PDA

View Full Version : Мнение : ))



eminem213
01-14-2013, 15:05
Здравейте! : )
В момента съм в една много странна ситуация и искам да чуя някой друг коментар.
Започнах да си пиша с едно момче, не е от моя град и е 1 год по-голям от мен (аз съм на 17 той е на 18 ). Разменихем си фейсбуците, за да добие всеки от нас представа с кого си пише. Съвсем на шега ми даде номера си и от тогава (вече 1 месец и половина) се чуваме почти всеки ден. Никога не съм очаквала да срещна свестен човек в интернет, който да не е вулгарен (както повечето са), а точно обратното. Доста е мил. Сега ми направи изненада като ми спечели албум на любимия ми изпълнител (еминем :D ). Каза ми, че иска да дойде в града ми, за да се видим (ако аз имам желание) и съответно да ми го подари.
По принцип нямам много опит. Преди време имах връзка, в която ме разиграваха доста и може би в момента за това се притеснявам да му се доверя. Тук не мога да говоря нито за любов, нито желание за каквито и да били по-близки отношения, просто може би имам желание да се разведря от ситуацията в която попаднах преди време.

idontunderstand
01-14-2013, 15:22
В интернет човек е съвсем друг..може да се представя за какъвто си иска нали знаеш..не знам,не мисля,че е добра идея,но ако толкова много искаш се вижте :)

just_a_girl2007
01-14-2013, 15:36
Досега съм се запознавала с много момчета от нета:от фб,сайтове за запознанства. Дори съм имала връзка с такъв човек, с когото съм се запознала в нета. Един съвет НИКОЙ С КОГОТО СИ СЕ ЗАПОЗНАЛА ОТ НЕТА НЕ Е СВЕСТЕН!!!! Повярвай ми!

paradosou
01-14-2013, 16:41
Ами излезте, не виждам къде е дилемата изобщо 8-).
Разходете се, поиграйте някаква готина игра, покажи му интересно място в града...
Изключи си от съзнанието очакванията, само ще ти пречат да се отпуснеш. :)

bitchezz9
01-14-2013, 16:47
Ако държиш да го видиш,по-добре за първата среща вземи някоя приятелка с теб и него можеш да го помолиш да доведе някой приятел.Току-виж 4-та сте си паснали :D

Azoria
01-14-2013, 20:15
Всъщност няма нищо лошо да излезете. Хубаво е ,че го приемаш неангажиращо, така няма да се притесняваш и няма да създаваш илюзии, които да се разбият после, ако не се получи. Просто излез и се запознай с нов човек. : )

HollyGolightly
01-14-2013, 21:12
Аз не разбрах за кое по-точно ти трябва мнение. Все пак излизаш с него, за да се видите, никой не е казал, че нещо повече трябва става между вас. Опитай, нищо няма да загубиш.


Един съвет НИКОЙ С КОГОТО СИ СЕ ЗАПОЗНАЛА ОТ НЕТА НЕ Е СВЕСТЕН!!!! Повярвай ми!

Ти да видиш :shock: . Имам доста познати, които така са започнали. Даже знам за едно семейство, запознаха се по този начин и сега са женени с 2 деца. Ама иначе много обичате да правите такива генерални заключения

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 18:45
Само внимавай! На мен така преди време ми предлагаха да зарибявам момичета по интернет и да ореждам срещи с трети човек, който щеше да ги склонява към проституция. Естествено отказах!! Имам 2 сестри и самата идея някой да им причини нещо подобно ми е отвратителна. Така че - внимавай! Не знаеш кой е от другата страна на клавиатурата. Иначе момчето може и да е свястно...