PDA

View Full Version : Приятел?



ivakavlad
01-15-2013, 11:30
Предполагам на всеки му е позната фразата "За мен си само приятел/брат" или "Прекалено много държа на теб за да рискувам да си развалим взаимоотношенията".Въпроса ми е най-вече към женската част.Защо когато една жена сложи някой в графа приятели той си остава там завинаги?Защо когато някой прави всичко за да помогне и доказва, че на него може да се разчита той винаги бива приятел? И каквото и да прави той завинаги си остава там.

П.П. Моля само сериозни отговори без хапливи забележки и обиди

sexa_na_kompleksa
01-15-2013, 12:34
Не слагай под общ знаменател и внимавай как използваш думи като винаги и завинаги. ; )

Въпросното момиче не те харесва, колкото по-рано го приемеш, толкова по-бързо ще я забравиш и ще си намериш нова.

ivakavlad
01-15-2013, 13:07
Мисля че се подразбира, че всяко правило има своите изключения.Да може да не ме бива особено в изразяването, но по важен е контекста. Иначе относно приемането и забравянето не съм на това мнение. Човек може да приеме дадена ситуация, дадена случка, но въпреки това да не забрави особено ако става въпрос за човек който е целият свят за някой.

Niakoitam
01-15-2013, 13:13
Аз съм мъж,но:
1. Коронната реплика за измъкване от сложна ситуация
2.Има някакви пречки
3.Заета е в момента
4.Донякъде я кефиш,иска те около нея,но нещо и пречи да те възпроеме като мъж или не и харесваш външно.Не я кефиш достатъчно за те допусне по интимно до себе си.
5.Някой си мислят,че могат да изгубят приятелството на даден мъж ако тръгнат и се разделят след това.
:)

Azoria
01-15-2013, 18:58
( Голямата "тайна", която заобикаляте когато не ви изнася и се правите на жертви ) :

Защото когато някой не те привлича не може да имате пълноценна интимна връзка.