PDA

View Full Version : Лунна диета.



Dobbyy
01-12-2013, 14:28
Здравейте! Намерих такава тема, но в нея не пишеше нищо, относно това, което искам да знам аз. Срещнах много мнения и в други сайтове, но реших да попитам и тук.Въпросът ми е към момичетата, които са пробвали лунната диета. Има ли резултати? Струва ли си да се занимавам? Какво ще ми препоръчате? Благодаря! :)

brutaLxxbunny
01-12-2013, 16:20
Дали ще действа, зависи най-вече от теб и организма ти. Ако не можеш да издържаш на глад, по-добре е да не започваш диетата, тъй като след като дойде заветният час, ще надебелееш двойно.
http://fazinalunata.com/bulgarian/ - ето ти сайт, в който пише всичко, което ще ти е нужно да знаеш.

Dobbyy
01-12-2013, 20:33
Благодаря! Редовно го посещавам този сайт. От вчера вечерта до днес пробвах за първи път тази диета и как да кажа... Струва ми се, че мога да издържам 1 път в седмицата. Проблемът беше, че с нетърпение чаках да стане дадения час, за да сложа нещо в устата си. Трябва ми голяма воля. Цял ден се изкушавах да ям нещо и осъзнах, че не е, защото съм толкова гладна, а защото съм свикнала по всяко време да ям. И така де, не издържах и изядох една ябълка и пет солетки, дори ги броях :х, наливайки се цял ден с вода. За това питам дали има резултати, защото това за мен е малко или много някакво мъчение и искам да съм сигурна, че си струва, но както каза и ти-вичко зависи от мен. Благодаря! :)

Dobbyy
01-12-2013, 20:34
Очаквам и други мнения! :)