PDA

View Full Version : Излизам с момиче, в което най-добрия ми приятел беше лудо влюбен



parolatamie
01-13-2013, 16:21
Здравейте! Ето я работата... преди няколко месеца най-добрия ми приятел намери едно момиче и излезе няколко пъти с нея, като много я харесваше. Проучих всичко и един път го целунала по бузата за нещо си там. Та... минаха още няколко месеца от както те се скараха по някаква причина и не си говорят. Така де, но аз знам, че той още я обича, защото беше набил някакъв на улицата от яд по нея. И така, срещнах се аз с това момиче само като приятели. Но се оказа, че наистина много си приличаме по абсолютно всичко. Следващия път като се видяхме се целувахме около 4-5 часа непрекъснато, супер много си паснахме. Не знам, аз съм доста сигурен, че я обичам с цялото си сърце и тя също ми е го е казвала. Та какво да сторя? Да му кажа ли, да не му ли кажа и да я крия в тайна цял живот? Проблема е какво ли ще правя на рождения ми ден... като ще има и снимки.

Amore-Mio*
01-13-2013, 16:26
Момичето е избрало теб - той няма какво да прави.
Пък и ако е такъв приятел - добър и истински, ще те разбере и няма да ти съсипе щастието, което може би ще имаш с нея.

parolatamie
01-13-2013, 16:34
А и да, приятели сме от... от както се помня. (16 години сигурно, ако не и повече). Малко се чувствам гадно, но да му кажа ли, да скъсам отношения с него или да не му казвам въобще като го държа на страна?

Auriss
01-13-2013, 16:53
И темата я пусна, 'щото много ти дреме ли ?

Проблема е какво ли ще правя на рождения ми ден... като ще има и снимки.

да скъсам отношения с него
Ти имам приятелството.

преди няколко месеца най-добрия ми приятел намери едно момиче

срещнах се аз с това момиче само като приятели.
Мдам.

Как да е. И да му кажеш, и да не му - все си преебан. Ако има малко акъл ще се направи, че не му пука, ама впоследствие ще му се налага да я търпи в обкръжението си, от което едва ли ще му е много гот.

Тъпичко си постъпил, ама щом се харесвате - здраве да е. Мен ако питаш е по-добре да му кажеш. В противен случай рискуваш да изглеждаш като абсолютно леке.

daniel1995
01-13-2013, 17:14
Чакай да ти разкажа нещо, което и на мен ми се случи.
Един приятел харесваше много едно момиче и един път излизахме и тя беше там и бяхме леко пияни с нея и се натискахме пред очите му, ама той не ми се разсърди. д; Само понякога ми напомня какъв резил сме били с нея и т.н., но не ми се сърди. Извод: Ако ти е приятел ще се радва, че си щастлив.

fenkaaa
01-13-2013, 18:16
Да "скъсаш" 16 годишно приятелство,заради едно момиче? Замисляш ли се,колко си ясен с тези думи на повечето от нас..

П.П .. Нито той я е обичал,нито ти я обичаш.. все още.Трябва време за тази "обич" бе хора,не става винаги като по филмите.

Eskapel4o
01-13-2013, 22:43
Значи , или те е страх да не ядеш бой от най-добрия си приятел , или не ти пука за човека който 15-16 години е бил винаги до теб .... Любов ?? няма такова нещо просто си увлечен ..