PDA

View Full Version : Разведени родители...



yony.pain
01-14-2013, 19:11
След осем години все още се надявам че наще могат да се съберат отново въпреки всичко!Споделете ако сте деца на разведени родители...как се чувствате? какво бихте направили за да отново те да са заедно?

TheBeliever
01-14-2013, 19:20
Нямаш правото да правиш каквото и да е. Щом те са преценили, че не са щастливи един с друг, значи раздялата е най-доброто решение.

По-добре разведени родители, отколкото такива, които са насила заедно.

Violenza
01-14-2013, 19:33
По-добре разведени родители, отколкото такива, които са насила заедно.
Абсолютно.

Нашите се разведоха още когато бях на 5-6, за което много се радвам. Като малка ми е било криво, факт, но с времето минава. Определено е било правилното решение, защото от сегашната гледна точка на възрастен човек и познавайки ги много добре и двамата, просто не знам как са се взели изобщо. :D

yony.pain
01-15-2013, 18:20
Прави сте...но чувството е много гадно..

FuCKkK13
01-15-2013, 18:27
и защо да е гадно ? вашите си имат теб - това винаги ще ги свързва.. от друга страна са щастливи с други хора (предполагам) разведени не означава да се подминават по улицата,да не държат никаква връзка и т.н. .. имам приятелка с разведени родители и и' е супер добре... има и брат.. свикнали са и никога не са се оплаквали... баща и си има приятелка,майка и си има приятел.. майка и работи в друга старана и и праща някой друг лев,тя живее при баща си ... на почивки ходи с майка си,защото с баща и е постоянно и така.. никога не се е чувствала ощетена по някакъв начин... това е глупаво... разведени родители не означава,че ти имаш 1 родител ( при който живееш) те винаги ще мислят за теб

Naive
01-15-2013, 19:49
Прави сте...но чувството е много гадно..
А някои се надяваме да се случи такова нещо.

DeniseWallace
01-16-2013, 15:44
Гадно е, да. Нашите се разведоха когато бях на 14. Приех го изключително ЗЛЕ. И до ден днешен, ми е едно такова "празно" отвътре. Не се чувства семейната топлота, няма го онова приятно чувство по празниците, коледа, нова година, трябва да ги делиш..изобщо нищо не е същото..

tonssy
01-16-2013, 16:26
Абсолютно.

Нашите се разведоха още когато бях на 5-6, за което много се радвам. Като малка ми е било криво, факт, но с времето минава. D

Да, нашите се разведоха, като бях на 4. В повечето случаи винаги ми е било гадно докато бях малка, но да- свиква се. Сега въобще не ми прави впечатление. Живея си с майка ми, с баща ми общувам доста често, двамата поддържат приятелски отношения (въпреки че преди беше абсолютно обратното, с доста тежки случаи..), и двамата са намерили друг човек до себе си. Общо взето..с времето всичко се променя.

skornex
01-19-2013, 12:22
Горе главата в момента се издуржам сам докато баща ми работи в софия и ми праща пари живея сам майка ми се ожени за друг мъж още през 2006 но "дреме ми на к*ра" след известно време свикваш ;) - пък и имаш приятели които да те подкрепят в труден момент :)

bebeemalko
01-25-2013, 04:32
нашите са се развели като съм била на 2. Аз дори не помня....