PDA

View Full Version : Бъгове...



sweetycherry33
01-13-2013, 17:42
Има някои бъгове по този форум, които са от бая време, а още никой не се е сетил да ги оправи.
Когато искам да използвам търсачката ми излиза " connection to localhost:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused) "
Когато се опитам да се регистрирам ми излизат някакви реклами и ми пречат да се регистрирам.
Когато искам да видя часът, в който и писано дадено мнение ми показва примерно 14:38 днес, а то още няма толкова.
Когато се опитам да публикувам нова тема не ми дава.
Не мога да си сменя подписа.
има и други, но в момента не се сещам ...

nor4eto99
01-14-2013, 03:56
При всички е така. На мен часовника ми показва понякога 2 часа назад или пък точно време, но отдавна не се е случвало

sweetycherry33
01-14-2013, 18:19
При мен е така от месеци наред ... няма ли най - сетне някой да го оправи тоя форум ?

jumpers
01-15-2013, 03:16
Не мога да си сменя подписа, не мога да използвам емотиконките (просто не ми се появява списъка с тях), часът ми показва 3 часа по-рано отколкото е, не мога да гледам стари публикации на мой или друг профил и редица такива, та наистина има ли как да се оправят ? Че почвам да се дразня вече

sweetycherry33
01-15-2013, 18:23
Аз за това с емотиконките не се и надявам да се оправи.Айде това мога да го преживея ама другите ... Тоя сайт толкова ли няма кой да го поддържа ? На всички ни писна да чакаме някой да ги оправи тия простотии ...

sweetycherry33
01-24-2013, 12:56
ПРОБЛЕМИТЕ ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ОПРАВЕНИ.

anonymous708973
01-24-2013, 17:03
Не се и надявай.
Следващият бъг ще е да не можем да пишем постове.

Sh@d0w
01-24-2013, 17:10
Пепел ти на устата....

TheBeliever
01-24-2013, 17:11
И 300 теми да напишете, все тая. Нито модераторите, нито администраторите отговарят за техническата поддръжка на сайта. А както стана ясно от десетината теми изписани досега по въпроса - уведомили са който е трябвало. И да мрънкаме нищо няма да постигнем.

А часът се оправя от настройките. Това поне не е бъг.

sweetycherry33
01-24-2013, 17:33
И 300 теми да напишете, все тая. Нито модераторите, нито администраторите отговарят за техническата поддръжка на сайта. А както стана ясно от десетината теми изписани досега по въпроса - уведомили са който е трябвало. И да мрънкаме нищо няма да постигнем.

А часът се оправя от настройките. Това поне не е бъг.

Знам, че се оправя от настройките...когато се опитам да го променя не става.
И да, вярно е, че на никой не му пука...

lamer4e7o
01-26-2013, 19:49
Само да спомена, че вече и не може да преглеждаш мненията на определен потребител — дава грешка, която си описал в първия си пост („connection to localhost:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused“).

Жалко, че никой не може да коригира тези неприятни грешки.

Kirkataaa
01-30-2013, 07:45
Само да спомена, че вече и не може да преглеждаш мненията на определен потребител — дава грешка, която си описал в първия си пост („connection to localhost:9312 failed (errno=111, msg=Connection refused“).

Жалко, че никой не може да коригира тези неприятни грешки.

+1

ForzaFelipe
02-06-2013, 23:36
Жалко...тоя форум верно умира...не знам какво се прави за него,но май единственото по което се работи е да вървят рекламите на всяка страница...рекламите вървят,форума мре...скоро ще ни изчезнат аватарите сигурно,а след тва няма да можем и да постваме...и тогава ще останат само рекламите....а помните ли как в пика на форума ни казаха че новия форум се качва за да се привлекат нови потребители,да ни е по лесно и т.н. ...а то кво точно обратното...изгони всички читави потребители,останали сме 10-15 който говорим смислено,другото само неуспешни тролове,който си мислят че са забавни...тук там иде някой потребител,ама кво да прави тука..честно,не знам кой го поддържа форума,но аз бих се засрамил ако ми плащаха да го поддържам и форума се намира в такова състояние...бих се самолинчувал за убийството на един толкова полезен форум,щото колкото и да е,форума не беше само да си говорим глупости,но и да се помогне на младите заблудени светулки,който не знаят нищо за света...тоя форум ме е научил на много неща,всички нас и е просто толкова жалко че няма един читав администратор който да се погрижи...не знам как след толкова теми за тва как форума умира и всичко,още никой не се е заел да оправи тея неща...та даже обратното,с всеки ден спира нещо ново,ето вече и коментарите не можем да си видим...уж било "временно"...както "временно" не можем да си сменяме подписите сами,както "временно" нямаме емотекони,както "временно" нямаме още 100 неща и само "временно" забива...Просто адски жалко че никой не разбира колко полезен беше форума и никой не си мърда пръста да оправи нещата...просто не знам какъв охлюв за толкова време да не успееш да ги оправиш тея неща и да не върнеш форума в релси...жалко че и тоя коментар ще се подмине без на никой да му пука колко жалко изглежда състоянието на форума...като не ви се занимава,затваряй те го форума бе,за кво му плащате само домейна...или просто така можете да пускате рекламите,че да ви плащат....жалко е просто,жалко е при положение че форума имаше такъв живот и дори и ся има все още верни потребители,който траем тва...

Много поздрави на човека който трябва да се грижи за всичко това,НАЗДРАВЕ !

lamer4e7o
02-09-2013, 21:52
Хъх, доста истини каза, приятел. Подкрепям те! :)

umri
02-09-2013, 23:32
Поне да дадат ексклузивни права на човек разбиращ от писане на код, дори без заплащане. На няколко месеца по 1 бъг да се оправя, пак е нещо. Пиявици.

anonymous708973
02-11-2013, 16:42
но аз бих се засрамил ако ми плащаха да го поддържам и форума се намира в такова състояние...

ето вече и коментарите не можем да си видим...уж било "временно"...както "временно" не можем да си сменяме подписите сами,както "временно" нямаме емотекони,както "временно" нямаме още 100 неща и само "временно" забива...

Точно.
И в типично български маниер властимащите казват "То не зависи от нас, ние нищо не можем да направим, ето ви имейл на Ивестор.бг".

Sh@d0w
02-11-2013, 17:52
И типично в Български маниер колкото и да обясняваш, то си ходи като кон с капаци и си знае неговото. Нито приема, нито предава.

.

Не е тук мястото да се оплаквате от бъгове, модераторите не са програмисти, а дори и някои от нас да са, нямаме никакъв досег с кода на сайта камо ли права да пипаме нещо по него.

Ако имате оплакване от липсата на някоя функционалност мейла на Инвестор БГ го знаете. Мина времето когато Алекс държеше форума и се интересуваше. Сега такива теми тук няма да имат никакъв ефект, така че спрете се да ги пускате защото е безсмислено.