PDA

View Full Version : Непредразполагане.



biurokrat
01-11-2013, 21:03
Здравейте,нов съм във форума и веднага ще се из**ра.Понадминал съм тийн възрастта,но понякога чета темичките защото са ми интересни.
Накратко моята история,в която не търся помощ ми просто мнения,искам да видя различни аспекти на вашата мисъл:
Още от малък си шара г*за по заведенията.Не съм имал почти никакви проблеми с жени.Честно казано бях с толкова много през годините,с толкова различни характери,че почти всяка една жена мога да и определя начина на мислене(е тука се изхвърлих честно,няма жена която да я знаем как мисли)...та разбрахте ме.Повечето пъти с които съм се "забивал" с момиче,съм виждал искрите във въздуха.Никога не съм действал абсолютно самостоятелно,защото преди това съм видял и разбрал,че това момиче има нещо към мен.Както в дискотеки някоя която те зяпа,така и с общи запознанства когато си говорите открито.Голята ми грешка с момичетата преди беше,че тръгвах с тях още на 1-та или максимум 2-та среща.Така връзките не продължават повече от месец.
Та сега излизам с едно страхотно момиче,излязохме доста пъти в кратък период от време.Въпроса ми е към момичетата : Какво си мисли едно момиче,когато едно момче излезе с нея 4-5 пъти без никакъв физически контакт,дори прегръдка или целувка.Причината за това нещо е,че не ме предразполага към такова изпълнение,въпреки че щом излизаме през ден,е повече от ясно,че имаме симпатии и интерес един към друг.

shaunaa
01-11-2013, 21:07
Според мен тя те харесва и може би очаква да се случи нещо между вас

biurokrat
01-11-2013, 21:11
И аз така си мисля,но ако ти беше на нейно място какво ще си кажеш на 4-5 път в който се виждаш с въпросното момче.."Тоя ми звъни,виждаме се,а един език не може да ми тегли".
Ей ще си призная,че аз съм ЕГО маняк и обикновено правя нещата когато съм сигурен във всичко :) А има един стар лаф "Мъже от намеци не разбират" :)

Зайче..
01-11-2013, 21:14
аз, ако съм ще си помисля, че тва момиче се подиграва с мен 8-)
в смис момчетата почти винаги супер много бързат и изведнъж - туф, ама зависи и какво имаш предвид под тва, че не те е предразположила.
ама тъй като аз съм още в графата тийн предполагам, че мнението ми е невалидно /зависи на колко сте по принцип/ 8-)

biurokrat
01-11-2013, 21:30
Ако смятах,че мнението на тийновете е невалидно,нямаше да пиша тука сладурче :)
Да кажем,че гоня четвърт век.
А за подигравката... нещо наистина не схванах какво имаш предвид :)
За непредразполагането : Означава,че сякаш ни е страх да си говорим сериозни теми,а си говорим само простотии,нищо конкретно.

Зайче..
01-11-2013, 21:39
относно подигравката - исках да кажа, че ще си помисля че момчето се подиграва ;д
щото аз първата крачка не я правя и ще си помисля, че следователно той излиза с мен само ей така /виж сега, тва е логика или липса на такава, знам че ти звучи тъпо и абсурдно, но не предавай на думите ми кой знае какво значение просто ;д/

biurokrat
01-11-2013, 21:47
Хубава логика кво,явно си виждала и такива олигофрени.Но от личен опит ти казвам,че е по-голяма подигравка на първа среща момче да те напъне и ти да му се вържеш.Веднагически ставаш една мишена за развлечение и нищо повече :) а това ти ли си на аватара

tonssy
01-11-2013, 21:50
Според мен тя те харесва и може би очаква да се случи нещо между вас

И аз така мисля.

Зайче..
01-11-2013, 21:57
а това ти ли си на аватара

не, мен можеш да ме видиш в раздел секс - темата за снимки :з

Goddess
01-11-2013, 22:45
Не знам какво ще си помисля честно казано, но вероятно ще го оценя и ще сметна, че този човек наистина се интересува от мен и харесва компанията ми. От друга страна аз също не предразполагам много мъжете, защото се държа по-студено и резервирано към тези, към които имам интерес...просто защото ми се иска да видя до колко те го имат спрямо мен и колко са дръзки да предпиемат нещо първи. В твоя случай мисля, че можеш да минеш на малко по-горно ниво - целувка. :)

SpiritInBlack
01-11-2013, 22:50
Кво да си помисли...при никакъв физически контакт толкова дълго време , или фриенд зоне или си и доскучал до смърт

biurokrat
01-11-2013, 22:58
Аз ясно и точно съм написал,че искам женски мнения и женско мислене.На мъже съвети мога само да давам,не и да приемам,френд зона при мен не съществува,а "толкова дълго време" е просто една оплътнена седмица.
:)

valdesbg
01-11-2013, 23:19
Смали си егото, подплати си самочувствието и се научи как правилно да четеш жените и тогава се надувай по форуми и на живо. Мадамата те ползва да и галиш егото и нищо повече. Няма симпатии към теб.

В момента си на тотално грешна вълна. Ако решиш че евентуално кочовско мнение ще ти е от ползва когато се занимаваш със сливи... може и да се получи някаква що годе прилична дискусия.

SpiritInBlack
01-11-2013, 23:24
Леко , шефе.Ако ебаваше поне доре малко от женска психика , нямаше да пускаш теми за съвет в тийн форум.Особено тоя хахаха.

biurokrat
01-11-2013, 23:46
Мадамата те ползва да и галиш егото и нищо повече. Няма симпатии към теб..
Не искам да се заяждам,но тоя коментар е напълно зависим и породен от мнението ти за моето его и самочувствие.Но колкото и необоснован и първичен хейтърски коментар написа,евала ти за съвета с подплащането на самочувствието.Приемам го!

anonymous708973
01-12-2013, 07:24
френд зона при мен не съществува

а "толкова дълго време" е просто една оплътнена седмица.
:)

Имам резерви към мъже, които се хвалят с думи. Френд зоната ще просъществува скоро, защото не е нормално да излезеш 4-5 пъти в една седмица с едно момиче и да не инициираш физически контакт. От едната крайност - на другата си скочил.
Разреди вижданията и я научи да свикне с допира ти, иначе го пиши бегАло.

Naive
01-12-2013, 10:50
Мисля си, че е време да спра да излизам с него толкова често, какъв е смисълът, ако само ще си говорим. :Д

“I don't want just words. If that's all you have for me, you'd better go”

Amore-Mio*
01-12-2013, 11:30
Много си зависи от момичето.
Разбира се, ако те харесва - няма да й бъде приятно, когато просто си излизате 5 пъти и дори една прегръдка да няма.
Ако тя ти харесва, по-добре действай, докато е време.

marilyn
01-12-2013, 11:34
Ще си помисля, че е гей. :lol:

А и не разбрах как ТЯ трябва да те предразположи?!

Аз бих целунала момчето в такъв случай, ама не чакай това от нея, целуни я ти.

DisappointedDreamer
01-12-2013, 11:37
От едната крайност - на другата си скочил.

Мхм. Вкарай някакви физически контакти. Ако тя ги отблъсне - тцъ.

anonymous708973
01-12-2013, 21:45
А и не разбрах как ТЯ трябва да те предразположи?!

Еее, че то това ни е основната задача, бе :)