PDA

View Full Version : Американски футбол във Варна



Delvecchio
01-13-2013, 14:00
Въпреки ниската популярност в България,не вярвам да съм единствения,който е фен на този спорт.Интересно ми е има ли хора,които се събират,за да играят,или поне такива,които имат желание да го правят.Ако има би било хубаво,да започнем да се събираме поне 1-2 пъти в седмицата,за да спортуваме и след време да се включим в националния шампионат.Отбори има в София,Благоевград,Плевен,С листра и Добрич,не и във Варна,което е лесно поправимо разбира се,стига да има интерес.

WesSneijder
01-13-2013, 19:34
За мен истинския спорт е ръгбито, американския футбол е малко лабава работа със всичките тия каски и протектори. :) Но естествено, това си е мое мнение, всеки е свободен да тренира каквото иска. ;)

firstdiesel
01-14-2013, 20:51
от контактните спортове, най-опасните са ....
Тайландски Муай-тай - сентенция:"Причини максимална щета на опонента" и мачове през 2 седмици
и Австралийско ръгби - 100-140кг пичове движещи се с 40-50 км/час се забиват в тялото ти и нямаш никаква екипировка
та се замисли, преди да тръгнеш да играеш с тотално неориентирани с правилата хора

Delvecchio
01-15-2013, 09:28
В България се играе American flag football,в който контактът се извършва чрез издърпване на знаменце прикрепено към дадения играч.Просто отборите с пълна екипировка са само два.Аз търся хора,които също като мен са фенове и имат желание да опитат нещо ново или да подържат форма,чрез един мъжки спорт.

firstdiesel
01-15-2013, 13:16
its doesnt sound that extreme now :D

Delvecchio
01-15-2013, 14:11
You can still hit people's heads though :D

Delvecchio
01-22-2013, 09:04
Айде,10тина човека ни трябват поне още :D

physxcore
02-08-2013, 17:29
Аз съм навит, търся от дълго време такъв спорт, и за ръгби и най-вече за американски футбол , пък и лакрос да е , не ми пука, стига да е контактен спорт с отбор :) Пък дори, както по-отгоре споделиха, с флагче по женски , не ми е проблем. Навит съм, само кажете, кога и къде? :) !

Delvecchio
02-08-2013, 17:52
Аз съм навит, търся от дълго време такъв спорт, и за ръгби и най-вече за американски футбол , пък и лакрос да е , не ми пука, стига да е контактен спорт с отбор :) Пък дори, както по-отгоре споделиха, с флагче по женски , не ми е проблем. Навит съм, само кажете, кога и къде? :) !

Значи сме двама...Не очаквах толкова нисък интерес при положение,че в Силистра и Добрич има отбори,а Варна е по-голям град.Идеята ми е да се съберем една група,с която в началото да се готвим физически и в последствие да се учим,да градим нещо от нищото.Помисли за други като теб,без значение от спортен опит и възраст,които биха се включили.Та ако не съм ти секнал ентусиазма,се обаждай :D

physxcore
02-08-2013, 18:00
Значи сме двама...Не очаквах толкова нисък интерес при положение,че в Силистра и Добрич има отбори,а Варна е по-голям град.Идеята ми е да се съберем една група,с която в началото да се готвим физически и в последствие да се учим,да градим нещо от нищото.Помисли за други като теб,без значение от спортен опит и възраст,които биха се включили.Та ако не съм ти секнал ентусиазма,се обаждай :D

Хаха , споко. Моя мерак е, от когато се помня :D Интересът е голям, обаче явно страха обзема някой хора... Ще видя ако има някого, ама се съмнявам мишоците да се съгласят, пък ако се съгласят, здраве да е... или болка, ще се разбере в последствие :D

Delvecchio
02-08-2013, 20:08
Супер тогава.Флаг футболът не ми е по сърце и на мен ми се ще нещо по-здраво,но в България има два отбора с пълна екипировка и двата са в София.
Мишоци,хамстери,морски свинчета,всички са добре дошли,да съберем група и да почнем с неприятната част,бягане и блъскане,ако останат половината поне,значи ще го бъде

redbul2
02-08-2013, 21:07
Хм,какво си губиш времето с тия вносни американски спортове? :) Дето няма и с кого да ги играеш? Като те гледам на снимката си здраво момче. Ела във фитнеса да станеш машина. :)

Delvecchio
02-08-2013, 21:54
Той фитнеса си върви ръка за ръка с този спорт.Съберем ли се няма как да се размине и влизането ми в залата :D

Mladenoff
02-08-2013, 22:18
Ние в Пловдив щяхме да се събираме...уж. Един приятел е авер с капитана на София Беърс и се бяха разбрали, ако съберем хора, да прати човек да ни тренира...ама т'ва събиране излезна мисията невъзможна :D А и като видяхме цените на екипировката...

Delvecchio
02-08-2013, 22:29
Ние в Пловдив щяхме да се събираме...уж. Един приятел е авер с капитана на София Беърс и се бяха разбрали, ако съберем хора, да прати човек да ни тренира...ама т'ва събиране излезна мисията невъзможна :D А и като видяхме цените на екипировката...
Знам,аз ви членувам в групата :D

maikal19
06-16-2013, 07:41
И аз като теб съм запален по този спорт като теб Delvecchio.

maikal1903
06-16-2013, 08:16
Да се събираме ли да, но вече явно сме 3-ма нали

Delvecchio
07-05-2013, 15:56
Е,аз вече съм в София,братле.