PDA

View Full Version : Добри гинеколози в Пазарджик. Моля , помощ ;x



Justt_mee
01-12-2013, 09:14
На 14 (и половина) съм , имам проблем (не , не съм бременна) и възможно най-скоро трябва да ида на гинеколог. Пробвах да се свържа с някой от родния ми град , ама не се получи , а и да беше - тук всички доктори не са на особено добро ниво.. Затова с майка ми преценихме да отида в Пазарджик , където съм по цяла седмица.. Моля ви да ме информирате за някой , който си разбира от работата и ако може да ми дадете данни за него|нея като телефон и къде работи. Търсих в интернет , но не откривам нищо, което да ми свърши работа. Бих предпочела да е жена , тъй като за пръв път отивам , а и съм доста срамежлива , но ако трябва ,може и да се прежаля... ( ще отида сама :X ) И още един въпрос : ако нямам направление и си заплатя мога да отида не само при частен гинеколог , нали ?

Justt_mee
01-12-2013, 11:47
Порових се отново и намерих каквото ми трябваше.. :)

BuBzzz
01-12-2013, 12:25
д-р ГЕНЧЕВА!! в болница Хигия

Justt_mee
01-12-2013, 18:22
д-р ГЕНЧЕВА!! в болница Хигия

Блогадаря за препоръката! А ще може ли да ми кажете дали трябва да имам записан час , за да я посетя ? Благодаря предварително! :)

BuBzzz
01-13-2013, 10:06
Да,абсолютно!Аз като си записвам час,се обаждам 1 2 седмици преди това,защото е много заета

BuBzzz
01-13-2013, 10:07
Можеш и с направление и да си пратиш.Прегледа струва около 25 лева мисля,а вторичния 15-16