PDA

View Full Version : Чувства към бившия.



DragonS
01-14-2013, 13:15
Преди около седмица с приятелката ми скъсахме, с причината, че тя не иска да ми нарани чувствата като се привържа прекалено много към нея. Опитах се да разбера причината за раздялата защото това което ми каза отначало е просто глупава причина... Та тя ми каза, че най добрия и приятел е и неин бивш, и няма как да не чувства нещо към него. И затова скъса с мен, но сега тя иска адски много да сме заедно отново защото за първи път се е чувствала щастлива с момче. Аз и казах, че не мога да съм с нея докато има чувства към друг, и тя предложи да се дистанцира от него да спре да контактува за да забрави какво чувства към него и като всичко това мине да се пробваме отново. Аз се съгласих, но сега като го погледна отново не ми се струва като добра идея да се събирам с нея отново. Адски много я обичам, но послушах главата си...
Вие какво мислите по въпроса ?

shmatarok
01-14-2013, 13:32
Щом ти чувстваш, че не трябва да се събирате, ние какво да ти кажем? Помисли добре и реши сам за себе си.
Мисля си, че дори и тя да ти каже, че вече няма чувства към бившия и се съберете, ти ще продължиш да се съмняваш дали това е така.

Mary_Jane_69
01-14-2013, 15:07
Важното е, че тя е осъзнала грешката си и прочитайки това, много се зарадвах. :) Дай и шанс, но първо, послушай собственото си гласче, вътре в теб, интуицията. Няма нищо лошо във втория шанс, щом я обичаш, значи си струва, но направи си все пак една равносметка, трябва ли, не трябва ли. Аз си мисля, че трябва да и дадеш шанс, все пак погледни го и от друга перспектива, ако я обичаш наистина, не би искал да страда повторно нали? А ако я отрежеш и ти, повярвай ми, няма да е много щастлива. :)

idontunderstand
01-14-2013, 15:20
Дай и втори шанс,пробвайте отново

DragonS
01-14-2013, 16:45
Благодаря ви ^^
Просто като видя колко много се старае заради мен не бих могъл да я загубя отново...

marilyn
01-14-2013, 17:53
Аз не знам за какво ти е да си с нея като тя обича друг?

anonymous708973
01-14-2013, 18:07
и тя предложи да се дистанцира от него да спре да контактува за да забрави какво чувства към него

Не знам дали оценяваш каква жертва прави това момиче за теб.
Да се лиши от някой, към който е имала и все още има нещо - нормално е, така се прави, за да дадеш шанс на новата връзка. Но да се лиши от най-добър приятел заради теб... вода ще трябва да й носиш.
Колко време ходихте?

DragonS
01-14-2013, 18:18
Знам и разбирам, но какво ще е това спрямо приятеля ѝ? Не би трябвало да ме интересува, но някак си ме притеснява.

Amore-Mio*
01-14-2013, 19:03
На твое място аз бих продължила напред, но с друго момче, което ще има чувства към мен, не към някоя друга.

Т.е. няма да ти е първата, нито последната.
Някак ми се струва, че си резервния вариант, ако с него не се получи - ти си насреща.

Azoria
01-14-2013, 20:02
Най-сетне е осъзнала, че няма да се получи (пак) с най-добрия й приятел и се е сетила за теб. Аз така си го обяснявам. Както и да е , все ще има някой след онзи, ако мислиш, че си струва - няма нищо лошо да си ти.

DragonS
01-15-2013, 13:44
Неее те не са заедно от доста време и допреди 1 седмица беше с мен. Каза ми, че все още има чувства към него, а аз и обясних, че не мога да съм с нея ако чувства нещо към друг и ще направи всичко за да си променя мнението.

Whyniser
01-15-2013, 13:52
Няма за какво да се тормозиш за някого,където не се тормози за теб и харесва друг.

SpiritInBlack
01-15-2013, 14:17
мисля да я оставиш да си мисли , че си с нея и докато се усети да си я ебеш

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 16:33
Мисля, че хубаво си направил като си послушал главата си. От друга страна, ако бях на твое място, щях да й дам време да реши какво иска - да има най-добър пирятел или да е щастлива с теб. Нека остане малко самичка да реши дали бившия й липсва повече (този преди теб имам предвид) или ти- човека, с когото наистина е била щастлива.