PDA

View Full Version : ДА СЕ НАПИЯ ЛИ



fogdog
01-13-2013, 18:51
не ми върви в даскало, яко съм го закъсала, нямам приятели никакви вече, мозъка ми стана на лайно заради наркотиците, нямам приятел, не съм правила секс от месеци, с наще сме скарани, сестра ми е тъпа хаха, не съм се напивала от половин година, всъщност ми се драйфа като помириша алкохол, трева не съм пушила от месеци, другото го отказах и на купон не съм ходила от толкова. да взема ли да си се напия сама или кво да правя? преди имах безброй приятели, само по купони, кеф, кофти ми е.

fenkaaa
01-13-2013, 18:53
И какво доведе до това ти положение?

fogdog
01-13-2013, 18:55
никаква представа нямам така е било писано явно хаха

SHPAIdURmeN
01-13-2013, 18:58
Или си някаква шегаджийка или наистина "говориш" истината, ако е така напий се като животно за последно и влез в правия път !! ;)

HollyGolightly
01-13-2013, 19:04
И като се напиеш по-хубав ли ще ти стане живота? По-добре вземи се осъзнай и направи някаква положителна промяна в живота си.

WesSneijder
01-13-2013, 19:05
Напий се, ама го комбинирай и с поне една кутия хапчета. За такива малоумници това е най-добрата рецепта.

fogdog
01-13-2013, 19:13
и по какво определи, че съм малоумна бе хаха

WesSneijder
01-13-2013, 19:23
Повече от достатъчно ми е това че мозъка ти се е изпържил от наркотиците. Само идиот тръгва да се занимава с тия помии.

granger
01-13-2013, 19:53
Да,тва е най-разумнот нещо,което да направиш.
Нашмъркай се , напуши се, бий си нещо и поздрави на Свети Петър!
Аре аман от филмарски истории.
Вземи се в ръце,щом не ти се получава значи не се стараеш достатъчно.

marilyn
01-13-2013, 20:34
Вземи се в ръце и се погрижи за себе си, а не се оплаквай само. Единствената, която може да ти помогне си ти самата! Не искаш ли... няма как да стане.

npp
01-13-2013, 21:09
най-добре спри с наркотиците и напиването още сега, няма смисъл да пренатоварваш тялото си, понеже това не носи никаква полза, но може да се окаже вредно, спомням си когато преди години страдах от екстремални душевни агонии, и единственото, което ми оставаше беше да пробвам някакви наркотици, имах възможност да опитам, дори започнах със седативни от аптеката, обаче в крайна сметка реших да не продължавам нататък по пътят на упойващите средства, и просто се предадох в ръцете на истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, Които се погрижиха за мен по много по-добър начин отколкото наркотиците биха могли да направят, и оттогава насам не съм употребявал дори и хомеопатичните седативни, които пиех, при положение че те са най-леките от всички, които се продават в аптеките, и сега вече станаха доста години откакто не съм употребявал никакви упойващи средства, което дължа изцяло на Тях Двамата - седящите на върховният вселенси престол, Бог Отец и отдясно на него Исус - единственият истински Господ

fogdog
01-13-2013, 21:20
аз съм спряла вече, въпросът е как да изляза от дупката, в която се намирам. все си казвам от утре ще се променя, но не успявам. надъхвам се за 5 минути и до там. искам го, но очевидно нямам воля. дайте съвети ако някой е бил в подобно положение как се е справил

D*Rose
01-13-2013, 21:40
Алкохолът не е решение. И млякото не е, но е по-евтино. :D

thegreenzombie
01-13-2013, 22:04
.....ако е така напий се като животно за последно и влез в правия път !! ;)

или в токсикологията..
good luck with that

Eskapel4o
01-13-2013, 22:11
Зарежи стария живот , просто зарежи всичко , наркотиците , тревата, пиенето , приятелите , намери си нови приятели , оправи нещата с семейството си , а за това че сестра ти е тъпа ... съвземи се в ръце , стегни се . Късмет !!!

fogdog
01-13-2013, 22:13
Благодаря за съвета Eskapel4o това и се опитвам да направя, но ,уви, не ми се получава много..

Eskapel4o
01-13-2013, 22:17
Зависи , не ти се получава защото не го чувстваш това наистина .... вярвай в себе си че можеш да оправиш всичко , по някой пат и едно / Извинявай / върши работа , ще се почувстваш по добре и така натъка ще се нахъсаш както се казва повече и ще се оправи всичко ... :)

DisappointedDreamer
01-14-2013, 09:46
най-добре спри с наркотиците и напиването още сега, няма смисъл да пренатоварваш тялото си, понеже това не носи никаква полза, но може да се окаже вредно, спомням си когато преди години страдах от екстремални душевни агонии, и единственото, което ми оставаше беше да пробвам някакви наркотици, имах възможност да опитам, дори започнах със седативни от аптеката, обаче в крайна сметка реших да не продължавам нататък по пътят на упойващите средства, и просто се предадох в ръцете на истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, Които се погрижиха за мен по много по-добър начин отколкото наркотиците биха могли да направят, и оттогава насам не съм употребявал дори и хомеопатичните седативни, които пиех, при положение че те са най-леките от всички, които се продават в аптеките, и сега вече станаха доста години откакто не съм употребявал никакви упойващи средства, което дължа изцяло на Тях Двамата - седящите на върховният вселенси престол, Бог Отец и отдясно на него Исус - единственият истински Господ

след тоя коментар и аз бих се напила.

chushkopek
01-15-2013, 18:50
след тоя коментар и аз бих се напила.

Хахахахаххахахахха. Тоя като му четох мненията в "философия и религия" бая се посмях.
По темата: Ако трябва да съм честен не знам и не искам да знам какво се прави в твоето положение. Напий се ако ще се почувстваш по-добре за постоянно, спри наркотиците и всички подобни глупости и започни на чисто.

amaz1nG
01-15-2013, 18:53
Ставаме това за което мислим.

FuckLove
01-15-2013, 19:58
Еми ти ако преди си правила всички неща, които изброи, че сега не ги правиш, защо въобще се учудваш от последствията ?

fogdog
01-15-2013, 20:27
не се учудвам.. просто не знам как да оправя нещата. възможно ли е заради наркотиците да съм в някаква депресия ? :д

Mary_Jane_69
01-16-2013, 12:26
Що за глупост прочетох...
Какви наркотици, какво чудо... ти изобщо колкото и да си годишна, яко си го закъсала, да, но главно заради неспособността ти да разсъждаваш трезво. Попринцип се мисли преди и след като се захванеш с нещо, (давам за пример тъй наречените наркотици ) но явно си го карала мн авантюристично до едното време и бум цъфваш вече с провален живот.
Възможно е някой ден да се събудиш със странното чувство за ново начало, възможно е и постепенно да стигнеш до заветната цел "как да поправя живота си", а също така е и възможно да си останеш в дупката, както каза. Виждаш ли до какво те е довела глупостта ти и необмислянето на собствените ти действия?!

Хубаво е хората да се поучат от това. А специално за теб, успех, дано се поправиш, но никой не може да ти го причини сам този успех, освен ако ти не се повлияеш от мнението на близък човек. :)

klimatronik
01-16-2013, 13:04
Seks ne pravila nakuponi ne hodila golemite problemi hahaha emi ako ne mojesh da se opravish po dobre slushai suvetitee na npp

Mimolinka
01-16-2013, 13:21
майко мила за какво става въпрос на колко години си ти ? кфо с наркотици и алкохол кфо ще оправиш опитваш едно друго трето и накрая нямаш никои до себе си . Майка ти и баща ти няма ти навредят с техните съвети няма смисъл от всичко това ходи си на даскало създай приятелства на днешно време не се изискват много знания за да имаш добри оценки осъзнай го на време щото после като се събудиш и си на 20 нямаш образование и никои до теб тога и алкохола и дрога и кфо ли не няма ти помогне

strawberry88
01-16-2013, 13:23
Като се напиеш нищо няма да промениш.

petia955
01-17-2013, 07:32
Направи си списък с нещата, които искаш да промениш.. пусни си весела музика, излез навън, радвай се на живота, учи - това е най- важното, защото приятели и да имаш и да нямаш това не ти се отразява на бъдещето, купоните също, но не прави грешката да оставиш училището. замени наркотиците със спорт/ хоби ако имаш такова, ако не- пробвай различни неща. Знай, че в един момент всичко ще се оправи, не може нещата да останат зле завинаги. Според мен ти трябва някое момче да се влюбиш, той да те обича, да си имащ някой до себе си, и този момент ще дойде, имай търпение, а до тогава учи и мисли позитивно. :)

abvd
01-17-2013, 09:46
Слушай ся момиче к'во ще ти кажа... я се вземи малко в ръце и спри да се превземаш! Че не си правила секс от месеци т'ва няма никво значение. Спирай пушене , пиене , дрогиране , боцкане и все такива глупости. Запри се у вас 1 месец не излизай , после излез след 1 месец земи си хвани некой батко... и всичко ще е тип-топ. Аре със здраве ;)