PDA

View Full Version : Моля за съвет ...



tediii91
01-14-2013, 16:23
Здравейте,регистрирах се тъй като се надявам да среща момиче което е било в моето положение и ако може да ми даде съвет.Поне моите приятелки не можаха.За да ме разберете ще трябва да ви обясня всичко ..
Приятеля ми е на 23 и мога да кажа ,че не съм виждала момче като него .Умен ,красив ,мил .Дълги години е тренирал футбол ,беше част от отбора на гимназията си ,ужасно харесвано момче ,с доста връзки преди мен .Доста ме предупреждаваха за него ,да не занимавам и т.н.Сега учи медицина и отново ми се налага да се занимавам с всякаква сган...А той на пук на всичко се оказа прекрасен .Мил е с мен ,мога да споделя всичко с него.Той е моя стожер.Той е точно от този тип момчета които знаят какво имат и го използват.В секса е .....невероятен и всичко казано по този начин би било прекрасно ,ако преди няколко седмици не ми беше казал ,че е отегчен от секса .И не само секса с мен ,а като цяло.Че не му носи същата тръпка и радост .Последните пъти в които го правихме ,дори не свърши .След като аз свърша просто отива в банята.Преди няколко дни ми каза ,че му доставя по голямо удоволствие да свали едно момиче и да знае ,че го харесва ,отколкото да спи с нея .Опитах всичко ...от разговори ,до различни секс изненади .Казва ,че ме обича и иска да бъде с мен .Показва ми го всеки ден ,а и ние сме двойка която ако единия кръшне веднага ще се разбере ,така,че съм сигурна ,че не ми е изневерявал.Просто ако гледам само своя кеф ,той ми дава всичко ...но не си обяснявам как може момче което може да има почти всяко момиче което пожелае(колкото и силно да прозвучи)просто да загуби интерес към секса едва на 23 год ... Ако на някой му се е случвало подобно нещо ..моля нека го сподели :) Благодаря предварително...

marilyn
01-14-2013, 16:41
Нормално е. И аз съм била за някво време в неговото положение. Няколко месеца бяха... исках секс, но нищо не ме впечатляваше. Нормално е, пренаситил се е.

Просто му дай време, не знам какво да ти кажа друго.

xXxPETYAxXx
01-14-2013, 18:45
Изтрай малко "на сухо". Просто период е(най-вероятно). Ще му се върне желанието, ама го остави да има малко време да се поразгони.

prysnata_ti4inka
01-14-2013, 18:52
И аз мисля, че е само период. Ако не ти пуска и не иска ама грам, значи е пипнал нещо и не иска да разбереш - я гЪби, я херпес... Което означава, че... Я да видим дали ще се сети някой да довЪрши???

buXti4Ka
01-14-2013, 20:28
Не го правете известно време,за да видите какво ще стане...за друго не се сещам :( :(

Azoria
01-14-2013, 21:27
Или това, което е минало през главата на всеки прочел темата - гей? Абсолютно възможно е.

stambelan
01-14-2013, 21:52
Стига сте писали глупости да шашкате момичето.( гей бил... не знам си ква болест имал... деба и глупавите създания сте) Нормално е да му омръзне от секса и на мен ми е омръзвал. Това няма общо с теб но, ако държиш да бъдеш сигурна, разнообазете и виж тогава, какви ще са реакциите.

Eskapel4o
01-15-2013, 00:33
Изтрай малко "на сухо". Просто период е(най-вероятно). Ще му се върне желанието, ама го остави да има малко време да се поразгони.

+1

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 05:09
Стига сте писали глупости да шашкате момичето.( гей бил... не знам си ква болест имал... деба и глупавите създания сте) Нормално е да му омръзне от секса и на мен ми е омръзвал. Това няма общо с теб но, ако държиш да бъдеш сигурна, разнообазете и виж тогава, какви ще са реакциите.

Защо да са глупости? Не може да е "станал" гей просто ей-така, защото иначе нямаше изобщо да й обЪрне внимание. За болестта е вЪзможно, stambelan - замисли се: ако примерно си изневерил на твойта и другата те е одрала или ти е направила смучка, няма ли да се скриеш за известно време? "ох не ми се прави"... "не ми сваляй ризата"... А за разнообразието - ако не му се прави, може и да е заради скука, но тогава си мисля, че лично той би се опитал да внесе малко разнообразия. Нямаше да чака на нея...

GiveMeLove
01-15-2013, 07:14
За твоя проблем има една много хубава мисъл... Тя важи и за двата пола:

"Хубави сте, но сте празни." :)

Azoria
01-15-2013, 08:36
Стига сте писали глупости да шашкате момичето.( гей бил... не знам си ква болест имал... деба и глупавите създания сте) Нормално е да му омръзне от секса и на мен ми е омръзвал. Това няма общо с теб но, ако държиш да бъдеш сигурна, разнообазете и виж тогава, какви ще са реакциите.

Значи е невъзможно някой да е осъзнал, че е гей? :lol: Глупост е да изключваш нещо толкова категоричо , при това за човек, когото не познаваш.

stambelan
01-15-2013, 08:43
Ако ти правиш секс пет пъти в месеца, не значи, че другите хора също го правят толкова рядко.

Azoria
01-15-2013, 09:06
:lol: Еми само ми потвърждаваш думите.

stambelan
01-15-2013, 09:11
Как да ти обясня, че когато правиш секс постоянно, той омръзва ? Като все едно да ядеш боб цяла година.

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 09:17
Как да ти обясня, че когато правиш секс постоянно, той омръзва ? Като все едно да ядеш боб цяла година.

Това е вярно! Изчезва трЪпката с дадения човек...

stambelan
01-15-2013, 09:22
Ако бяхте прочели първото ми мнение бавно, щяхте да го разберете от първия път. Но поне третия път го разбрахте от раз... И не изчезва тръпката към дадения човек, а към еднообразния секс.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 17:46
И аз мисля, че е само период. Ако не ти пуска и не иска ама грам, значи е пипнал нещо и не иска да разбереш - я гЪби, я херпес... Което означава, че... Я да видим дали ще се сети някой да довЪрши???

Изневяра!