PDA

View Full Version : Kaк отебавате



LovEsIckk
01-14-2013, 15:58
Примерно дружите с едно човече, обаче в последствие това човече се оказва долно, лицмерно и не такова за каквото сте го мислили.Обаче на вас ви е мъчно и гадно да му теглите майната..
Как го отебавате в този случай?
Ама така хубаво, че да си вземе поука!

IWannaBeSedated
01-14-2013, 16:04
Ще следя темата. 8-)

LovEsIckk
01-14-2013, 16:08
Следи я, и аз ще си я следя, че ми е интересно.
Понеже съм много емоционална и нежна душичка, ей такива хора се завъртат около мен, дето само вземат и ме изцеждат до край, а после си показват истинските лица.
Обаче аз вече съм свикнала с тяхи ми е тъжно да се разделя или просто да им тегля майните..Отделно,че аз искам от цялата работа, те да си вземат поука..

haritov
01-14-2013, 16:23
пращам му такива като тебе да му дадът урок

FuCKkK13
01-14-2013, 16:36
ако става дума за приятели/приятелки ... така .. и аз съм много чувствителна,но винаги ей така изведнъж ги оставям... винаги съм премисляла едно нещо по 10 пъти,докато някой преди да го е казал го е забравил.. забелязвам и най-малката частица,следователно,от най малкото нещо може да ми стане гадно.. обаче си знам че няма смисъл да ги ''отебавам'' просто търпя,търпя,търпя и един ден изпушвам.. винаги след като видя истинското аз на някой предполагам след колко време ще изпуша и то винаги рано или късно изпушвам - обаче това е момента в който наистина спира да ми пука,в който съм изтърпяла достатъчно.. просто ми идва отвътре.. пф,ударило ме е на философия 8-)

bitchezz9
01-14-2013, 16:43
казваш им ADIOS DYHAIOS и готово ! :D :D :cool:

SpiritInBlack
01-14-2013, 16:47
Като ще се правиш на кучка , хубавка ли си поне ?

NqkfaNikakva21
01-14-2013, 17:14
Въобще не ми е мъчно за такива индивиди.
Майната им и това е :Д

fUcKsMiLe
01-14-2013, 17:35
Въобще не ми е мъчно за такива индивиди.
Майната им и това е :Д
Абсолютно и аз това бих направила.
Но аз принципно си предусещам какви хора са още в началото и просто не ставам приятел с тях.

divacheee
01-14-2013, 17:46
Имам много точна преценка за хората и до сега не ме е лъгала.. Но ако се случи все пак да се излъжа за някой индивид, и се окаже не това, за което съм го мислила.. ДИРЕКТНО му казвам какво мисля ;д

TrollFaace
01-14-2013, 19:24
аре fuck off върши работа

nqmaznacheniee
01-14-2013, 19:35
игнорирам ги, ако са абсолютни идиоти и не схванат и почнат да се натрапват вече ми стават антипатични и няма такова нещо, като съжаление :D

ilovedeath
01-14-2013, 19:43
Не ги отебавам, просто започвам да се преструвам и спирам да споделям чак толкова.

Eskapel4o
01-15-2013, 02:31
Пробвала ли си с Бой ? :D

Pikachu
01-15-2013, 15:49
Не ги отебавам, просто започвам да се преструвам и спирам да споделям чак толкова.

Точно.
Може да ти се обидят малко, ама няма значение.
Те са си виновни, че са малоумни.

NaOH
01-15-2013, 16:00
Ограничавам комуникацията доколкото е възможно, ако трябва да говоря с него, говоря само общи приказки. Колкото и да ми е трудно/мъчно да му тегля майната, си казвам, че въпросния индивид не си заслужава нервите по него, и действам към това да огранича разговорите с него. Няма к'во да го псувам или да му тегля майната, самата липса на комуникация с него е достатъчно наказание.

PainMonopoly
01-15-2013, 16:52
Игнор в интернет, а ирл ставам изключително некомуникативен, все едно говоря с непознат, отговарям с да и с не само и гласа ми се променя. Не че си налагам да е така, просто ми идва естествено това поведение пред хора които не харесвам или са ми изгубили доверието по някакъв начин.

RedArmy
01-15-2013, 20:25
На повечето съм им казвал всичко в очите, смятам, че е по-добре отколкото да спра да им говоря и никога да не разберат защо ги игнорирам.. защото повечето такива хора са толкова тъпи че дори не могат да усетят защо им се сърди човек.

drishnyata
01-16-2013, 04:41
лепвам им прякор курва-бариза и ги пращам да пасат http://i.imgur.com/XYKxp.gif?1?1211

elito0o0o0
01-16-2013, 11:10
Еми то и аз съм емоционална, чувствителна и т.н. Но сега от около 1 година вече се промених много в това отношение, за което говориш ти. Като видя, че човека почне да товари много, опитва се да се изкарва жертва във всяка ситуация, не премисля действията и това, което говори, прави от мухата слон и ме кара да се чувствам виновна, просто му казвам всичко в очите, удрям му един стабилен игнор и след около 2 седмици почват едни извинения и т.н. Досадно е когато някой ти държи сметка какво и с кого правиш. Примерно аз имам една приятелка, която ревнува от другата ми най-добра и често пъти дори ми е правила проблем и сме се карали заради това. Ама така става когато хората си нямат проблеми, почват да правят едни сплетни, глупости и да ти се качват на главата. Та решението е - казваш си всичко, което мислиш за него и спираш да говориш с въпросния индивид и ако получи прозрение по някакъв необясним начин и реши да ти се извини и си излее "бедната" душица пред теб, тогава вече може да си помислиш да му "простиш". Аз когато "прощавам" вече си имам едно на ум и въпреки че се държа по добър начин, вътре в себе си знам, че тоя човек не става за нищо и просто защото си е видял грешките (силно казано) продължавам да контактувам с него с надеждата, че ще има някаква промяна.

Pedigree
01-16-2013, 12:43
И аз съм доста миличка, добричка и хуманна. По принцип. И на мен ми е жал, и на мен ми е тъпо, и на мен ми става гадно. Мисля за хората, поставям се на тяхно място. Не съм егоист.
И въпреки това окото ми не мигва, ако някой ме обатачи, преебе по някакъв начин, измами. Не става въпрос колко си добър, а колко глупав можеш да бъдеш, за да си повярваш, че такъв човек заслужава да контактуваш с него по някакъв начин, какъвто и да е било, камо ли да е част от ежедневието ти.
В такива случаи преди време си връщах и се озлобявах доста, сега не се занимавам въобще, просто игнорирам тези индивиди, и забравям, че ги има.

slimbo
01-16-2013, 17:33
Мно'о лесно

Eskapel4o
01-16-2013, 19:14
Мно'о лесно

Това е отговора :D

psychopath
01-16-2013, 19:42
Ако ми е мъчно да му тегля майната, значи имам доста сериозен проблем.

shadow4e
01-18-2013, 00:38
На мен пък винаги ми е много криво като се стигне дотам, но и не са ми правили някакви сериозни гадости, тъй че съм си оставала с доста топли чувства. Изстрадвала съм си го вътрешно, че е трябвало да се стигне до това решение и то не заради някакви глупави, незначителни причини колкото за липсата на човека.

В училище ми беше първото такова преживяване, но си ми оказа влияние и до днес. Приятелката ми от началото ми се разсърди, че съм казала, че като скачат на ластик ни влизат в очертанията на Къра :Д След което забрани на част от момичетата от класа да си говорят с мен. Мноого е гадно да се превърнеш в аутсайдер за половин година. хахахах

Далечни хора със сигурност ми се е случвало да направят гадост, но в момента даже не се сещам за такъв конкретен случай. От тях просто възприемам, че не са ми никакви и не мога да имам очаквания от тях.

elito0o0o0
01-18-2013, 00:42
След което забрани на част от момичетата от класа да си говорят с мен. Мноого е гадно да се превърнеш в аутсайдер за половин година. хахахах

Лиле, много ми е странно да си те представя като аутсайдер. :D Btw, тва дето го е направила въпросната ти приятелка - what the fuck??? В кой клас сте били? :lol:

Grudi_SeXa
01-18-2013, 00:44
казваш им ADIOS DYHAIOS и готово ! :D :D :cool:
страаашен лаф =D> бързо казвай откъде го научи?


Пробвала ли си с Бой ? :D
а с ебане? :smt119

shadow4e
01-18-2013, 00:46
6-ти май бяхме. Беше ужасно. Още помня как на края на годината те ходиха на сладкарница, а мен не ме поискаха! :D В 7-ми клас обаче дойде да ми се извини и се скара с тези, които навиваше против мен. Май и до днес не си говорят.

elito0o0o0
01-18-2013, 02:00
6-ти май бяхме. Беше ужасно. Още помня как на края на годината те ходиха на сладкарница, а мен не ме поискаха! :D В 7-ми клас обаче дойде да ми се извини и се скара с тези, които навиваше против мен. Май и до днес не си говорят.

:lol: :lol:

Боже как си затормозяваш мозъка с излишни неща. :lol:

NaOH
01-18-2013, 10:15
алл, илчо столква всеки един коментар на лили, хау кюююют :---)

Grudi_SeXa
01-18-2013, 13:20
бедното хеликоптерджийче-чикиджийче...

drishnyata
01-18-2013, 21:40
:-(

Mary_Jane_69
01-19-2013, 21:20
първо не спестявам истината, второ идва безразличието от това, трето сам по себе си игнорът пристъпва напред и шоуто е пълно, а аз съм си айляк.

marilyn
01-20-2013, 13:11
Примерно дружите с едно човече, обаче в последствие това човече се оказва долно, лицмерно и не такова за каквото сте го мислили.Обаче на вас ви е мъчно и гадно да му теглите майната..
Как го отебавате в този случай?
Ама така хубаво, че да си вземе поука!

Добър въпрос... ми трудно 'отебавам', особено ако даденото човече ми е било близко.. но в един момент първо идва края в мен, после идва края официално обявен. Просто като видя някой, че не си струва и общуването с него няма смисъл.

IWannaBeSedated
01-20-2013, 13:33
След което забрани на част от момичетата от класа да си говорят с мен. Мноого е гадно да се превърнеш в аутсайдер за половин година. хахахах
Нелепото е, че в десети клас някои хора се опитват да направят същото. :lol:

Naive
01-20-2013, 18:10
Трудно ми е да отебавам само хора, които съм допуснала напълно до себе си, и ми коства много усилия, ама се убедих, че в такива ситуации игнорът трябва да е пълен и да съм непоклатима, защото иначе аз страдам.
А ако отебавам някого, който не ми е толкова близък, е лесно - просто го игнорирам отвсякъде, нито му пиша в нета, нито се виждам с него и така.

shadow4e
01-21-2013, 18:14
алл, илчо столква всеки един коментар на лили, хау кюююют :---)

Ама аз ако изкоментирам нещо, веднага съм атеншън хор :lol:

shadow4e
01-21-2013, 21:58
Нали преодоля страха си от скайп, защо пак правиш нови?

Canis_Dirus
01-21-2013, 22:05
И ся кво? Каните Илко в общия чат, а мен не?
Сърдя се.
ФРЪЦ!

LovEsIckk
01-21-2013, 22:28
Шизооооооофреницииииииии..