PDA

View Full Version : Защо мразят Михаела



sofityoy
01-12-2013, 14:47
Хей,днеска си седях както винаги въб favebook и се натъкнах на софициалната,подържана от самата нея -страница на Михаела.
За тези,които не се досещат,коя е : Момичето,което си качваше снимки с небръснатите си подмишници в фейса и пишеше такива неща под снимките:
MNOGO SAM SLADKA NALI,SAMO MOJE DA ZAVIJDATE.
Снимки:
http://prikachi.com/images/136/5730136r.jpg
http://prikachi.com/images/137/5730137I.jpg
Предполагам сте се досетили..
Е та на въпроса: Защо тя е толкова мразена,както наскоро разбрах тя си има съпруг с който се обича и т.н. , води напълно нормален живот и според мен дори не е грозна,а просто най-обикновенна жена.
На мене лично ми е супер неприятна,но има хора,които я кълнат по снимките псуват и т.н. даже съм виждала заплашвания за убийство. Зачудих се защо я мразят толкова...
За мен тя прави всички тия неща просто за реклама...защото тя чрез тия глупости,които върши в момента има 7000 и нещо харесвания на страницата, а около 6000 човека говорят за нея въб фейсбук. Повечете тинейджъри в Б-я знаят коя е,нищо,че им е супер неприятна и я мразят.
Това е мнението ми,а и нали знаете: Лоша реклама няма...

haritov
01-12-2013, 14:51
аз си мразя всички просто

Pikachu
01-12-2013, 14:51
Мисля, че тя е трол все пак.
А хората я мразят, щото им е забавно и/или щото им трябва да мразят някого.

NqkfaNikakva21
01-12-2013, 15:07
Не съм съгласна, че няма лоша реклама в случая :Д
Каква й е ползата на нея? Някой ще я вземе на работа, защото група фб човеци я плюят? Или ще и подарят нещо на улицата затова?
Михаела си е баш трол, и то от едно време. Сега не знам дали продължава, де.
Ама си е стабилно противна.

Naive
01-12-2013, 15:10
Толкова е скучна, не заслужава хейта ми. :Д

sofityoy
01-12-2013, 15:28
Н
Михаела си е баш трол, и то от едно време. Сега не знам дали продължава, де.

Хах да ,продължава! :D
Скоро и гледах даже снимки на нея и мъжа и.Тъпото е,че тя прави такива коментари:
VIJDATE LI KAKAV MAJ IMAM DO SEBE SI? KU4KI JAVIJDAITE!
и след тоя коментар мъжа и си изяжда ужасяващи обиди... дори не знам какъв е смисъла в това,но както и да е.

anonymous908491
01-12-2013, 15:35
Хах да ,продължава! :D
Скоро и гледах даже снимки на нея и мъжа и.Тъпото е,че тя прави такива коментари:
VIJDATE LI KAKAV MAJ IMAM DO SEBE SI? KU4KI JAVIJDAITE!
и след тоя коментар мъжа и си изяжда ужасяващи обиди... дори не знам какъв е смисъла в това,но както и да е.

На някои им е трудно да схванат, че тя има акъл, който трудно се намира при псуващите я. Забавлява си се, гледа ви сеира, и на мен сте ми забавни всички, които я обиждат.
Със Стамбини бяха добър екип, могат да се забавляват, да се самоиронизират, не са кухи лейки като останалите.
Тя дори и голи снимки има, няма да коментирам нейната външност, защото това не е важно.

ilovedeath
01-12-2013, 15:57
Не съм съгласна, че няма лоша реклама в случая :Д
Каква й е ползата на нея? Някой ще я вземе на работа, защото група фб човеци я плюят? Или ще и подарят нещо на улицата затова?
Михаела си е баш трол, и то от едно време. Сега не знам дали продължава, де.
Ама си е стабилно противна.

+1

sofityoy
01-12-2013, 18:21
Хора МНОГО съжалявам за тази тема.Днес видях следното видео и се натъжих колко съм тесногръда!
http://www.youtube.com/watch?v=4cyaPhrd23w
Надявам се да помогнем на момичето,наистина това видео много ми въздейства!

Falstad
01-12-2013, 18:25
От тук научих за таз девойка...Не смятам да я гледам повече :D

Overkill_Teen
01-12-2013, 18:31
Тази крава по колко литра мляко дава на ден? :D

yakuza_
01-12-2013, 18:33
уууууууууу била и фалшива страницата, адски ме трогна,
боли ме чепа за нея, аз нямам снимки => нямам фалшиви страници, ако ще и курва в Полша да я пратят, пак не ме инт.

NqkfaNikakva21
01-12-2013, 18:35
уууууууууу била и фалшива страницата, адски ме трогна,
боли ме чепа за нея,

йъп :Д

EinGutesKind
01-12-2013, 18:49
Няма съпруг, само гадженце :D иначе на мен колкото ми е жалка тя с опитите си да троли, толкова и тия "мониторни биячи" дето си нямат друга работа и се занимават с нея и стамбини ... като не им харесва, игнор и толкова ..

NqkfaNikakva21
01-12-2013, 18:52
Пък и защо мен не ме псуват и не ме бият по рейсовете ... каквото си надробиш, такова ще си сърбаш. Тва е :Д

BrainDamage
01-12-2013, 19:05
не се интересувам то тази страница и от тази .. личност.
Да се спасяват

haritov
01-12-2013, 19:32
с удоволствие бих я опънал

IWannaBeSedated
01-12-2013, 20:31
Не ми е интересна. :D

shadow4e
01-12-2013, 21:30
Тя пък понеже малко обижда. Не й бях гледала почти никое от видеата, но напоследък има едно, което все ми излиза в предложенията в ютюб.
http://www.youtube.com/watch?v=5ta7WZLEhBY

То какво да го правиш това девойче..

fear4o
01-13-2013, 00:36
А щото им трябва да мразят някого.

Толкова ужасяващо точен коментар...

Bianc0
01-13-2013, 01:24
Имаше клипове където танцува чисто гола в дискотека. Има ли нужда от коментари колко и е акъла?

fUcKsMiLe
01-13-2013, 02:11
Имаше клипове където танцува чисто гола в дискотека. Има ли нужда от коментари колко и е акъла?

Днес попаднах на една снимка от тази дискотека(е, може и друга да е била, кой знае).
Просто един от "приятелите" ми във фейсбук я беше коментирал и ми беше в началната.
I don't even want to comment on what I saw.

Иначе само в "Нека говорят с Росен Петров" и на още 1-2 клипа съм я виждала как се кълчи и пее фалшиво.
Не ми е интересна. Антипатична ми е. Да си гледа живота.
И би било чудесно, ако спрат да пускат нейни снимки във фейсбук и да ми се появяват в началната,
защото очите ми ще си заминат от тоя свят изключително бързо.

jasmins
01-13-2013, 10:36
Имаше клипове където танцува чисто гола в дискотека. Има ли нужда от коментари колко и е акъла?

Я прати линк :D