PDA

View Full Version : искам да спра да я обичам



reperw
01-14-2013, 21:44
Влюбен съм до болка в приятелката ми... а виждам ,че няма смисъл.. искам да спра да я обичам защото сега найстина е страшно ,а тя не го заслужава.Идей ???

ForzaFelipe
01-14-2013, 21:49
Ами чувствата нямат бутон за изключване...за жалост...щом имаш такива чувства защо не разбереш защо не се получава,какво точно и има на нея.Може би така ще се оправят нещата..Ако все пак е непоправимо,освен да се разсейваш със странични дейности,друго не виждам като вариант.

reperw
01-14-2013, 21:55
не може брат..просто..тя явно обича друг.. вярно казва ми го ,но не ми го показва.. убива ме тази любов към нея..не искам да се погубя..искам да спра докато е време не съм сигурен в нея..не съм сигурен,че ще се получи..защото аз давам всичко ,а не получавам същото

ForzaFelipe
01-14-2013, 22:00
Еми при всяко положение трябва да говориш с нея,ако не може да ти даде разумно обяснение,защо го прави и т.н. късайте,изтрий я от живота си,събирай се с авери,напийте се и тва е.Няма как просто ей така да изтриеш всичко ей така,ще ти бъде адски трудно,но нямаш голям избор,дистанцирай се от нея,прави нещо с което да се разсейваш,ако можеш и някое гадже да забиеш няма да е зле,клин клин избива ;)

Blab
01-14-2013, 22:09
аз давам всичко ,а не получавам същото
ще припомня 1 клише, защото чувствам, че така трябва:
когато някой не те обича по начина, по който ти искаш/си представяш/обичаш това не е свидетелство, че той не те обича;
//за останалото мога само да съчувствам. ценно е да чувстваш, защото те кара да се чувстваш жив. ако не друго, оцени това; желая ти щастие!)

stambelan
01-14-2013, 22:18
Когато си решил да си тръгнеш, трябва да го направиш бързо.
Когато си решил да скъсаш отношенията си с някой, когото си обичал - не му давай време.
Време за срещи.
Време за разговори.
Време за нищо!
Макар виновни да няма, щом има чувства!

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 07:16
Както е пишело на немските конц- лагери на вратите: "Работата дарява свобода". В техния случай свободата е била смЪртта, но в твоя може да е забравата. Честно - ако искаш да я забравиш се занимавай с нещо - работи (ако си в трудоспособна вЪзраст), седни да учиш, хем ще си повишиш успеха, чети книги, излизай с приятели... Такива работи. От друга страна - ако не си я скЪсал, направи го!!! Като не вЪрви няма какво да се самоизмЪчвате и двамата. Спри да й гледаш фейса, скайпа и мненията вЪв форума (примерно)... Просто трябва да спреш да мислиш за нея. След няколко месеца ще си ОК. Ако можете и да не се виждате, ще е просто супер!

shmatarok
01-15-2013, 08:33
Как може да си сигурен, че не те обича? Може да е от хората, които по-трудно показват чувствата си.

reperw
01-15-2013, 08:41
''някой не те обича по начина, по който ти искаш/си представяш/обичаш това не е свидетелство, че той не те обича''

същото казва и тя.. дори да е така.. просто има неща които винаги го показват.. не знам просто искам и с мен някой да се държи така както аз с него..

Azoria
01-15-2013, 08:45
Щом не си щастлив просто я остави. Няма да е лесно, но явно това е единствения изход.

reperw
01-15-2013, 08:47
не мога...винаги се надявам да не е така както си мисля..а и зада я оставя..трябва да тръгна с друга..защото иначе не знам
ще полудея :Х

trabi_bs
01-15-2013, 08:49
както са казали любова се забравя с нова любов, наистина емного трудно да забравиш някой освен ако не го напразиш

reperw
01-15-2013, 09:02
мразя я...но любовта ми е по-силна..и винаги мога да простя или да си затворя очите и да стискам

trabi_bs
01-15-2013, 09:12
точно там ти е грешката ,ако искаш да я забравиш не трябва да и прощаваш за нищо

prysnata_ti4inka
01-15-2013, 09:25
Не трЪгвай с друга! Да, това ще ти помогне да забравиш предишната, но пЪк ще нараниш новото момиче, а тя може би не заслужава това. Когато започваш врЪзка с даден човек, ти му даваш доверието си. Тръгнеш ли с нея, за да забравиш предишната, ще нараниш новото момиче брутално яко, а тя може да е по-добра от предишната ти и всъщност да те обича наистина. Не постъпвай безчовечно!

LyingMyWayFromU
01-15-2013, 17:17
Преди да обвиниш нея,погледни в себе си. Често имаме някакви представи как отсрещния човек трябва да се държи с нас. И точно тези представи ни убиват.Ако тя не прави това,което ти очакваш от нея,не озн че не те обича. Всеки един човек без изключение,има различни фантазии,различни представи за света,различни определения. В главата на двама ви има два различни свята. Когато се разделиш с представата какво трябва ТЯ да направи/да ти каже,за да се почувстваш ти щастлив,тогава ще се почувстваш добре. Дай и свобода. Аз все пак не мисля,че това,което изпитва към др момче е истинска любов,тъй като тя щеше да бъде с НЕГО,не с ТЕБ! Щеше да се бори за него,каквото и да й струва.Плюс - БРАВО,че й прощаваш. Това само един силен човек може да го направи. Така се освобождаваш от омразата.

reperw
01-15-2013, 18:44
^ дано да си прав... дано наистина я обичам и искам и тя мен дори да е и по нейния начин

Mimolinka
01-15-2013, 19:44
не може брат..просто..тя явно обича друг.. вярно казва ми го ,но не ми го показва.. убива ме тази любов към нея..не искам да се погубя..искам да спра докато е време не съм сигурен в нея..не съм сигурен,че ще се получи..защото аз давам всичко ,а не получавам същото
тъпа любов давам всичко за моя приятел той се държи на моменти ту студено ту толкова мило обичам го много но на моменти искам да го забравя и всичко да свърши но никога не се получава :#.............

reperw
01-15-2013, 20:38
ахах ;д;д да се вземем 2мата освен ;д;д

Mimolinka
01-16-2013, 05:58
xxa :D

slimbo
01-16-2013, 16:43
Влюбен съм до болка в приятелката ми... а виждам ,че няма смисъл.. искам да спра да я обичам защото сега найстина е страшно ,а тя не го заслужава.Идей ???

Аз преди всичко искам да ти кажа БРАВО , защото в днешно време много рядко момчета да обичат и да ги боли :) , а за проблема ти разкажи по-подробно

reperw
01-16-2013, 19:28
"не може брат..просто..тя явно обича друг.. вярно казва ми го ,но не ми го показва.. убива ме тази любов към нея..не искам да се погубя..искам да спра докато е време не съм сигурен в нея..не съм сигурен,че ще се получи..защото аз давам всичко ,а не получавам същото "
повече от това не знам... просто тя не ме обича така както аз... тя ми липсва постоянно ,а аз на нея не знам казва ,че й но не го виждам...сигурно аз съм грешка...но не знам просто чувствам ,че си давам любовта напразно..и не на правилния човек...поне главата ми мисли така ;д защото като я видя... забравям за всичко и всеки.. и се отдавам.. но когато се прибера в нас..ми се иска и с мен някой да се държи така.. да ми покаже интерес.. да го кажем така... тя не показва интерес към мен...

reperw
01-16-2013, 19:30
"не може брат..просто..тя явно обича друг.. вярно казва ми го ,но не ми го показва.. убива ме тази любов към нея..не искам да се погубя..искам да спра докато е време не съм сигурен в нея..не съм сигурен,че ще се получи..защото аз давам всичко ,а не получавам същото " повече от това не знам... просто тя не ме обича така както аз... тя ми липсва постоянно ,а аз на нея не знам казва ,че й но не го виждам...сигурно аз съм грешка...но не знам просто чувствам ,че си давам любовта напразно..и не на правилния човек...поне главата ми мисли така ;д защото като я видя... забравям за всичко и всеки.. и се отдавам.. но кога е прибера в нас..ми се иска и с мен някой да се държи така.. да ми покаже интерес.. да го кажем така... тя не показва интерес към мен...поне не така както аз съм свикнал и смятам за редно