PDA

View Full Version : За Свети Валентин....



just_a_girl2007
01-14-2013, 15:24
Здравейте. Аз съм на 19. Досега съм имала няколко гаджета, но с нито едно не се е падало да ходя на 14.02. По принцип досега съм го празнувала с приятели на дискотека или на заведение (или по-то1но сме празнували Трифон Зарезан).
Та да мина на въпроса ми. От няколко месеца си имам гадже (половин година почти). Нещата се развиват нормално. Преди няколко месеца той ми каза, че никога не е празнувал също , а и не го признава за празник този ден. Свети Валентин наближава. Аз искам да изживея с него една романтична вечер. Не искам много - просто да ме заведе на ресторант и да си разменим дребни подаръци. Проблемът е че той може да не желае да празнуваме и дори не знам дали ще бъдем заедно на този ден. Как да говоря с него? Той е малко по-особен и странен, мрази да ходи на заведения, да излиза изобщо и не знам дали ще хареса моята идея?

anonymous708973
01-14-2013, 16:08
Не празнувайте по скования начин тогава.
След като не обича да излиза (което си е гадно), отидете у тях/у вас, приготви вкусна вечеря и нещо сладко за десерт - я мъфини, я браунис, я някакво розово-червено кремче. Подари му нещо дребничко и готово :)
Идея за дребничък подарък:
- нещо за врата - ония метални фигурки, които закачаш на черно конче и всичко е 6.
- книга
- бутилка алкохол - това не е много дребно май, но има вариант да му подариш любимото уиски/водка в мини опаковчица от 50 мл. ТОЛКОВА е сладко! :д

Прекарайте си готино просто. Не си малка, можеш да преспиш у тях или той - у вас.
Пуснете си хубав филм, изпушете едно наргиленце или готини цигари, ако сте пушачи, направете си плодова салата със супервкусна и адски калорична сметана :д Оползотворете остатъка от нея за нещо друго... :)

Ако пък държиш на заведение, защо не пробваш с някакво по-неангажиращо местенце? Не в някой скъпарски ресторант, но в някоя готина малка пицарийка. Или го замъкни на суши, ако обича.

marilyn
01-14-2013, 17:48
Ами отношението ми към този св. Валентин е същото като на приятеля ти. И за мен не е празник. Ако искаш романтична вечер- ами послушай Пантерата и се съберете у вас или у тях и ти подготви нещо.

sexa_na_kompleksa
01-15-2013, 12:42
Просто го попитай какво му се прави. Все пак от половин година сте заедно, би трябвало да можете да разговаряте спокойно за такива неща. Ако изобщо не иска да празнува този ден, а ти направиш супер голямата и романтична вечеря, той ще се почувства неудобно, а ти - разочарована.