PDA

View Full Version : Повече не искам да се влюбвам...



yony.pain
01-09-2013, 22:43
Здравейте...Може би съм заблудено от любовта дете.Винаги съм искала да намеря любовта.Исках да я изпитам.Исках да я почувствам.Ех почувствах разочарованието от нея...и ви заявявам тя боли!
Всичко започна от чат в скайп.Продължавахме с дни и нощи...Станахме истински приятели!Влюбихме се един в друг...Говорехме на различни теми.Винаги се чувствах щастлива когато му пишех.Знаех че когато имам проблем ще мога да споделя и той да ми помогне.Все пак днес става на 21 а аз едва на 13 Толкова съм наивна...много го обичам.Но разбрах че аз за него съм просто едно хлапе от скайп.Спираше да ми обръща внимание ей така изведнъж.Дойде моментът в който аз му казах че не искам повече да сме заедно.Казах че и приятелство не искам...После почувствах една празнота.От средата на декември се понасяхме но вече разбирам какво съм аз за него.Спомням си как ме убеждаваше че разликата в годините няма значение.А ето ме сега заради любовта-нарязани ръце,стичащи се сълзи,друсах се с лак...аз просто искам нещо да притъпи тази болка...по цели дни спя...нямам енергия и имам чувството че нещо в мен тежи.Потя се постоянно.Зима е и аз се потя в една отвратителна пот...вече съм сигурна мога да издържам с един кроасан на ден.Аз нямам апетит...В училище ми казват че съм изрод заради външността ми.А аз съм това момиче на снимката.И стигнах до това заключение че не искам да се влюбвам повече...никога...никога.Защ то любовта ме наранява...Не знам защо пиша това тук.Просто се нуждая някой да прочете това и просто да ме разбере защото не познавам човек който да се чувства по този отвратителин начин...

soul1199
01-09-2013, 23:30
Най-добре е да си лягаш.

ForzaFelipe
01-09-2013, 23:34
Най-добре е да си лягаш.

Сънчо мина



Абе как 13 годишна се хвана с 21 годишен?Не смяташ ли че това е огромна разлика,пък да не говорим че е подсъдимо...Ще ти дойде времето,много бързаш с големите любови

soul1199
01-09-2013, 23:37
Сънчо мина

Ти що не спиш?

shmatarok
01-09-2013, 23:46
Момиче, хващай се в ръце и се спри с тези жалки истории.
Разбирам, че те тресе пубертет и си жадна за внимание, ама това твоето на нищо не прилича. Рязала си била ръцете и се "друсала с лак"? :lol: Трябва ти и на тебе, и на всички, които разсъждават така, по един хубав бой и да спрете с лиготиите.
И бягай да си гледаш даскалото, то се видяло, че за момчета още не си дорасла.
Ако сега заради някакъв льольо си решила едва ли не да се самоубиваш, кой знае какво ще мислиш, като се сблъскаш с реалния живот. Стягай се и спри да се самосъжаляваш.

ForzaFelipe
01-10-2013, 00:41
Ти що не спиш?

От доста отдавна не гледам сънчо :D

HollyGolightly
01-10-2013, 01:37
Трябва ти и на тебе, и на всички, които разсъждават така, по един хубав бой и да спрете с лиготиите.
Определено!!!

Аман от лиготии, на 13 ти е рано за каквато и да било връзка, ама ако толкова много ти се иска да се гаджосаш с някого, нека поне да е на твоите години. Разликата 13-21 е огромна и е трябвало още от самото начало да си наясно, че нищо няма да излезе.
И не искаш да се влюбваш, ама аватра ти гласи I love you, е кое последно????

Seattle
01-10-2013, 06:29
Не си била влюбена, а просто превързана. Така сте вие малките, батко/кака ви ходи по акъла малко и сте вече като послушно кученце на каишка. Но цялата дъндания не е негова грешка.

Най лошото е че проблема ти е доста по голям от колкото осъзнаваш. Съветвам те да намериш възрастен човек с който да разговаряш за проблемите си.

ManuelaK
01-10-2013, 07:21
Нормално е да се чувстваш така, независимо кой, какво ти говори. За теб вие сте имали връзка, обичали сте се, а сега всичко е свършило. Всеки е преминавал през такъв период независимо дали на 13, 18 или 34 години. Знам, че е клише, но времето наистина лекува. Поплачи си и го преживей.

Не обръщай внимание, какво ти говорят в училище- не си изрод, а си много сладка. Вдигни си главата и майната им на тези, които не те харесват.

Знаеш ли, писането в скайп е много подвеждащо. Защото "чуваме" написаното, така както ни се иска да звучи. Дори едно ;) е карало сърцето ми да се разтупти, а човекът отсреща просто е нямал какво да каже и запълва паузата в разговора с емотикони. :D Сигурна съм, че ще срещнеш в реалния живот някой, който ще те харесва такава, каквато си. Кураж мила и не позволявай на едно момче да те смачка!

bloodyF
01-10-2013, 07:58
ама вие само онлайн връзка ли сте имали?
ето за това съм на мнение:строг родителски контрол и без компютър до 16.
това е 8-)

li0n
01-10-2013, 09:11
Ти си на 13, той на 21, убеждавал те, че годините нямали значение.. само на мен ли ми намирисва на педофилия?
Я си помисли добре, той какво може да е искал от теб?
Даже не си го виждала, но го обичаш. Интересно. 8-)
Ти грам представа нямаш какво е любов. Това твоето в момента е едно голямо филмиране, преиграване. Някой ти е обърнал внимание и ти сега си тоооолкова впечатлена, че си мислиш, че го обичаш. Самозалъгваш се. Стига си се лигочила, на 13 си, тепърва ти предстои да се влюбиш, да се сблъскаш с живота и трудностите му..

NomNomNom
01-10-2013, 14:45
Стига сте се нахвърляли, и вие сте били на 13-16 и сте се вкрвали във филми. В общия случай първите такива трепети винаги са филм, независимо на колко години си.
По-добре да се филмира на 13, от колкото по средата на гимназията, когaто трябва да учи за кандидатстване/занаят.

TROLLDADLOLCAKE
01-10-2013, 15:00
Поредния педобеър - Чудно ми е какво ще стане , ако родителите ти разберат , че 13 годишната им дъщеричка е ходила с 21 годишен : ) !?

marilyn
01-10-2013, 15:13
Гледай си уроците и не се занимавай с батковци.

Жадна си за внимание и те друса пубертета. Нормално е, ще ти мине.

abvd
01-10-2013, 16:14
Нормално ти на 13 тои на 21 , к'во искаш да ти пада на колене едва ли не да ти се моли за нещо .. явно му е писнало и така е постъпил. Поне виждахте ли се или е било само виртуална любов ? :D

Mary_Jane_69
01-10-2013, 18:13
Това ако не е трол, та на............. :D :D :D

mrankoniiii
01-10-2013, 18:26
Ти си само на 13 , виждаш един и си рудо влюбена в него ..след 10 дена друг и пак си влюбена . На 13 години може да обичаш само майка си и да те боли само когато те бият . Хвани си учи уроците , пък момчета и мъже на тая земя колкото поискаш

andylife
01-10-2013, 18:51
от 96 надолу са така :D

Mojito0
01-10-2013, 19:08
А, друсане с лак.Защо толкова леко.Пробвай с хероин, дишай лепило, въри го намери тоя мръсник, дърт!на цели 21 години.Толкова болка ти е причинил.
Предлагам ти да отидеш да направиш секс с 6-7 момчета наведнъж, да се снимаш и да му пратиш снимките.Ще му отмъстиш хубаво и нека види и той какво е болка!

^.^
01-10-2013, 20:25
Виж какво според мен няма смисъл да се занимаваш с него. Той е с цели 8 години по-голям! Разбирам, че имаш чувства и те боли, но не мисля, че връзката ви има шанс с тази разлика в годините и това негово отношение.

Зайче..
01-10-2013, 21:32
Стига сте се нахвърляли, и вие сте били на 13-16 и сте се вкрвали във филми. В общия случай първите такива трепети винаги са филм, независимо на колко години си.
По-добре да се филмира на 13, от колкото по средата на гимназията, когaто трябва да учи за кандидатстване/занаят.

+1
само тва за лаковете беше малко... странно :Д
ама и тва ще ти мине, спокойно
и пак ще се влюбиш, и пак ще има проблеми /естествено/, амааа не се отчайвай в крайна сметка - живота е пред теб

Amore-Mio*
01-11-2013, 18:06
Доста си малка, затова не разбираш нещата и си противоречиш.

Иначе горе главата и продължаваш напред, момчета много.
Пък в този случай разликата е голяма, откъдето и да го погледнеш.

Иначе и да искаш, и да не искаш - влюбваш се, любовта не те пита, когато идва при теб!

tori
01-11-2013, 18:35
Както казаха всички - разликата ви е голяма и малко бие на педофил тоя батко. Не е трябвало да се занимаваш с отрепки, а да скачаш на ластик и да решеш куклите. Да ама тези думи няма да те успокоят. Защо ли? Защото ТИ си тази, която си набива мислите, че го обичаш. Хвани се с някой спорт или друг вид хоби, нещо, което те отвлича от мислите. Още по-добре ако покрай теб има и други деца. Примерно волейбол, баскетбол, танци някакви, клуб в училище... Промени мисленето си, ако трябва промени и външния си вид. Няколко цветни (естествено, не ставай коледна елха) бижута, суитчъри, дънки с "добавки", чантички и шалове примерно, приветлива усмивка и гледай да ядеш. По възможност по повече от сега. Даже се насилвай сама ако трябва, един кроасан не би трябвало да ти стига за цял ден. Скоро може да се разболееш от нещо и защо - заради някакво си момче, извинявам се - МЪЖ на 21. И спри с тея лакове, че звучиш адски смешно и жалко. Нали не искаш да е така? Когато му дойде времето, а и човека, когато си достатъчно готова, когато света е готов да ви събере, ще дойде и твоят принц. Може би дълго ще целуваш жабите, никой не знае, но никога, никога не губи наивността, надеждата и усмивката си, защото без тях си нищо. Можеш и без това увличане по Педобеър. Успех и се стегни, не всичко е любов на тоя свят. Има и кандидатстване след 7ми клас, изпити, матури, приятели, купони, семейство, смях... Има много, много време пред теб, не спирай да вървиш по пътечката, живота няма да те чака да се надрусаш с лак, та да ти отнеме близък или да стане нещо друго неприятно.

Бай дъ уей, сега осъзнавам колко глупаво звуча. о.о Ама ти ме послушай. Ако не си трол де...

yony.pain
01-15-2013, 18:26
Прави сте...Напълно!Хващам се да уча...и да спортувам.Спрях се с тези глупости!КРАЙ!Благодаря ви за коментарите...

Azoria
01-15-2013, 18:36
Ебати тролската тема :cool: