PDA

View Full Version : Как да го забравя?



tseti
01-13-2013, 22:53
Може би съм заблудено от любовта.Винаги съм искала да намеря любовта.Исках да я изпитам.Исках да я почувствам.Ех почувствах разочарованието от нея...и ви заявявам тя боли!Имах връзка 3 години това момче много го обичах много се влюбих в него..Много се обичахме и двамата,но един ден ми каза че му писнало от всичко и иска да се разделим,защото много се карахме..Но когато се караме няма значение кой е прав,той винаги се искарваше невинен,никога не отстъпваше..не можех да се разбера с него почти никога..но проблема беше че бях хлътнала по него и не можех без него..както сега Дори мога да кажа че това момче и ми е посягало толкова много влюбена съм в него дори не виждам недостатъците му.Точно когато имах най голяма нужда от него той ме заряза...Точно по коледа стана да по коледа стават чудеса....От тогава не мога да се възстановя много ми е тежко ..Един ден ми е добре ,един ден плача и се късам. Кажете ми как да го прдолея.. .Не мога той беше всичо за мен .. Нямам енергия за нищо,нямам апетит...много се затворих,а не съм такава... а искам всичко това да се промени..в момента в който го забравя
Моля помогнете ми .. !

ForzaFelipe
01-13-2013, 23:02
Посягал ти е,държал се е гадно с теб и ти се чудиш как да го преодолееш?Е така де,любовта прави с нас какво ли не..Намери си странично занимание,разкарай всичко което ти напомня за него,не се занимавай с него просто.Опитай се да правиш нещо полезно,ходи на фитнес,излизай с приятелки и тва е :)

tseti
01-13-2013, 23:13
Да той не беше за мен но любовта му ме беше обсебила .. Каквото и да правя остана ли сама вечер когато и да е полудявам късам се да плача... а той това не заслужава...

ForzaFelipe
01-13-2013, 23:46
Е нали ти имаше няква тема че твоя най-добър приятел те харесвал,виж какво ще стане,тъкмо ще се разсеяш

xXxPETYAxXx
01-14-2013, 07:08
Излез с приятели. Прави нещо, не си стой само вкъщи. А дори и да си във вас пак си намери някакво хоби - примерно започни да готвиш, да четеш, да правиш някакви дрънкулки от стари предмети и т.н.

Amore-Mio*
01-14-2013, 10:04
Вземи порасни и се осъзнай.
Страдаш за един идиот, който ти е посягал и се е държал гадно с теб - нормална ли си? Точно това би трябвало да те отблъсне от този човек.

Иначе излизай с приятели, намери си хоби. Все неща, които да те разсейват максимално, че да не мислиш за случилото се.

Колкото и да е гадно било, тъпо и глупаво, все пак се радвай на това, че си била с него и сте били щастливи, вместо сега сама да се съсипваш.

shmatarok
01-14-2013, 10:52
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/539074-%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D0%BD%D0%B5-%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BC-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%B2%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D0%BC

последно?