PDA

View Full Version : Майка ми ...



mlf
01-13-2013, 09:22
Така ... ще ви говоря за моята майка ... аз много си я обичам, защото ни гледа сама със сестра ми на 5 год., а аз съм на 13 год, но понякога много и се дразня ... тя знае всичко за мен ... за гаджето ми, споделям и всичко, но понякога тя изразява мнението си, но в други пъти (по- често) просто мълчи и не знам дали изобщо ме слуша, защото когато я питам какво да направя примерно, ако съм видяла гаджето ми да говори с друга ... тя не отговаря ... и в такива моменти съм бясна, защото аз 2 часа съм и обяснявала нещо, което малко дъщери ще кажат на майките си, а тя не ме слуша ... таа изобщо не знам имам ли нужда от съвет или просто си споделих ...

TheBeliever
01-13-2013, 10:03
Може да предпочита да замълчи, пред това да ти каже нещо, което няма да ти хареса.

DisappointedDreamer
01-13-2013, 10:10
Или пък просто е много уморена.

На 8 годинки лягаме си с брат ми и майка ми, и по едно време брат ми изцепва:

Мамо, спиш ли?

А майка ми отговаря:

Да, разбира се, че ще ти купя шоколад.

Смисъл, изморена е сигурно. Сама да ви гледа, работи, етц.

marilyn
01-13-2013, 10:33
Да и аз мисля, че сигурно е изморена. Предполагам, че не ѝ е лесно да се оправя с всичко сама, да изкарва пари, да ви възпитава, да се справя с всички задължения. Разбирам, че си на 13 и ти си имаш своите проблеми и въпроси, искаш да ѝ споделиш и да поговориш с нея, но понякога ние трябва да разбираме родителите си. А и нали се сещаш, че жената мисли как да ви изхрани и да ви набави всичко необходимо, когато ѝ кажеш "Видях, че Той говори с друга.." някак си .. ми несериозно звучи.

PurpleDream
01-13-2013, 11:36
а защо вместо да я натоварваш и с твоите проблеми не вземеш с нещо да и помогнеш ?

tonssy
01-13-2013, 12:07
^ Е не. ХУбаво е да споделя с майка си, но предполагам на моменти тя е прекалено изморена и има да мисли за по- важни неща.

sexa_na_kompleksa
01-13-2013, 13:33
а защо вместо да я натоварваш и с твоите проблеми не вземеш с нещо да и помогнеш ?

Съгласна съм. И според мен понякога е просто твърде уморена, за да те слуша. Ако забележиш, че е уморена или в лошо настроение, по-добре не я натоварвай допълнително с дреболии, а виж как да й помогнеш - изслушай я или просто измий чиниите.

yony.pain
01-14-2013, 19:17
Според мен твоята майка се нуждае от другар във живота...сугурна съм макар и да не ти е приятно тя ще си намери мъж...Аз съм на 13.Брат ми е на 6 и до преди 4 месеца всичко беше както ти го описваш...но сега тя си намери приятел и подкрепям я!Помагай и с каквото можеш!Тя се нуждае от тваята подкрепа сега а не ти от нейната!

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 19:12
Ти винаги ли слушаш майка си, когато ти говори?

ShtrudeL
01-15-2013, 19:16
И мойта е нещо такова.. интересува се само от това, което я интересува. Не я обвинявам. Благодарна съм и за много работи. Просто понякога имам нужда от подкрепата и заинтересоваността на най-близкия ми човек.