че ти харесва да си около нея , чувстваш се по-специален и т.н.

Mary_Jane_69
01-09-2013, 19:50
Почакай нещата да се развият, не винаги е нужно да използваш думи, за да разбере човекът срещу теб чувствата ти. Остави се на течението, най - безопасно е! Показвай й че държиш на нея, но не се натрапвай много, но ако все пак за жалост не ти откликне на чувствата, не се разкайвай! Имаш още какво да видиш и научиш! : )) Хайде успех и лека вечер.

ninjaiscrazy
01-09-2013, 19:51
Отиваш,викаш я насаме и й казваш,че я харесваш!Замисли се върху тези въпроси: Необратими ли са последствията от това?Тя според теб единственото момиче ли е?Ще се научиш ли ако не опиташ?Има ли първи път за тези неща?Някой роден ли е научен? Както казах викаш я след/преди у-ще настрани насаме малко и й казваш.It's as simple as that.

soul1199
01-09-2013, 23:20
Заведи я в парка и просто й сподели,как се чувстваш.

^.^
01-10-2013, 20:36
Попитай я дали иска да излезете. Ако се съгласи, изчакай подходящия момент и действай. Аз също съм на 13 и мисля, че така е най-добре. Признанията в фейсбук и скайп са изтъркани.. Успех :)