PDA

View Full Version : тренировки или ...



Rony999
01-11-2013, 13:23
Здр.Така напоследък ми казват, че съм малко напълняла и почвам да се дразня!Знам,че това е нормално, защото раста, но все пак се дразня!Не съм дебела, а съм нормална затова не искам чак толкоз да отслабвам а просто да се стегна!Ям по-малко мазно,сладко и тн. Правя някой упражнения сутрин.Можете ли да ми предложите какво да тренирам или въобще какво да направя за да се стегна :D Мерси предварително:)

FuckingFreak
01-11-2013, 15:20
Не знам защо доста от родители и баби смятат за съвсем нормално и допускат децата им да са пухкави, в следствие на пубертета. Да, не всички можем да сме тънки като вейки, но преди 20 години не всяко 2ро дете от 7 години нагоре е било с наднормено тегло - то не са шоколади, банички, вафли, кроасани за закуска в училище и отделно за "глезотия" и "малко десертче". Едно е да растеш, да заформиш характерните гърди, бедра, ханш и така нататък, и съвсем друго - да надебелееш. Моля, не бъркайте двете неща, защото са коренно различни.

vassy
01-11-2013, 18:43
Аз съм по същия начин.. искам да ходя на някакъв спорт, но няма с кой.. Днес в метрото ми дадоха една брошyрка за танци, а аз ги обичам и не правят тялото мъжествeно и мускулесто.. Ако си намеря някой за танци ще ходя

FuckingFreak
01-11-2013, 19:20
Никой спорт няма да направи тялото ти "мъжествено и мускулесто", колкото и да искаш, просто защото не си мъж. Някои хора се чудят вече какви оправдания да си измислят за мързела. :)

vassy
01-11-2013, 19:45
Никой спорт няма да направи тялото ти "мъжествено и мускулесто", колкото и да искаш, просто защото не си мъж. Някои хора се чудят вече какви оправдания да си измислят за мързела. :)

е са.. има разлика м/у бокс и танци примерно.. Всеки спорт развива дадена част от тялото, за мен огромни пръсци и бицепси на за женствени..

bebzgirl
01-11-2013, 19:52
Само си търсите оправдания да не тренирате и да похапнете нещо калорично.После защо сте били трътлести и дебели,еми много труден въпрос...

FuckingFreak
01-12-2013, 07:17
http://bgkliuki.com/images/Kliuki/LORA_KARADJOVA.jpg
И тя ли има огромни неженствени бицепси и прасци, заради бокса, хм?
Разбирам да сте мъже, ама не сте, или да сте на зоб, ама и това не сте - е много ми се иска да видя как се правят тия огромни и мъжествени тела само от тренировки. :)

anonymous708973
01-12-2013, 08:16
Айде да не си даваме примери с фотошопирани снимки, а?

DisappointedDreamer
01-12-2013, 08:18
Айде да не си даваме примери с фотошопирани снимки, а?

Пантерке, не се занимавай. Тя има комплекси въпреки, че е слаба.

И преди да ме обвини, че комплексите са мои - е, не съм дебела. Харесвам тялото си и не ми липсва мъжко внимание.

granger
01-12-2013, 08:32
Това "няма с кого да ида" е най-тъпото извинение. Нали го правиш за себе си? Хващаш се и отиваш - живея в малък град,въпреки това има достатъчно възможности за тренировки. Има спортна зала за тренировки по баскетбол и волейбол, отделно вдигане на тежести. На 5 минути 5 има 4 фитнес салона супер добре оборудвани. Има танцово студио/школа. Боксова зала в един от салоните с инструктор и треньор.
Идеята е вътрешно да го желаеш , а не да седиш и да се вайкаш, и да намираш извинения.
Аз съм слаба , колкото и да ям - слаба съм . Само че, не слабото тяло е красиво , а стегнатото.
Поне 3-4 пъти в седмицата ходим да играем волейбол. Залата в у-ще е отворена за ученици. Отделно упражненията вкъщи са най-лесното нещо.
Но другото - диетата е много важен фактор , режима на хранене...някои излишни боклуци трябва да се изхвърлят от менюто.

strawberry88
01-12-2013, 08:48
Ако си намеря някой за танци ще ходя

Защо трябва да намираш някой, а просто не отидеш сам/сама? :?

FuckingFreak
01-12-2013, 10:46
Айде да не си даваме примери с фотошопирани снимки, а?

Да, може и да има фотошоп, но все едно по улицата не срещаш момичета с хубави тела. Дадох я за пример просто защото авторката си намира за извинение едва ли не че ще стане мускулеста с някои видове спорт.

Amore-Mio*
01-12-2013, 13:45
Защо пък е задължително да тренираш с някой?

В момента съм се записала на тенис на корт. Никой от познатите ми не беше навит, но в крайна сметка се записах и ми е приятно, просто защото се занимавам със спорта, който обичам. Още повече, че това е идеалната възможност да си спечелиш нови приятели, с които ще имате поне един общ интерес.

vassy
01-12-2013, 15:58
под мускулеста нямах предвид културистка. Искам да съм с някой, защото съм непостоянна. Защо се карате на авторката, за това, което съм написала аз. Тя пита какво да тренира, вие ме хейтите... Еми в крайна сметка това се и моето виждане и не искам никой да ми се меси, относно мускулите.. Защото, за да имаш видими мускули трябва да нямаш мазнина.. Аз мускули си имам, просто са "скрити"..
До авторката: тренирай това, което ти харесва и ще го правиш с желание

tonssy
01-12-2013, 16:28
Ейй, всичко, което е хубаво, е фотошоп. Лора Караджова знам как изглежда и на живо, отблизо, тялото й е перфектно.