PDA

View Full Version : Какво да му кажа....



dianna1997
01-12-2013, 20:42
Сигурно и на много от вас ви се е случвало да ме знаете какво да си говорите с човека на мечтите ви. Все някога сте изпадали в този неудобен момент на мълчание. :D Та ако можете споделете някои интересни теми, за които можем да си говорим, ;)

GiveMeLove
01-12-2013, 20:46
97 набор не виждам за какво друго може да си говорите, освен поп-фолк, цигари, под прикритие, училище и ... това е май?

marilyn
01-12-2013, 22:48
Само аз ли не изпадам в тия моменти? Две интересни личности винаги ще си намерят за какво да си говорят.

ForzaFelipe
01-12-2013, 22:50
97 набор не виждам за какво друго може да си говорите, освен поп-фолк, цигари, под прикритие, училище и ... това е май?

8-)

dianna1997
01-13-2013, 08:39
97 набор не виждам за какво друго може да си говорите, освен поп-фолк, цигари, под прикритие, училище и ... това е май?
Първо: НЕ слуша чалга
Второ: НЕ ПУШИМ
Трети: НЕ гледам под прикритие

xoxi
01-13-2013, 08:42
Първо: НЕ слуша чалга
Второ: НЕ ПУШИМ
Трети: НЕ гледам под прикритие

Ето, виждаш ли. Тогава говорете за неща, които искате и харесвате.
Въпреки, че коментарът на givemelove не беше адекватен, ти веднага то отряза, защото не правиш това, това и това.
Тогава кой искаш да ти каже за какво можете да си говорите? Говорете си за общи интереси, хобита, училище, филми, музика. Каквото ви вълнува.

xXxPETYAxXx
01-13-2013, 08:56
:D мен ми е много интересно и да пушехте, какво щяхте да им обсъждате на цигарите.
То по същата логика, щом и двамата не пушите, може пак да обсъждате закона против пушенето на закрити места, само че не да го плюете, а да го подкрепяте(или там да си изкажете мнението), щом не слушате чалга може да нареждате чалгаджийките и т.н.

granger
01-13-2013, 09:06
Говорете си за музика, кой какво харесва, за филми , за книги, ако и двамата четете би било впечатляващо наистина.
Говорете си за история ,бе, няма нищо по-хубаво от тва да проведеш един стойностен разговор за история, книги ,литература ,може би сте малко малки за такива неща, по принцип говоря, говорете си за Хобитът, Тъмблр, Джеймс Бонд ...абе за много неща можете да си говорите...
като се видите ще ви се развържат езиците.

AnarchyBoy
01-13-2013, 09:52
Говорете си за музика, кой какво харесва, за филми , за книги, ако и двамата четете би било впечатляващо наистина.
Говорете си за история ,бе, няма нищо по-хубаво от тва да проведеш един стойностен разговор за история, книги ,литература ,може би сте малко малки за такива неща, по принцип говоря, говорете си за Хобитът, Тъмблр, Джеймс Бонд ...абе за много неща можете да си говорите...
като се видите ще ви се развържат езиците.

Харесва ми как грейнджъра прескача от Хобитът към Тъмблр и накрая отива на Джеймс Бонд :D просто ме уби
Но инак да, говорете си за нещо което и двамата ви вълнува, харесвате, обичате или сте привлечени от.
Например аз с момичето в което съм влюбен си говорим за
Литература,История, Тренираме си Английският говорим за филми/музика обсъждаме яките мадами по улиците като минат и т.н, а още даже не ходим. :D но май на там отиват нещата.
Та както и да е, като се видите ще си говорите все за нещо.

ПС: не си прави някакви планове за какво ще говориш, и какво ще каже тя/той (изпуснах началото на темата) защото ако направиш план, всичко по него ще се обърка и ще останеш без заучените "реплики" от плана :D и ще се спечеш

ПС2: Granger с глас съм се смял :D :p

mrankoniiii
01-13-2013, 10:06
Как за какво ще си говорите ..ами атмосферно налягане , озонова дупка , топенето на ледове :D

Mary_Jane_69
01-13-2013, 13:29
97 набор не виждам за какво друго може да си говорите, освен поп-фолк, цигари, под прикритие, училище и ... това е май?

Не годините определят разума. От такива стереотипи до гуша ми дойде.

*** Към авторката - идва си отвътре просто. :)

granger
01-13-2013, 13:33
ПС2: Granger с глас съм се смял :D :p

Ми тва е идеята, толкова нелепа тема ,кво да кажа :lol:
Винаги има за какво да си говорят. Освен да си изготви списък и да го изпълни като се видят.

GiveMeLove
01-13-2013, 13:40
Не годините определят разума. От такива стереотипи до гуша ми дойде.

*** Към авторката - идва си отвътре просто. :)

Чувала ли си диалог на подрастващи тинейджъри? .. :) Защото ми се налага да слушам всеки ден, и да ти кажа, определено ГОДИНИТЕ ОПРЕДЕЛЯТ РАЗУМА.. :)

Не нападам никого, разбира се.. За всичко си има време.. :)

FuCKkK13
01-13-2013, 14:04
Само аз ли не изпадам в тия моменти? Две интересни личности винаги ще си намерят за какво да си говорят.

това ! ...

FuCKkK13
01-13-2013, 14:06
Чувала ли си диалог на подрастващи тинейджъри? .. :) Защото ми се налага да слушам всеки ден, и да ти кажа, определено ГОДИНИТЕ ОПРЕДЕЛЯТ РАЗУМА.. :)

Не нападам никого, разбира се.. За всичко си има време.. :)
с тия крайни реплики сте мн интересни... не че нещо,но на мен след един спор са ми казвали - наистина ли си толкова малка ? а на вид изглеждам дори по малка от годините си

GiveMeLove
01-13-2013, 14:31
с тия крайни реплики сте мн интересни... не че нещо,но на мен след един спор са ми казвали - наистина ли си толкова малка ? а на вид изглеждам дори по малка от годините си

Всяко правило има изключения.. Радвай се, че си!

Говорих .. общо за всички като цяло.. :)

FuCKkK13
01-13-2013, 15:07
Всяко правило има изключения.. Радвай се, че си!

Говорих .. общо за всички като цяло.. :)

точно заради ''говорих общо,за всички като цяло'' си написах мнението ... не слагай всички под общ знаменател.. можеш да кажеш повечето,почти всички,по-голяма част от и т.н. и ндам.. радвам се :)