PDA

View Full Version : Правени цигари



georgi.bojev.7
01-13-2013, 16:54
Здравйте! От 3-4 месеца пуша правени цигари,но досега винаги съм си взимал готови (цели) филтри.Преди малко си купих една кутия златен филтър,но те не са цели ами са отдeлно филтрите от гилзите.И въпроса ми е ако някой пуши такъв тип цигари да ми обясни как се прави цигарата,защото не знам как да сложа филтъра в гилзата? Не знам дали съм го обяснил така,че да ме разберете,но все пак ако някой ме е разбрал ако може да ми обясни как става.

sugargirl94
01-13-2013, 17:36
С машинка или на ръка.
Гилза мисля се казва цялата сглобена цигара без тютюна вътре.

PurpleDream
01-13-2013, 17:40
баща ми ги слага с машинка

georgi.bojev.7
01-13-2013, 17:43
Moже и аз да не им казвам правилно имената.Иначе имам машинка ама преди да стигна до машинката трябжа да сглобя цигарата,защото хартииката ми е отделно от филтъра,а самият филтър не знам как да го сложа,защото е голям точно колкото отвора на хартииката и явно има някакъв чалъм как се прави ама аз не го знам.Преди с целите филтри беше много лесно слагаш ги в машинката и готово ама ги спряха вече.

tori
01-13-2013, 17:45
Наще пушат такива. Филтъра в машинката, тръбичката отпред, затваряш, дръпваш 2 пъти и филтъра е отишъл на мястото си. Не се притеснявай, може и да скъсаш една-две. Не е сложно. :д

PurpleDream
01-13-2013, 17:47
^точно

georgi.bojev.7
01-13-2013, 17:49
Наще пушат такива. Филтъра в машинката, тръбичката отпред, затваряш, дръпваш 2 пъти и филтъра е отишъл на мястото си. Не се притеснявай, може и да скъсаш една-две. Не е сложно. :д

Хах успях от първия път :) Мерси на всички,наистина глупава тема ама за първи път ми е с тези цигари и за това не ми беше ясно.