PDA

View Full Version : Правите ли секс със "Специалния / Специалната" ..



GiveMeLove
01-10-2013, 19:27
Въпросът е към всички.. :) Винаги има по 1 човек, може и 2-ма в нашия живот, които винаги остават в секс-спомените ни, били са "първите" ни или просто са били най-хубавия секс през живота ни...


Правите ли го с тях.. Дори от време на време?
Сещате ли за тези хора? .. Искате ли ги пак? .. :)

Разбира се, говоря когато не сте заедно.. :)

DragonLady
01-10-2013, 20:05
При мен има едно такова момче, което винаги ще ми е тръпка, независимо, че в момента съм с друг, който обичам, и всичко във връзката ни е ок.

Правите ли го с тях.. Дори от време на време? - Вече не
Сещате ли за тези хора? .. Искате ли ги пак? - Винаги ще се сещам за него, като за един отминал, но приятен и хубав етап от живота ми. Че го искам, искам го, ама няма как, той е обвързан, аз сгодена. А и преди доста време ни се разделиха пътищата.

anonymous708973
01-10-2013, 20:10
Смятам, че ако се разделим, приятелят ми ще бъде човекът, който ще ми остане в съзнанието и който винаги ще искам, въпреки че пътищата ни могат да се разделят и да открием други партньори.

marilyn
01-10-2013, 20:29
Има такъв човек. Не ми е първият. Той сякаш е онази 'тръпка за цял живот'. Дори след 10 години пак ще го искам. Някак си яко е да има някой такъв спомен и такъв човек като цяло. А и не е само секса това, което ни е сближило и тн.

GiveMeLove
01-12-2013, 10:54
При мен има едно такова момче, което винаги ще ми е тръпка, независимо, че в момента съм с друг, който обичам, и всичко във връзката ни е ок.

Правите ли го с тях.. Дори от време на време? - Вече не
Сещате ли за тези хора? .. Искате ли ги пак? - Винаги ще се сещам за него, като за един отминал, но приятен и хубав етап от живота ми. Че го искам, искам го, ама няма как, той е обвързан, аз сгодена. А и преди доста време ни се разделиха пътищата.

So brutal ! :D .. Едва ли на годеника ти ще му хареса да види това.. :) Казах брутално, понеже едно е да си спомняш с усмивка, едно е да го искаш пак.. :)

pisancety
01-12-2013, 18:36
И аз съм на мнението на PinkPan7her, защото харесвах сегашния ми приятел две години преди да тръгнем, както и той мен обаче и двамата бяхме песимисти (ако бяхме тръгнали тогава, щеше да бъде връзка от разстояние) и не направихме нищо по въпроса, но сега когато вече две години сме заедно знам, че той е тази "тръпка".

NomNomNom
01-12-2013, 19:58
Да, с един от последните .. Два пъти. Първото беше велико, на един семинар, страхотно си изкарахме.
След това една вечер цъфнах у тях в 1 :D
И след няколко дни замина. И си приказваме през ден, през вечер.

Даже ми е гадно сега да го пиша във форума това, защото се разваля магията, когато го споменаваш.

Повече нищо няма да пиша, въпреки, че ми се иска :D

ShtrudeL
01-12-2013, 20:35
Винаги има по 1 човек, може и 2-ма в нашия живот, които винаги остават в секс-спомените ни, били са "първите" ни или просто са били най-хубавия секс през живота ни...

Глупости. Има просто спомени. Кои хубави, кои просто спомени, но въпреки това нещо, което е било част от миналото ти.


Правите ли го с тях.. Дори от време на време?


Не. И не мисля, че бих.


Сещате ли за тези хора? .. Искате ли ги пак? .. :)

Сещам се, ако нещо ми напомни. Не искам.


'Специален' е единствено този, който е в настоящето.

GiveMeLove
01-12-2013, 20:37
Лъжеш.. :) Винаги има един такъв, освен ако сега не си с него.. :)

ShtrudeL
01-12-2013, 20:45
Не искам по никакъв начин да съдя хората, седящи зад никовете, които ще спомена, но:

DragonLady, как може да си сгодена, да обичаш приятеля си и да искаш друг?
Пантерке, все се каня да си задам елементарния въпрос... или по-скоро да констатирам това, което виждам... ама всеки 5ти пост е за 'приятеля ми', в което няма лошо, но някак това повтаряне и натъртване, мирише на несигурност и някакво подчинение/все едно си готова да направиш абсолютно всичко, или иначе казано си 'обичащата повече'.
Сигурно звуча ужасно, но хм.. стана ми някак меланхолично/не-точно-носталгично/тъжно, защото незнайно защо ми напомняш на мен преди време, когато раздумвах на всякъде колко обожавам приятеля си, колко невероятен е и колко го обичам...и в един момент се чувствах точно като в онази тъпа и гадна фразичка: "Единият винаги обича повече от другия.".
Хм, наистина звуча ужасно и най-вероятно греша, но това усещам, когато те чета.. : >

ShtrudeL
01-12-2013, 20:53
Лъжеш.. :) Винаги има един такъв, освен ако сега не си с него.. :)

Хм. Добре, замислих се. Може и да има, но има ли 'настоящ', този от миналото не от значение и по никакъв начин не бива да присъства в настоещето. Нито психически, нито физически. Иначе бих се чувствала гузно и като ужасница.

marilyn
01-12-2013, 20:55
Щруди, не искам да звучи все едно се заяждам или защитавам някого, но според мен е абсолютно нормално това, което е написала ДрагънЛейди. Аз лично СпециалнияТ не го свързвам с "бивш", може би затова. И да, винаги ще го искам, винаги ще го обичам- като приятел, като мъж, като любовник.

GiveMeLove
01-12-2013, 21:01
Щруди, не искам да звучи все едно се заяждам или защитавам някого, но според мен е абсолютно нормално това, което е написала ДрагънЛейди. Аз лично СпециалнияТ не го свързвам с "бивш", може би затова. И да, винаги ще го искам, винаги ще го обичам- като приятел, като мъж, като любовник.

Първо, евала за изказването, особено последното изречение.
Второ, СпециалниЯ съм написал, тъй като е като нарицателно/прякор .. :) А същото не се членува в българския език.

:)

marilyn
01-12-2013, 21:03
Първо, евала за изказването, особено последното изречение.
Второ, СпециалниЯ съм написал, тъй като е като нарицателно/прякор .. :) А същото не се членува в българския език.

:)

Благодаря. А 'СпециалнияТ" съм го написала с голямо Т, не за да правя препратки към грешки с правописа или членуването, а за да покажа, че е единствен, че друг специален няма.

djipsito
01-12-2013, 21:29
Не искам по никакъв начин да съдя хората, седящи зад никовете, които ще спомена, но:

DragonLady, как може да си сгодена, да обичаш приятеля си и да искаш друг?
Пантерке, все се каня да си задам елементарния въпрос... или по-скоро да констатирам това, което виждам... ама всеки 5ти пост е за 'приятеля ми', в което няма лошо, но някак това повтаряне и натъртване, мирише на несигурност и някакво подчинение/все едно си готова да направиш абсолютно всичко, или иначе казано си 'обичащата повече'.
Сигурно звуча ужасно, но хм.. стана ми някак меланхолично/не-точно-носталгично/тъжно, защото незнайно защо ми напомняш на мен преди време, когато раздумвах на всякъде колко обожавам приятеля си, колко невероятен е и колко го обичам...и в един момент се чувствах точно като в онази тъпа и гадна фразичка: "Единият винаги обича повече от другия.".
Хм, наистина звуча ужасно и най-вероятно греша, но това усещам, когато те чета.. : >

Съгласна съм.
Даже споменах и аз нещо в друга тема, ама по-грубо. Няма значение.

По темата: Не го правя и не го искам вече, въпреки че се присещам за него чат-пат.

ShtrudeL
01-12-2013, 21:35
Щруди, не искам да звучи все едно се заяждам или защитавам някого, но според мен е абсолютно нормално това, което е написала ДрагънЛейди. Аз лично СпециалнияТ не го свързвам с "бивш", може би затова. И да, винаги ще го искам, винаги ще го обичам- като приятел, като мъж, като любовник.

А настоящия ти приятел как би се почувствал, ако знае това?
Всъщност се обърках. Задавам въпроса си към драгънлейди.
Това твоето не го считам за валиден аргумент, ако говориш за сегашния си приятел, ако има такъв, след като казваш, че не свързваш специалнияТ с 'бивш'.


А вие самите как бихте се почувствали, ако знаете, че човека до вас има останала тръпка към някой друг? Че желае някой друг, който му е 'по-специален' от вас?

anonymous708973
01-12-2013, 21:36
Пантерке, все се каня да си задам елементарния въпрос... или по-скоро да констатирам това, което виждам... ама всеки 5ти пост е за 'приятеля ми', в което няма лошо, но някак това повтаряне и натъртване, мирише на несигурност и някакво подчинение/все едно си готова да направиш абсолютно всичко, или иначе казано си 'обичащата повече'.
Сигурно звуча ужасно, но хм.. стана ми някак меланхолично/не-точно-носталгично/тъжно, защото незнайно защо ми напомняш на мен преди време, когато раздумвах на всякъде колко обожавам приятеля си, колко невероятен е и колко го обичам...и в един момент се чувствах точно като в онази тъпа и гадна фразичка: "Единият винаги обича повече от другия.".
Хм, наистина звуча ужасно и най-вероятно греша, но това усещам, когато те чета.. : >


Не. Не е така. Преди - може би. Сега съм по-голяма, по-зряла, оформила представи и открила човека, който ги изпълва.
Не вярвам в това с обичащия повече. Не виждам и защо. Просто приятелят ми е мъж и това, че не повтаря във всеки пети пост колко яко сме си изкарали и колко много няма търпение да ме види, не означава, че аз съм обичащата повече.
Наистина мисля, че дори и да поемем по различни пътища и да открия друг човек, с който да градя семейство, човекът до мен винаги ще е специален.

П.С. Интересното е, че преди съм имала партньори, които в пъти повече са се прехласвали, и съм имала чувството, че аз обичам повече и правя повече компромиси. Пълен парадокс. В момента съм със сдържан тип човек, който по никакъв начин не ме кара да се чувствам в положението на човек, който обичам себе си.

А това с повтарянето... просто голяма част от ситуациите, описани във форума, са ми се случвали точно с това конкретен човек. Други от ситуациите - с бивши. Където е трябвало, съм споменавала и тях. :)

ShtrudeL
01-12-2013, 21:52
мхммм
Мерси за готиния отговор.

marilyn
01-12-2013, 22:10
А настоящия ти приятел как би се почувствал, ако знае това?Той чат-пат чете форона, може и да го види. Не знам.
Всъщност се обърках. Задавам въпроса си към драгънлейди.
Това твоето не го считам за валиден аргумент, ако говориш за сегашния си приятел, ако има такъв, след като казваш, че не свързваш специалнияТ с 'бивш'. Това, че не е бивш, не значи настоящ. Значи, човек, оставил следа в живота ми.


А вие самите как бихте се почувствали, ако знаете, че човека до вас има останала тръпка към някой друг? Че желае някой друг, който му е 'по-специален' от вас? Не знам, аз го приемам за нормално. Както аз имам, не би следвало да е проблем ако и другия има. Хора сме, имаме слабости, имаме чувства, тръпки и тн.

TheBeliever
01-12-2013, 22:17
Има един човек от миналото ми, който винаги ще има своето местенце в съзнанието ми, и мисълта за когото предизвиква усмивка и въздишка. Една взаимна, но неизживяна любов. Не бих била с него, нито сега, нито в бъдеще.

Не мисля, че след евентуална раздяла бих се връщала при сегашният си приятел, независимо от това колко готин е секса с него.

Веднъж сложи ли се край, за мен е окончателно, във всеки един аспект.

bloodyF
01-12-2013, 22:18
има такъв, да.
правили сме секс 3 пъти
не е било незабравимо, не е било най-якото усещане, нямаше да се сетя за него, но така се случи, че наскоро ни се пресякоха пътищата и сега излизаме напред-назад от време на време като приятели; естествено това чувство ,че го иска(ме) пак го има, но за момента не трябва да се случва
не е правилно, защото се опитвам да градя доверие в човека до себе си, опитвам се да запазя нещото, което си имаме ние двамата, нашата връзка
може би, по-натам във времето, ако нещо се случи и с настоящия ми приятел поемем по различни пътища-да, бих се свързала с него, бих го потърсила
за момента не


а за това, ако разбера, че той има чувства към предишна тръпка, нормално, ако му е давала нещо, което аз не му давам или е притежавала качество/нещо друго ,което аз не притежавам-няма как да я забрави
важното е, че сега е с мен, важното за мен е да ми казва, показва и доказва, че ме обича и да имаме доверие един на друг, това ми е стига
(сигурно, ако ми заяви такова нещо ще избухна ,но после ще си припомня последните 4 реда и ще се успокоя хаха)

IseeDEADbodies
01-12-2013, 22:49
Специални няма, както и незаменими. => за да дам отговор на въпроса ти, ще кажа - не.

SisiStrange
01-13-2013, 10:52
Преди ми се е случвало, но откакто съм със сегашния ми приятел - не. Просто... когато срещнеш някого, когото обожаваш и олицетворява всичките ти нужди и желани качества, никакви бивши нямат значение. А що се отнася до секс, той е доста по-разкрепостен от всички досега та няма и за какво да се присещам. :)

xXxPETYAxXx
01-13-2013, 11:21
Въпросът е към всички.. :) Винаги има по 1 човек, може и 2-ма в нашия живот, които винаги остават в секс-спомените ни, били са "първите" ни или просто са били най-хубавия секс през живота ни...

-При мен всички по-продължителни връзки са били съпътствани със страхотен секс(което е нормално, защото ако секса куца, просто не мога да градя връзка). Всеки е бил "специален" и ми е дал "най-хубавия секс" по свой уникален начин. Това е като сладкото, което аз много обичам. Не мога да кажа, че любимият ми десерт е пудинга или шоколада, или тирамисуто... Всички са вкусни, понякога може да ми се прияте едното, но като цяло ги обичам еднакво.

Правите ли го с тях.. Дори от време на време?
Не
Сещате ли за тези хора? .. Искате ли ги пак?
-Аз с някои още си поддържам приятелски взаимоотношения, но не, не искам да имаме сексуални такива. Преди време обаче, когато бях с едно момче, с което секса не ми беше толкова прекрасен, много ми липсваше секса с бившия ми.
.

Wednesday666
01-13-2013, 12:07
Имам си един такъв специален човек. За когото може би винаги ще се сещам. Странното е, че винаги съм смятала, че "Специалния" ще е първата ми любов, обаче по ирония на съдбата, не стана така. Този човек в момента си има друга връзка, това не му пречи да се обяснява как ме иска отново, но аз съм намерила някого, за когото съм готова на всичко.
Това, че бившия е "Специалния" не означава, че бих се върнала при него. Когато и да е. Има причина да е бивш, макар и специален - не.

Не, не го правя с него. И нямам намерението, нито желанието. Сегашното ми момче ми дава всичко, което мога да искам.

Сещам ли се - да, сещам се за него, от време на време говорим, но до там.
Не, не го искам отново, защото съм повече от влюбена в сегашния ми приятел и с времето осъзнах точно защо съм се разделила със "Специалния" - не беше, защото аз не съм била такава и за него, напротив, просто не беше писано да бъде.

mimsssssss
01-13-2013, 18:26
В момента съм в такава връзка. Няма нещо, което да ми липсва и се чувствам на 100% задоволена, както и аз се раздавам. За мен той е специалният. Най-хубав секс правя с него, но не мисля че защото е секс Бог, бил е с еди-колко-си жени преди мен или е чел научни статии :д Просто той е човека, които умее да ме накара да се отпусна, да поискам нещо, да си кажа от какво имам нужда.
Секса с всичките ми останали партньори е бил пълна скръб. Неща от типа на "Харесва ли ти?" направо са ми убивали желанието за каквото и да е... Май в леглото съм повече на действия, някакси ме дразни че всичко е било обикновено и скучно, ако щете кажете 2-3 пози и това :д
Ако се разделя със сегашният ми приятел сигурно цял живот няма да мога да го забравя. Просто вече сме от доста години заедно, натрупват се моменти, спомени, чувства, това не се забравя ей така с лека ръка.

fenkaaa
01-13-2013, 18:59
Има 1-2 момчета,с които съм правила хубав секс,преди моето,но с него най-ми харесва,дори след 2 години връзка,си го правим както в началото :D Мисля,че ако някой ден не съм с него (и на него съм го казвала),ще се виждаме за секс,от време на време. :D

mimsssssss
01-13-2013, 19:05
^Секса в и извън връзка е различен. Причината поради която ще сте се разделили ще ви разваля и удоволствието :Д Или поне така е за повечето хора, които продължават да се виждат и след като се разделят... само за единият секс

djipsito
01-13-2013, 21:35
Наистина ли си вярвате, че ако знаете, че гаджето ви още има тръпка към друга НП ? ЛОЛ Големи сте мазохистки.
Ама то на теория мн лесно да се плямпа. На мен пък няма да ми е готино и не искам да научавам такова нещо! Колкото и разумно да приемам нещата по принцип, ще ми е кофти и ще се почне със скандалите...

AnarchyBoy
01-13-2013, 21:46
Моята такава тръпка я намерих много рано а именно детската ми любов на 15-16, и винаги ще съжалявам, че не се е получило но уви пътищата ни се разделиха (ЗА СЕГА!)

DragonLady
01-13-2013, 22:04
ShtrudeL той няма регистрация тук, даже май не знае, че пиша във тоя форум ( освен ако някой път не ме е видял като влизам от неговият комп в тиина ), но и да имаше, и да го беше прочел, той знае за миналото ми, знае и за въпросният бивш, за който ми бе 1вият пост в темата. Нито ще ми дигне скандал нито нищо, най-много да ме метне в леглото и после да ме попита кой искам в леглото него или бившият. Тоест той би го приел като предизвикателство, а не с ревност и страх да не му изневеря.
Колкото до това, че въпросният бивш ми е още тръпка, и го искам, не бих си позволила да преспя с него, докато съм обвързана. Едно е да го искам, друго е да го направя с него отново.

marilyn
01-13-2013, 22:31
На мен пък няма да ми е готино и не искам да научавам такова нещо! Колкото и разумно да приемам нещата по принцип, ще ми е кофти и ще се почне със скандалите...

Ами той може да си има такава тръпка и просто ти да не знаеш. :)

djipsito
01-13-2013, 22:38
Ами той може да си има такава тръпка и просто ти да не знаеш. :)

Да, може. За тва казах, че не искам да научавам ако е така.

SisiStrange
01-14-2013, 03:10
Наистина ли си вярвате, че ако знаете, че гаджето ви още има тръпка към друга НП ? ЛОЛ Големи сте мазохистки.
Ама то на теория мн лесно да се плямпа. На мен пък няма да ми е готино и не искам да научавам такова нещо! Колкото и разумно да приемам нещата по принцип, ще ми е кофти и ще се почне със скандалите...
Съгласна съм.

ПП. А всъщност не ви ли е гадно? Не се ли чувствате виновни? Или пък тъжни, че не сте преодоляли миналия човек напълно? Странно ми е, че някой може да си живее живота, знаейки, че не е със специалния/ната и още иска сексът с него/нея.

JoLLiE92
01-14-2013, 03:42
Има "Специален", да. Винаги има. Не правим секс, нито искам да правим секс, нито искам да се събираме. Искам единствено да умея да обичам някой нов толкова, колкото обичах него. Но иначе той е затворена страница. :)

GiveMeLove
01-14-2013, 06:49
Наистина ли си вярвате, че ако знаете, че гаджето ви още има тръпка към друга НП ? ЛОЛ Големи сте мазохистки.
Ама то на теория мн лесно да се плямпа. На мен пък няма да ми е готино и не искам да научавам такова нещо! Колкото и разумно да приемам нещата по принцип, ще ми е кофти и ще се почне със скандалите...

Никъде не съм казал гаджето да разбира.. То ще се получи мега-глупаво ако кажеш на приятеля или приятелката си - ами мъличък/ка, имаше едно време една мацка, с нея правих най-хубав секс..

Основната идея е да се сетиш с усмивка, с хубав спомен - радвам се, че всички признахте, че винаги съществува "Специалния/та" - било то и сегашното ви гадже! :)

Hilary_
01-14-2013, 07:47
Специален ще е ако все още е до мен, а не заради едното ебане. Ебачи много! ;)
Ако имам връзка, която ме кара да не търся друго, ще остана само със "сещането".

djipsito
01-14-2013, 08:08
Специален ще е ако все още е до мен, а не заради едното ебане. Ебачи много! ;)
Ако имам връзка, която ме кара да не търся друго, ще остана само със "сещането".

кога ги навъртя толкова, че разбра, че ебачите са много ;д (не са чак толкова много ;д) Няма да се уморя да повтарям... ако ти се имаш само за един секс, така ще те приемат... без значение отваряш ли си краката, не ги ли отваряш.

Сиси, гадно е в началото, аз съм се чувствала виновна и трябваше да си седна на задника докато мине време и да се занимавам единствено със себе си :)

Hilary_
01-14-2013, 08:27
Не е нужно да ги "въртя", че да познавам доста такива ..

Foxa^
01-14-2013, 08:31
Пантерке, все се каня да си задам елементарния въпрос... или по-скоро да констатирам това, което виждам... ама всеки 5ти пост е за 'приятеля ми', в което няма лошо, но някак това повтаряне и натъртване ...
Начиии брат, като влезна тука и прочета как Дриймърката говори "ние с моя приятел праим така и така..." после Пантерката "Ми моя приятел е такъв и такъв..." направо получавам оргазъм чрез простатна стимулация .. Само вий имате приятели майна, другите имат маймуни. То не са суперлативи , то не лансиране. Чак нямам търпение да скъсате да ва вида , кво ще говорите тогава. Нека звуча първичен и груб. Not a single fuck was given that day

NomNomNom
01-14-2013, 08:31
Хилъри е секс експерт уе

SisiStrange
01-14-2013, 10:23
Сиси, гадно е в началото, аз съм се чувствала виновна и трябваше да си седна на задника докато мине време и да се занимавам единствено със себе си :)
Именно. Аз също си мисля, че за започването на нова връзка трябва да си се отърсил напълно от старите. Това да мислиш за бивш с желание, докато имаш настоящ, е знак, че не си се "излекувал" като хората. Човек трябва да си даде време да му удари 1 рев, да погледа някой и друг лигав романтичен филм и да се погрижи за себе си преди да се хвърли на нов клин, избиващ стария клин. За да го избие като хората, а не после цял живот да се присещаш към един идеализиран образ.

ShtrudeL
01-14-2013, 11:22
Едно е да го искам, друго е да го направя с него отново.

Наистина ли мислиш така? Добре, че не съм ти годеник. ;)


GiveMeLove, а, значи гаджето е по-добре да не разбира? После по-добре да не знае и че си с колежката от работа, а си казал на гаджето, че си с приятели? Ма за какво пък да казваме такива неща? Даже може и да сте гаджета, ама да се виждате, за да се целувате и правите секс. Кой го интересува другото изобщо..


Начиии брат, като влезна тука и прочета как Дриймърката говори "ние с моя приятел праим така и така..." после Пантерката "Ми моя приятел е такъв и такъв..." направо получавам оргазъм чрез простатна стимулация .. Само вий имате приятели майна, другите имат маймуни. То не са суперлативи , то не лансиране. Чак нямам търпение да скъсате да ва вида , кво ще говорите тогава. Нека звуча първичен и груб. Not a single fuck was given that day

8-)

anonymous708973
01-14-2013, 13:06
Начиии брат, като влезна тука и прочета как Дриймърката говори "ние с моя приятел праим така и така..." после Пантерката "Ми моя приятел е такъв и такъв..." направо получавам оргазъм чрез простатна стимулация .. Само вий имате приятели майна, другите имат маймуни. То не са суперлативи , то не лансиране. Чак нямам търпение да скъсате да ва вида , кво ще говорите тогава. Нека звуча първичен и груб. Not a single fuck was given that day

Ами, половината теми са за отношения, ако не си обърнал внимание. Това първо.
Второ, преди съм споменавала бивши. Да си ме видял да говоря лошо за някого от тях и след късането?
Виж, ако ти искаш секс вместо ежедневните чикии, това е друга тема. Но не си го изкарвай на мен/нас.

GiveMeLove
01-14-2013, 13:42
Наистина ли мислиш така? Добре, че не съм ти годеник. ;)


GiveMeLove, а, значи гаджето е по-добре да не разбира? После по-добре да не знае и че си с колежката от работа, а си казал на гаджето, че си с приятели? Ма за какво пък да казваме такива неща? Даже може и да сте гаджета, ама да се виждате, за да се целувате и правите секс. Кой го интересува другото изобщо..



8-)

Ще ти дам прост пример за това, което исках да кажа:

"Вървиш си по центара под ръчичка с твоя приятел.. Вече си започнала нова връзка, намерила си човек, когото смяташ за твоята идеална половинка.. Смеете се, хапвате от MC'Donalds, когато изведнъж забелязваш .. хм, да речем - Гошо.. Гошо от твоята абитурентска, тогавашното ти гадже, с което си изживяла не-чак толкова дълга, но хубава и емоционална връзка.. Сещаш се и за онази вечер на морето, когато правехте любов на терасата, когато се разхождахте по плажа.. Всичко минава за части от секундата, слагаш една усмивка, но само в съзнанието си и целуваш любимия човек до себе си в момента.."

Ето затова НЕ-казване говорих... :)

И не ми казвай, че не ти се е случвало... :) И не само на теб.. :) Това не означава, че лъжеш или нараняваш някого.. :) Просто спомен.. Красив спомен!

Foxa^
01-14-2013, 13:44
^^ Да лягаш на земята бе. Оправи си първо сметката с М-тел тогава ми мисли сексуалния живот . stupid cunt

AnarchyBoy
01-14-2013, 14:17
^^ Да лягаш на земята бе. Оправи си първо сметката с М-тел тогава ми мисли сексуалния живот . stupid cunt

:lol:

anonymous708973
01-14-2013, 14:23
^^ Да лягаш на земята бе. Оправи си първо сметката с М-тел тогава ми мисли сексуалния живот . stupid cunt

Войнстващата простотия наистина е страшно нещо.

TheBeliever
01-14-2013, 15:34
Сиси, аз вярвам, че в живота на един човек може да има повече от една "Специална" личност. Това, че в момента съм с един човек, който е специален за мен, не означава, че в миналото ми не е имало и други специални по своему хора. И това, че си спомням с усмивка за тези хора, по никъкав начин не означава, че не обичам и уважавам човекът до себе си, или че, едва ли не, живея в спомените и не съм преодоляла миналото.

За частта с "искането" съм съгласна.

SisiStrange
01-14-2013, 15:58
Сиси, аз вярвам, че в живота на един човек може да има повече от една "Специална" личност. Това, че в момента съм с един човек, който е специален за мен, не означава, че в миналото ми не е имало и други специални по своему хора. И това, че си спомням с усмивка за тези хора, по никъкав начин не означава, че не обичам и уважавам човекът до себе си, или че, едва ли не, живея в спомените и не съм преодоляла миналото.

За частта с "искането" съм съгласна.
Да, разбира се, това го приемам. :) Все пак, най-добрия ми приятел ми е бивш. Коментарът ми беше именно спрямо частта с искането на бивши. :)

DisappointedDreamer
01-14-2013, 16:01
Все пак, най-добрия ми приятел ми е бивш.

Хомосексуалния ли?

anonymous708973
01-14-2013, 16:01
И това, че си спомням с усмивка за тези хора, по никъкав начин не означава, че не обичам и уважавам човекът до себе си, или че, едва ли не, живея в спомените и не съм преодоляла миналото.


Съгласна съм.
Аз си спомням с усмивка минали моменти с предишни важни хора в живота ми. Но не вярвам, че в областта на отношенията има "специални по своему" хора. Има специални за теб и са такива по някаква причина - например, допринесли са много за развитието ти, преодоляване на ключови недостатъци, разширяване на мирогледа. Не знам дали го обяснявам по разбиращ се начин.

TheBeliever
01-14-2013, 16:16
Съгласна съм.
Аз си спомням с усмивка минали моменти с предишни важни хора в живота ми. Но не вярвам, че в областта на отношенията има "специални по своему" хора. Има специални за теб и са такива по някаква причина - например, допринесли са много за развитието ти, преодоляване на ключови недостатъци, разширяване на мирогледа. Не знам дали го обяснявам по разбиращ се начин.
Да, може аз да не съм се изразила правилно.
Специални за мен, специални по свой си, уникален начин.

Бе, разбрахме се. :lol:

SisiStrange
01-14-2013, 16:25
Хомосексуалния ли?
Бисексуален, но да.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 18:12
Би ми се искало, но няма шанс просто... всичко е tutto e finitto!

r0073x
01-15-2013, 19:30
Наскоро приключих връзка, която за кратко премина във "friends with benefits".
Да, ама аз не съм такъв човек, който харесва подобен тип взаимоотношения, предпочитам сериозни връзки. А и бившата ми не бе много коректна за някои неща докато още бяхме заедно (1 година) и не мога да ѝ се доверя, че ще се шие само с мен. В крайна сметка не издържах и я сиктирдосах.
Женският полов орган си е женски полов орган, а и бившата беше малко дърво, а и не беше някаква експериментаторка, така че няма какво да ме задържа при нея - вече нито чувства, нито секс, така че - не :)
Сериозен човек съм и като се хвана с някое момиче, съм си само с нея ;)