PDA

View Full Version : 10 януари - 16 години по-рано



Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 08:36
10 януари 97-ма : http://www.youtube.com/watch?v=kjnzwvz3-Yw

наши дни : http://www.youtube.com/watch?v=86gavHpprB0

тъжна работа

MaLyKoLiU
01-10-2013, 08:49
Който смята, че трябва ГЕРБ да се махнат и да се върне БСП, нека да си спомни 14ти Януари 2008ма...
Ако искате отново да сме така...
http://www.youtube.com/watch?v=8hCZV_QGPwU

haritov
01-10-2013, 09:13
викайте за партиите ура накрая ще им ядете кура

Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 09:14
Който смята, че трябва ГЕРБ да се махнат и да се върне БСП, нека да си спомни 14ти Януари 2008ма...
Ако искате отново да сме така...
http://www.youtube.com/watch?v=8hCZV_QGPwU

2008-ма ??? Я пак 2008-ма ??? Тоя протест не беше ли 2009-та и не се ли стигна до напрежение заради група хулигани, които провокираха полицията ?

Както и да е.... тука изобщо не става на въпрос за герб или бсп, който си мисли, че с тва ще се оправят нещата се лъже, нужни са радикални промени, а не просто да се сменят управляващите върхушки

MaLyKoLiU
01-10-2013, 09:17
Мм 2008ма беше... :) Ии да, до някъде бяха виновни хулиганите, но по-големия проблем беше заради "подадения" сигнал за бомба... дали такъв реално е имало, знаят само от полицията. :) Или просто са им казали от парламента да изчистят... След това въведоха закон забраняващ протестите пред парламента и президентството. :)

Иска ми се да дойдат от Европа и да поемат управлението за 10тина години... барем да ни пооправят малко...

haritov
01-10-2013, 09:20
Мм 2008ма беше... :) Ии да, до някъде бяха виновни хулиганите, но по-големия проблем беше заради "подадения" сигнал за бомба... дали такъв реално е имало, знаят само от полицията. :) Или просто са им казали от парламента да изчистят... След това въведоха закон забраняващ протестите пред парламента и президентството. :)

Иска ми се да дойдат от Европа и да поемат управлението за 10тина години... барем да ни пооправят малко...

взеха ни производството взеха ни аеца направиха ни цените като тяхните унищожават ни и науката

добре ни оправиха (така е изглеждала Германия като е загубила 2 световна война само дето не сме сринати)

Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 09:24
Мм 2008ма беше... :)

хахаха

иначе нали знаеш, че като гласуваш за герб, казваш да на монополите, не на малкия и среден бизнес, да на диктатурата и да на полицейщината... не може един човек да коли и беси в тая държава

PainMonopoly
01-10-2013, 09:26
2009 беше...

dimitar_ak
01-10-2013, 09:28
ГЕРБ не стават и чеп за зеле, но въпроса е кой друг? Не гласувах на изборите за парламент и президент точно защото нямаше достойни кандидати. Сега положението не е по-различно. На кого да гласуваш доверие, като всичките са си играли на един пясъчник като малки?

haritov
01-10-2013, 09:30
хахаха

иначе нали знаеш, че като гласуваш за герб, казваш да на монополите, не на малкия и среден бизнес, да на диктатурата и да на полицейщината... не може един човек да коли и беси в тая държава

дреме ми дали бизнеса е малък среден и голям искам да работя
все за бизнес ми говориш
какво направи БСП със здравеопазването,майчинст ото
колко предприятия закри и колко докара до фалит?знаеш ли че БСП е подписала договор за купуването на най-скъп газ в Европа?
знаеш ли колко глоба плати България на ЕС заради БСП? знаеш ли че тези пари са ги дали майка ти и баща ти?
галусвай си тях и им слушай глупостите сега тяхната попара сърбаш

Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 09:37
никъде не съм казал, че бсп са китка за мирисане, аз лично смятам да гласувам за Кунева, но въпроса е че ние трябва сами да си отстояваме позициите , както някой някога беше казал "достатъчно е много хора да се съберат на едно място и да си пожелаят нещо и то ще се сбъдне"


за колю http://bnt.bg/bg/news/view/2826/objavenijat_za_miren_protest_pred_ns_prerasna_v_sb lysyci_s_policijata

MaLyKoLiU
01-10-2013, 09:39
Моя грешка, вярно е 2009та извинявам се... 8-)
И пак е когато бяха БСП на власт...

yakuza_
01-10-2013, 09:46
Като беше тоя протест при миналото правителство, бях в София и зад парламента нямаше абсолютно нищо :D само отпред, а отзад все едно беше друга държава, хората си вървяха спокойно :D

TrollFaace
01-10-2013, 10:07
Никога няма да се оправим, тей яко сме в лайната, че няма излизане

RagioL
01-10-2013, 11:18
БКП БКП БКП :D

KumchoValcho
01-10-2013, 12:26
аз гласувах за Азис Майбах

feikk
01-10-2013, 13:14
Кво като работим и взимаме 1500 лв заплата, ако с нея можем да си купиме два хляба и едно кисело мляко \примерно\ ? Идеята на малкия и средния бизнес е да има конкуренция, а не монополи. Кво напраиха герб в тая част на икономиката ? Строят си там магистрали и тва е. Не че е лошо, ама.... колко хора си затвориха по-малките магазини и оставиха още хора без работа ? А дали монопол не е точно тва, някви компании или както искате ги приемете да си го раздават на произвол с цените на услугите, които предлагат.. е тва вече и нас пряко ни засяга ! В момента една от най-търсените професии е счетовдството... или поне така чух, но пак е въпрос на логика, че колкото повече фирми има, толкова повече работа ще има, а не един лидл и една била.. пак примерно.
Отделно протеста беше 2009та и... момчетата просто решиха, че ще е забавно да мятат огради. Ей така, за цирка :д

LovEsIckk
01-10-2013, 14:38
10 Януари - 20 години по-рано
АЗ! :)

dimitar_ak
01-10-2013, 15:04
Кунева е добър политик и показва че може, но и при нея има проблем. Тя по мъж е Пръмова. Ето кой е тъст й:

Иван Пръмов

Роден е през 1921 г. в село Войнягово, Карловско. През 1936 г. става член на Работническия младежки съюз, а от 1939 г. влиза в ръководството на неговата околийска организация в Карлово.
Участва в Съпротивителното движение по време на Втората световна война. През 1943 г. става партизанин във Втора средногорска бригада "Васил Левски" и е осъден задочно на 15 год. затвор по ЗЗД.
Завършва Агрономическия факултет на Софийския университет ( 1948 ) и започва работа в Централния комитет на Димитровския съюз на народната младеж (1948 - 1951). Първи секретар е на Околийския комитет на БКП в Карлово (1951-1952) и секретар на Окръжния комитет на БКП в Пловдив (1952-1954).
Заместник-министър (1954), а от 1957 г. - министър на земеделието и горите в правителството на Антон Югов. Следващите му длъжности са секретар на ЦК на БКП (1963-1978 ), председател на Централния кооперативен съюз (1978-1986) и посланик във Варшава (1986-1988 ). От 1958 до 1990 г. е народен представител.

Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 15:41
Кво като работим и взимаме 1500 лв заплата, ако с нея можем да си купиме два хляба и едно кисело мляко \примерно\ ? Идеята на малкия и средния бизнес е да има конкуренция, а не монополи. Кво напраиха герб в тая част на икономиката ? Строят си там магистрали и тва е. Не че е лошо, ама.... колко хора си затвориха по-малките магазини и оставиха още хора без работа ? А дали монопол не е точно тва, някви компании или както искате ги приемете да си го раздават на произвол с цените на услугите, които предлагат.. е тва вече и нас пряко ни засяга ! В момента една от най-търсените професии е счетовдството... или поне така чух, но пак е въпрос на логика, че колкото повече фирми има, толкова повече работа ще има, а не един лидл и една била.. пак примерно.
Отделно протеста беше 2009та и... момчетата просто решиха, че ще е забавно да мятат огради. Ей така, за цирка :д

много вярно, никой не го ебе за малкия и средния бизнес, но ако го нямаше той цените щяха да са много-по големи, защото щяха да останата само монополистите

Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 15:42
Кунева е добър политик и показва че може, но и при нея има проблем. Тя по мъж е Пръмова. Ето кой е тъст й:

Иван Пръмов

Роден е през 1921 г. в село Войнягово, Карловско. През 1936 г. става член на Работническия младежки съюз, а от 1939 г. влиза в ръководството на неговата околийска организация в Карлово.
Участва в Съпротивителното движение по време на Втората световна война. През 1943 г. става партизанин във Втора средногорска бригада "Васил Левски" и е осъден задочно на 15 год. затвор по ЗЗД.
Завършва Агрономическия факултет на Софийския университет ( 1948 ) и започва работа в Централния комитет на Димитровския съюз на народната младеж (1948 - 1951). Първи секретар е на Околийския комитет на БКП в Карлово (1951-1952) и секретар на Окръжния комитет на БКП в Пловдив (1952-1954).
Заместник-министър (1954), а от 1957 г. - министър на земеделието и горите в правителството на Антон Югов. Следващите му длъжности са секретар на ЦК на БКП (1963-1978 ), председател на Централния кооперативен съюз (1978-1986) и посланик във Варшава (1986-1988 ). От 1958 до 1990 г. е народен представител.

90 на 100 от сега действащите политици имат нещо общо с бкп

ohluv
01-10-2013, 17:05
Иска ми се да дойдат от Европа и да поемат управлението за 10тина години... барем да ни пооправят малко...


взеха ни производството взеха ни аеца направиха ни цените като тяхните унищожават ни и науката

добре ни оправиха (така е изглеждала Германия като е загубила 2 световна война само дето не сме сринати)

Типично по нашенски :D Все някой друг ни е виновен и все някой друг трябва да ни оправя кашите.

yakuza_
01-10-2013, 17:23
аз предлагам да я закариваме :D да си намираме диктатор, др начин да се оправи няма как да стане

PainMonopoly
01-10-2013, 17:36
Аз лично си спомням сравнително добре 10 януари и събитията които
доведоха до него. В началото на 1996 долара беше 120 лева, към края
стана 4000. Спомням си някакви шоута по Канал 1 където се ебаваха
"доларът расте толкова бързо, че скоро ще стане 1000 лева". Е, той
стана 1000 лева до няколко месеца. В магазините имаше значително
по-малко продукти отколкото сега и цените им се покачваха всеки ден.
Приватизацията на големите предприятия се извършваше по такъв начин,
че де факто бе ликвидирана тежката индустрия, хората които работеха в
заводите останаха на улицата, имуществото беше разпродадено на
безценица.

Разликата между тогава и сега е, че тогава имаше непосредствена
заплаха за оцеляването на по-голямата част от населението. Хората не
виждаха накъде по-надолу може да се дълбае дъното което се дълбаеше
откакто БСП бяха на власт. Това ги накара да излязат на улицата и да
се опитат да запалят парламента и да разбият главите на депутатите с
камъни.

Сега обикновените хора знаят че нещо не е съвсем както трябва, но не
знаят точно какво и повтарят по инерция заучените мрънканици че "това
е България", че "сме толкова затънали в лайната, че няма как да се
оправим", че "единствения изход е през терминал 2". Същевременно
живота им е значително по-стабилен отколкото преди 16 години и имат
поне с какво да се прехранват, съответно нямат мотивация да излязат на
улицата, освен че като излязат няма да знаят за какво.

А будните хора с мнение не са много и всеки има различни виждания
относно това какво не е наред. Затова и на протест се събират по 10
човека с еднакво мислене, а масата не застава зад тях и не ги
подкрепя.

ledenakrasota
01-10-2013, 18:04
Тогава все още си играех с барбита. http://prikachi.com/images/800/4533800o.gif

Oy7ofCon7roL
01-10-2013, 18:26
аз бях още дете тогава и реално не рабирах какво точно се случва, но си го спомням много добре тоя ден, тогава всички бяха пред телевизорите...

PainMonopoly както винаги изчерпателен, но за някой неща не съм напълно съгласен, като например относителна стабилност на доходите на хората тогава и сега, примерно веднага ми хрумва, че има една северозападна България, южна България (от Кърджали надолу) където май наистина на хората не им остава друг избор освен терминал 2 , а и като се има предвид процента на хората, които имат заеми и ипотеки тогава и сега е ясно, че като цяло хората задлъжняват все повече...

Другото което е за него не съм мн сигурен ама до колкото си спомням масовата разпродажба на фабрики и т.н я направи Костов(нямам предвид приватизацията), заедно с това оряза и пенсиите на хората и т.н защото държавата беше фалирала в следствие на много много глупости.... но много хора се наядоха тогава, ако си спомняте тогава беше бума на кредитните милионери (доверени хора) схемата беше общо взето така отвориха се десетки десетки банки, които взеха на заем пари от държавата направиха шепа хора милионери и след това фалираха.... та общо взето там отидоха парите на хората.....

Моето мнение е че оня протест се случи най-вече благодарение на две неща
1.Студентите
2. Защото софиянците огладняха, ако и сега огладнеят пак ще стане така, но вече някои хора си знаят урока


иначе тази схема е достатъчно красноречива:
http://store.picbg.net/pubpic/D1/7F/ce7155071b35d17f.jpg
Червеното е фискалния резерв, другото е правителствения дълг

1996-та http://www.youtube.com/watch?v=n5UpXJb_JeY

ohluv
01-10-2013, 18:51
Защо всички толкова милеете за тази тежка промишленост,при положение,че не можем да поддържаме такава без братушките?

yakuza_
01-10-2013, 19:05
Твърде мн "бизнесмени" има в България :D Не може да се отнасяш с работниците като кучета и да се оплакваш от тях. В малките градове това е мн често срещано.

anonymous908491
01-10-2013, 19:19
Хубаво време беше началото на 97-ма, кафевото го продаваха само арабите и беше качествено. Със 100$ на морето изкарваш седмица с всички екстри, живота беше прост, трябваше само да гребеш с пълни шепи.

PainMonopoly
01-10-2013, 23:20
Защо всички толкова милеете за тази тежка промишленост,при положение,че не можем да поддържаме такава без братушките?

Аз не милея, просто споменавам как доста хора останаха без работа тогава.

Иначе действителност приватизацията стана много грозна през 1999 по времето на Костов, но официално започна разграбването през януари 1996.

На мен ми е интересно обаче: взелите отношение по темата, срещу какво бихте протестирали днес?

Oy7ofCon7roL
01-11-2013, 08:50
На мен ми е интересно обаче: взелите отношение по темата, срещу какво бихте протестирали днес?

Точно това е основния проблем на българина, всеки си вика, че нещата са толкова зле, че ако трябва да протестира, не знае откъде да почне... и това е така

Решението е просто, трябва да се протестира за всичко, което е на дневен ред, защото ако се почне да се вадят неща натрупани с годините нищо няма да стане.

примери: Аз бих протестирал срещу позорния избор на главен прокурор на Бг, не ме интересува дали е човек на някой или не, просто самото съмнение, че някой избран от определена политическа сила, а не от всс като би трябвало да е ме притеснява, защото това не е прецедент, а рецидив и няма да обяснявам, защо е лошо една политическа сила да има свои хора на всички ключови позиции в държавата...

Бих протестирал срещу скандала с дюните..... е няма такъв позор просто, къде са екотата сега, къде е комисията са конфликт на интереси ? Защо уволняват служители,които нямат нищо общо със случая, кой е отписал, че там има дюни, кой ощетява пак държавата, защо е нямало търг, а се продава на такава смешна цена въпроси въпроси въпроси ???

Всеки ден като гледам новините има за какво да протестирам, най-малкия проблем е това, всичко опира до това, че няма кой да вдигне хората, основните проблеми тук са 2 според мен, първия, който вече ми омръзна да повтарям, че нямаме развито гражданско общество и втория, че реално нямаме работещи профсъюзи, които да вдигат хората на балон , когато това е нужно...... вижте как е по другите държави, да не мислите,че всички хора са излезли ей така, кой мислите, че ги е вдигнал на стачка ?


Защо всички толкова милеете за тази тежка промишленост,при положение,че не можем да поддържаме такава без братушките?

въпроса не е само за тежката промишленост, а за целенасоченото унищожение на цялата икономика, цигарени фабрики, селско стопанство, животновъдство и т.н остана ли нещо държавно изобщо, тая държава може ли да се издържа само от данъци ?

yakuza_
01-11-2013, 09:13
Според мен трябва проверка на всички сделки с имоти от 1995г. до сега. Премахване на плоския данък, като гледам са се скъсали да идват инвеститори заради него. Разследване на всички групировки, не може ТИМ, да е публична тайна. Промяна на конституцията и някои от законите. Промяна на правилата за получаване на БГ гражданство, в Германия искат по - малко вложения, отколкото искат за България. Връщане на смъртното наказание, легализиране на проституцията, ясно е че няма как да се спре, поне държавата да печели нещо. Частно пенсионно осигуряване. Без социални, ако нямаш основно. Бях чел преди няколко дни, че циганите струват около 3.2млрд годишно на България ... Евентуално да излезем от ЕС и НАТО и да обявим неутралитет, създаването на армия, била тя от 10000 човека, ама да са качествени и закупуването на нужната техника с времето, на нова, а не 10то поколение. Не ни трябва президент, нито като функция, нито като институция. Разследване на АЕЦ Белене, а всички виновни да си получат присъдата. Прекратяване на монополите, въпреки, че те са мн трудни за разследване до колкото знам.
Ако се сетя друго ще пиша и за него.

NaOH
01-11-2013, 10:45
^
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/27735534.jpg

ЕС е единственото нещо, което държи държавицата ни да не се сгромоляса напълно. Сега ние цоцкаме парички за сметка на другите по-развити държави. Сецнат ли помощите и финансиранията, ще трябва да се издържаме сами без ничия друга подкрепа, сам видя как стана това до 2007-ма.
Не ви знам какво не харесвате на Бойко, той поне се опитва да направи нещо, за разлика от оня комуняга Сергейчо. Бойко кара с 2 вързани ръце, ама все пак успява да направи нещо. Замислете се защо се фокусира главно на пътищата? България е държава на ключово място, заради тези пътища печелим най-много и най-лесно. Няма пари за някакви екстри, всичко е ошушкано от кого ли не. Държавата се оправя, бавно е, но се оправя.

yakuza_
01-11-2013, 10:52
Всъщност досега от ЕС сме "отгоре" с няколко милиона само.

Oy7ofCon7roL
01-11-2013, 11:14
Аз пък си мисля, че е по-добре да останем в ес, щото ако сме сами я америка, я турция ще ни погълне, по-добе е да имаме някой зад гърба си.

иначе



Не ви знам какво не харесвате на Бойко, той поне се опитва да направи нещо, за разлика от оня комуняга Сергейчо. Бойко кара с 2 вързани ръце, ама все пак успява да направи нещо. Замислете се защо се фокусира главно на пътищата? България е държава на ключово място, заради тези пътища печелим най-много и най-лесно. Няма пари за някакви екстри, всичко е ошушкано от кого ли не. Държавата се оправя, бавно е, но се оправя.

Не знам какво толкова прави бб наистина, кажи някои положителни неща ?
И не само, че кара с вързани ръце, ами и с вързани очи май също
Фокусира се главно върху тия неща, от които европа плаща и ги изтъква така, все едно той(държавата) прави нещо, а реално държавата няма пари, чуждите инвестиции намаляват с всяка измината година
Пак казвам, не съм фен на серго, но е факт, че по негово време България беше в в най-големия си подем, 3 пъти вдигнаха пенсиите, заплатите тръгнаха нагоре, оставиха над 8 милиарда фискален резерв, в момента фискалния резерв е на санитарния минимум (виж оная скала дето съм дал по-горе)... за кво говорим изобщо

п.п и между другото постоянно губим пари заради забавяне на усвояването на пари по евро програми

yakuza_
01-11-2013, 11:24
Никой не може да ни погълне ако започнем да защитаваме националните си интереси, а не да клякаме на всеки защото виж той бил от Америка, Германия, Уганда и тн. Като гледам Швейцария никой не ги е погълнал. Няма да вкл държави като Венецуела и др от сорта, защото те имат достатъчно природни ресурси да си барат патките.

anonymous908491
01-11-2013, 12:02
^
Рaзграбването започна още 1989-1990. Луканов ограби пенсиите - 2 млрд. През 1993-1994 се грабеше по схемата помпане на държавни предприятия и източването им от фирми на входа и изхода. След това дойдоха банките, кредитите и масовата приватизация. Практически още преди Костов страната беше ограбена 3 пъти до основи.
До основи ти е гладка мозъчната кора.
Капитала на всяко добро предприятие е недвижимата собственост, която се раздаде по времето на Костов.
Могат да ти вземат дрехите, ще се оправиш, но като ти вземат покрива над главата и инструментите, с които работиш, ще се превърнеш в просяк.

anonymous908491
01-11-2013, 12:05
^
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/27735534.jpg

ЕС е единственото нещо, което държи държавицата ни да не се сгромоляса напълно. Сега ние цоцкаме парички за сметка на другите по-развити държави. Сецнат ли помощите и финансиранията, ще трябва да се издържаме сами без ничия друга подкрепа, сам видя как стана това до 2007-ма.
Не ви знам какво не харесвате на Бойко, той поне се опитва да направи нещо, за разлика от оня комуняга Сергейчо. Бойко кара с 2 вързани ръце, ама все пак успява да направи нещо. Замислете се защо се фокусира главно на пътищата? България е държава на ключово място, заради тези пътища печелим най-много и най-лесно. Няма пари за някакви екстри, всичко е ошушкано от кого ли не. Държавата се оправя, бавно е, но се оправя.

Толкова неук човек рядко се среща.
Б.Б. пожарникарчето правил нещо, когато е научен само да държи маркуча, за друго няма акъл.
Не ЕС ни крепи, даваме им повече китни, отколкото те на нас, вземи малко да четеш, че ще те помислят за бавноразвиващ се с тия измислени теории.

yakuza_
01-11-2013, 18:50
Станишев е направил повече второкласни и третокласни пътища и по - малко магистрали, а ББ обратно. Това е което вероятно имаш в предвид. Пишеше го преди няколко месеца като извадка.

anonymous908491
01-11-2013, 20:26
Очевидно не си наясно с основни положения в икономиката. Когато едно предприятие работи на загуба, някой трябва да плаща тази загуба, и понеже държавата не може да го прави, се отива към ликвидация или продажба. Например, Балкан е включен в списъка за ликвидация още от Жан Виденов. Въпреки това Костов прави опит да го продаде.
Щом са били толкова ценни тези предприятия, защо новите собствении не са печелели от тях като Лукойл например?
Или пък да ги даде на работниците - е, нали точно това беше работническо-мениджърската приватизация?

Знаеш ли колко мога да ти обяснявам за компенсаторните бонове, доста кинти изкарах от тях, докато лъжех хората да си ги прехвърлят на фондовете, един от които държи Банев.
Костов го разреши, той дори го измисли.

ohluv
01-12-2013, 21:51
Аз не милея, просто споменавам как доста хора останаха без работа тогава.

Иначе действителност приватизацията стана много грозна през 1999 по времето на Костов, но официално започна разграбването през януари 1996.

На мен ми е интересно обаче: взелите отношение по темата, срещу какво бихте протестирали днес?

Бих протестирал против Бай ти Ганя и това че управляват "червени"(или хора възпитани през комунистическо време).За жалост това са пробелми на обществото,което е болното според мен.Бих вметнал и,че прекалено много мрънкаме,и разбираме,а на дела сме гола вода.

Oy7ofCon7roL
01-13-2013, 08:58
предлагам от кофата да щурмуваме парламента и да завземем властта

Глобала ще е президент, съответно Мачока ще бъде вкаран в затвора заради форумен геноцид, престъпление срещу човечеството и още каквото друго каже глобала

Якуза ще е генералисимус , на него ще разчитаме да се справи с ромския, еврейския и турския проблем, като той ще има пълна свобода на действие

Тъй като наркотиците и проституцията ще са разрешени при новото управление ни трябват министри

Аз ще съм министър на проституцията и ще отговарям за качеството на женската плът и услугите като цяло

Божия агнец ще е министър по леките наркотици

Психопат ще е министър по тежките наркотици

има още много вакантни места така, че може да да направите заявки към тях в момента или да издигате кандидати за съответни постове

feikk
01-14-2013, 14:07
Глобале, вече 4та година се опитваш с тая партия, пробвай да си създадеш една в отделението за психично болни. Може И да ти върже.

feikk
01-14-2013, 21:58
Радвам се, че мислиш, че света се върти около теб. :D Само да не ти се завие прекалено много свят.

Eskapel4o
01-15-2013, 03:29
Дела трябват , а не думи !!!


В. Левски

Oy7ofCon7roL
02-20-2013, 08:40
19 февруари е новия 10 януари !