PDA

View Full Version : Добър ли е интернета на виваком?



ShtrudeL
01-13-2013, 14:12
ммм? :3

http://vivacom.bg/bg/residential/promotions/converged_services/vivacom_trio_net_mobi_tv

DaNGeRousLy
01-13-2013, 14:15
До колкото съм чувал е бавен, но стабилен
като при близу е бърз, но често се губи :D

EinGutesKind
01-13-2013, 14:43
На телефона ми е вивакомски, ама хич не съм доволен. В почти никакви сайтове не може да влезе ...

NqkfaNikakva21
01-13-2013, 14:48
Не знам в какви пещери живеете :Д
Откакто имам компютър/лаптоп съм с тях. Еми, идвали са да го оправят не повече от 3 пъти. Ако спре (2-3 пъти в годината), почти веднага идва.
Въобще не мога да се оплача аз.

elito0o0o0
01-13-2013, 16:09
Максимална скорост на интернет услугата 10 Mbps
Бягай надалеч!!!!!!!!
До миналата година преди Коледа бях на тях. След като прекратих договора и платих за последния месец, направо ташак си направиха и беше непоносим, като спираше по 20-30 пъти на ден, особено ако теглех нещо. Принципно не бях доволна ВЪОБЩЕ от тях. Теглех с 1.6mb/s максимум и то точно тогава най-много ми падаше нета. Общо взето 2-3 години бях на тях и супер много им се нервех на услугите. А когато имах някакъв проблем и звънях на 123 ония не знаеха и от какво може да е проблема, правеха се на ощипани или просто не бяха компетентни. Имаме близък семеен приятел, който работи във вивакома и даже той идва да сменя кабелите и пак беше същата работа. Тъй че виваком видиш ли - БЯГАЙ.

Сега съм на Оптиспринт с 50 мегабита и е адски бърз. Няма никакви проблеми, не пада, тегля с по 6-7мб/s и всичко си е точно.

ShtrudeL
01-13-2013, 16:17
ох... и аз сега съм на оптиспринт, ама майка ми иска тоя пакет на виваком..
Аз не тегля кой знае колко и кой знае какво, искам само да не ми зарежда една страница 9 дена, 8 часа и да не спира. 8-)

LovEsIckk
01-13-2013, 16:19
Спомням си, като бях малка и ми взеха първия компютър, трафика на интернета беше ограничен.
Надминаваш някакви GB-ти и те рязват.
Ама то тогава имаше 5 български сайта на кръст - abv, kefche, data и някакви новинарски.Пък аз си ползвах нета предимно за mIRC. Ехеее..още нямаше и скайп даже.
:D

Oy7ofCon7roL
01-13-2013, 21:06
като при близу е бърз, но често се губи :D

аз съм на близу и нета ми е добре, мноооого рядко се губи, преди наистина имаше дертове

цфрова тв, нет и дом. тел са ми 18 лв на месец

fUcKsMiLe
01-13-2013, 21:16
Не сменяй Оптиспринта. Супер добра оферта си е(освен, ако не си на офертата на най-ниската цена(12-14лв~ не помня колко беше), тогава си прецакан яко). Аз вече съм с него от ~6 години(не помня дали името му беше същото като го слагах, ама си е все същия нет) и не се оплаквам изобщо. Спира само зимата, ако нещо жиците се бъгнат от студа или при наистина силна буря. Други проблеми не съм имала. И ако нещо ми се наложи да се оправя, даже и да не е свързано с интернета, веднага ми го поправят. Още като не можех да преинсталитам PC-та и що за "животно" са драйвърите, всичко това ми ги правеха хората от там.
А за виваком и тия операторските интернети съм чувала само лоши отзиви. Никой не е доволен и гледат по най-бързия начин да се оттърват от тях. За Networx съм чувала добри отзиви, но аз не съм ползвала техен интернет и не знам нищо за тях като цяло.

ilovedeath
01-13-2013, 22:22
Много бавно зарежда като включа рутера, и ми прекъсва по 2-3 пъти на ден и докато зареди.. други оплаквания нямам.

LovEsIckk
01-13-2013, 22:25
Хора, ползвайте за интернет само доставчици, които се занимават само в тази насока.
Такива дето хем са кабелни оператори, хем мобилни, хем нз си кво - ше им лапате чурята, като има аварийка.
Пък и като тръгнете да сваляте филмчета, пак чуря ше лапате.

ShtrudeL
01-13-2013, 23:19
Много бавно зарежда като включа рутера, и ми прекъсва по 2-3 пъти на ден и докато зареди.. други оплаквания нямам.

а, само толкова викаш.. ^^
Като почне да ти краде от хладилника тогава става страшно! ^^

machoka
01-14-2013, 16:49
ИНтернетът ти е по-бавен от тоя на телефона ми.

Каналите на телевизията - я има романтика, някви арабски и планета - я не. От българските няма да ги има готините.

А телефоните - нищо минути, нито неограничени в мрежата на виваком, нито много към други мобилни оператори. Общо взето е бъгава работа.

Трябва ли ви домашен телефон? Само заради телевизията ли ше го сменяш>

Claymore
01-14-2013, 17:20
Булсата си е най-оферта. Ако говорим за пари - не знам, обаче телевизията плюс нета ми е максимум 35лв.
Виваком и близу могат да се захапят отзад заради, това което булсата предлага, обаче сега като БТВ-то се направиха на ощипани госпожици половината пенсионери, та даже и вашите майки ще отидат да си сменят доставчика щото не могли да си гледат сериалите и новините.

ShtrudeL
01-14-2013, 18:21
Само заради телевизията ли ше го сменяш>

май да -.-
Щото щяла да става цифрова и трябвало да се сменят нам си к'ви устройства, пък и било по евтино, както казах..

абе на мама глупоститее..

fUcKsMiLe
01-14-2013, 18:38
Ъ, БТВ-то могат да го гледат, като си изключат кабела за доставчика.
БТВ се хваща в цяла България и без тия Булсаткоми, Виватели и т.н.
Освен това, ако имаш хубав интернет и през него ще можеш да си го пускаш.
Това е най-малкия проблем.

NqkfaNikakva21
01-14-2013, 18:41
Кой е умрял да гледа тая лайнарщина, ака БТВ? :Д

elito0o0o0
01-15-2013, 12:47
Кой въобще е умрял да гледа телевизия? Или пък да говори по домашния телефон. На нашия домашен само дядо звъни и тук-там някой друг за рожден ден а-у, ама нищо повече. Мише, не си сменяй интернета, само това ще ти кажа. Кажи на майка ти да не им се връзва на скапаните оферти, щото ще съжалявате дълбоко. ;d


ПП: Бах ти иронията.. :d току що някой звънна на домашния, но аз както винаги не вдигнах. :D