PDA

View Full Version : Приятеля ми не иска да ме отвори...



diamant4eto66
01-14-2013, 14:04
Здравейте. Аз съм на 17 и отскоро се запознах с едно момче, което е прекрасно, възпитано, внимателно с мен, с една дума мечта. Има само един проблем - не иска да ме отвори. А аз искам да бъда с него и той с мен, но му казах,че съм отворена и той дори и не подозира, говорихме си, но той каза, че го е страх какво ще се случи с нас после и какъв спомен ще ми остане (може би не е сигурен в себе си). Не знам какво да правя, все някога ще трябва да му кажа или да намеря момче, което няма да го е страх и да продължа с него. Какво ще ме посъветвате? :)

HollyGolightly
01-14-2013, 14:13
Първо ще те посъветвам да спреш да говориш за себе си като за буркан. Да ме отвори вика :?

И така и не разбрах той знае ли , че все още си девствена или не, защото казваш "говорихме си, но той каза, че го е страх какво ще се случи с нас после и какъв спомен ще ми остане (може би не е сигурен в себе си). Не знам какво да правя, все някога ще трябва да му кажа "?????

AnarchyBoy
01-14-2013, 14:15
Като за начало зачеркни думата "отвори" специално в такъв вид изречения. Ти не си буркан/консерва или нещо затворени което има нужда от отварачка.
Приятелят ти не, че не е сигурен в себе си, а не е сигурен в теб.
Покажи му, че държиш на него, и че искаш да си с него.
Кажи му, че искаш той да е "специалният","единственият" и още там един куп глупости.
И ще ти пусне :D

ПС: къде попаднах :lol:

xXxPETYAxXx
01-14-2013, 15:13
Сигурна ли си, че си на 17, а не на 12, както пише в профила ти? :-?

ForzaFelipe
01-14-2013, 15:21
Ами питай го иска ли някой друг да те отвори?И ако иска има ли си някой избраник който да го направи? ...

SHPAIdURmeN
01-14-2013, 15:25
:D (facepalm) 3< :D 3< 3< :D

I love Music
01-14-2013, 15:29
Рано ти е още едва на 12 години си......... Аз съм на 23 и още съм затворен.

idontunderstand
01-14-2013, 16:04
луда работа..

marilyn
01-14-2013, 16:31
Да ти имам начина на изразяване...

Седни си на дупето и мирясай!

prysnata_ti4inka
01-14-2013, 19:01
diamant4eto66, мислиш ли, че имаш бЪдеще с този човек, след като сте се запознали "отскоро"? Какво си представяш - бяла рокля, сватба, деца...? Слез на земята! Независимо дали си на 12 или на 17 (по-вероятно ми звучи да си на 12, наистина), не трябва да бЪрзаш с пЪрвия. Трябва и двамата да го искате и да сте сигурни в това, че го искате, а не ти да го кандардисваш, пЪк той да се дЪрпа... Ако толкова искаш да правиш секс - 100% тук ще има 1 сюрия желаещи - просто го пусни като тема ;)

anonymous908491
01-14-2013, 19:14
Не се казва 'отвори' , а 'разпори, сцепи, разкърти'

prysnata_ti4inka
01-14-2013, 19:29
-Как се казваш?
-Тина.
-От Христина ли?
-Не, от Разпоретина!!!

diamant4eto66
01-15-2013, 03:37
Не се казва 'отвори' , а 'разпори, сцепи, разкърти' аахахахаахаха :D
Не, вижте на 17 съм, оставете какво пише в профила... приемам забележката за отварянето, но гледайте сега, аз не искам да се женя за него, просто в момента усещам, че той е подходящия човек за мен и съм готова да бъда с него във всеки смисъл :) В началото му казах, че съм девствена, но той каза, че ако е така можем да бъдем само приятели защото не бил искал да ми е първия 'всяко момиче било помнело първия си път и не знаел как ще съм го била запомнила аз' ... и тогава аз му казах, че не съм и всичко потръгна... Обаче сега остава проблема дали да потърся някой друг да отвори консервата или да го зарежа и да си намеря някой по-зрял... е това е цялата дилема...

Eskapel4o
01-15-2013, 03:57
Първо ще те посъветвам да спреш да говориш за себе си като за буркан. Да ме отвори вика ---

ХАХАХХАХ сутрин сутрин ме карате да се смея с глас :D:D

greenblood
01-15-2013, 04:01
аахахахаахаха :D
Не, вижте на 17 съм, оставете какво пише в профила... приемам забележката за отварянето, но гледайте сега, аз не искам да се женя за него, просто в момента усещам, че той е подходящия човек за мен и съм готова да бъда с него във всеки смисъл :) В началото му казах, че съм девствена, но той каза, че ако е така можем да бъдем само приятели защото не бил искал да ми е първия 'всяко момиче било помнело първия си път и не знаел как ще съм го била запомнила аз' ... и тогава аз му казах, че не съм и всичко потръгна... Обаче сега остава проблема дали да потърся някой друг да отвори консервата или да го зарежа и да си намеря някой по-зрял... е това е цялата дилема...

Така значи според мен приятеля ти е гей. И ела при батко да те "отвори". :D

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 05:05
diamant4eto66 -така обяснено, почнах да разбирам приятеля ти. Според мен проблема е следния: той смята, че след като е пЪрвия, няма да е последния. Лично аз не познавам (не казвам, че няма, а че не познавам!!) момиче, което да се е оженило (т.е. да е прекарало достатЪчно дЪлго време) за този, който й е прЪв. От тази гледна точка, той може би се страхува, че би те загубил с течение на времето. Ти си на 17, дори и да ти хареса пЪрвия пЪт с него, все някога ще поискаш да пробваш какво е да спиш с друг. НЕ МИ ПРОТИВОРЕЧИ!!! ТАКА Е!!! :) От друга гледна точка, след като ще ти е прЪв, има голяма вероятност да не ти хареса, а той явно иска да ти харесва секса с него.
Предполагам, че имаш проблем сЪс следното - как да му признаеш, че си го излЪгала за това, че не си девствена. Дали ако му кажеш истината, няма да те зареже, защото всЪщност си една малка лЪжкиня ;) Ако все пак не искаш да го лЪжеш - да, отвори се с друг, но това е вече изневяра, а тя е вид лЪжа (дори по-гадна от тази, която си му казала). Има и трети вариант... Да се отвориш сама, но според мен това е колкото глупаво, толкова и опасно. Освен, че можеш да си лепнеш инфекция или да ти се счупи кренвирша (ако го обелиш), то не остават и някакви свестни спомени. А и не можеш да си говориш с кренвирша след секса... ;)

GiveMeLove
01-15-2013, 07:09
diamant4eto66 -така обяснено, почнах да разбирам приятеля ти. Според мен проблема е следния: той смята, че след като е пЪрвия, няма да е последния. Лично аз не познавам (не казвам, че няма, а че не познавам!!) момиче, което да се е оженило (т.е. да е прекарало достатЪчно дЪлго време) за този, който й е прЪв. От тази гледна точка, той може би се страхува, че би те загубил с течение на времето. Ти си на 17, дори и да ти хареса пЪрвия пЪт с него, все някога ще поискаш да пробваш какво е да спиш с друг. НЕ МИ ПРОТИВОРЕЧИ!!! ТАКА Е!!! :) От друга гледна точка, след като ще ти е прЪв, има голяма вероятност да не ти хареса, а той явно иска да ти харесва секса с него.
Предполагам, че имаш проблем сЪс следното - как да му признаеш, че си го излЪгала за това, че не си девствена. Дали ако му кажеш истината, няма да те зареже, защото всЪщност си една малка лЪжкиня ;) Ако все пак не искаш да го лЪжеш - да, отвори се с друг, но това е вече изневяра, а тя е вид лЪжа (дори по-гадна от тази, която си му казала). Има и трети вариант... Да се отвориш сама, но според мен това е колкото глупаво, толкова и опасно. Освен, че можеш да си лепнеш инфекция или да ти се счупи кренвирша (ако го обелиш), то не остават и някакви свестни спомени. А и не можеш да си говориш с кренвирша след секса... ;)

Давай акъли с кренвиршите, после защо на 17 били извратени... :D

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 07:41
Ами аз познавам 1 такава мацка. Сериозно! Друга пЪк пробва с химикал, ама забрави "умната" да махне капачката, та после "Мамоооо :( Помощ!"... Нека знаят децата! Така и така в другата тема ще прочетат за опцията, поне да им е ясно как трябва да го направят. И без това половината ще пробват... :/

Mia ^.^
01-15-2013, 11:39
Значи при положение, че си мисли, че не си девствена, той не иска да правите секс?
Разбираемо е - казваш, че е мил, възпитан и т.н., може би смята, че ви е рано или чака да станеш на 18 (това сериозно го казвам, има хора, които не искат да избързват с непълнолетни, независимо че не са девствени).

Иначе моят е съвет е да си честна с него - не го лъжи за чувствата си и желанията си, за да не го караш да страда, ако ти пука и ако смяташ, че има силни чувства към теб. А от написаното не личи да си толкова влюбена, нямаше да се замисляш да го зарежеш, само защото не можеш да правиш секс, понеже си го излъгала.

Виж, като му кажеш истината и ако достатъчно и двамата държите един на друг - ще останете заедно, дори да не иска първоначално да ти е първия, в крайна сметка ще склони. Може и да мине време, но в даден момент и той ще поиска да спи с теб.

jasmins
01-15-2013, 11:46
Не трябва ли да е обратното..момчето да иска да "отвори" момичето :Д Защо толкова държиш да те разфасоват?

diamant4eto66
01-17-2013, 08:56
хахах мерси много за съветите... ще видя какво ще направя.. той иска след време да правим секс нали, най-нормалното нещо за една връзка при нейното задълбочаване, но ако му кажа истината ще го изгубя.. ще видим.. я сега кажете дали боли първия път? :D

s40t4
01-17-2013, 10:12
Ми намери си друг... на 17 години е и е влезнала в некъв форум да се оплаква,че нейния не иска да я отвори... смешна си.... или не се оплаквай или си намери друг... нещо не ти отива на годините... пуууу тук,ако има някой с акъл и без детски акъл евала треа му кажа.........

Amore-Mio*
01-17-2013, 19:28
След време може да се е привързал достатъчно и да има чувства, и всичко да мине гадно, без да слагате край на една връзка, само заради секса.

Иначе вариантите са да го направиш с друг /което също е лъжа - изневяра е, все пак/. Най - добрият вариант според мен е да му признаеш - добрата, здравата връзка не може да се крепи на една лъжа.

s40t4
01-18-2013, 02:06
Пробвай сама да се отвориш :D

diamant4eto66
01-18-2013, 13:02
чакай бе не е ли заглавието тийнпроблем? да не искаш да обсъждам референдума?!

GiveMeLove
01-19-2013, 12:56
чакай бе не е ли заглавието тийнпроблем? да не искаш да обсъждам референдума?!

Айде стига са мотай като бръктисана овца.. Ела аз да те отворя и готово..

Де, сопа, де..