PDA

View Full Version : Снощния сън промени живота ми !!!



Oy7ofCon7roL
01-15-2013, 11:44
Снощи сънувах много шантав сън.

Сънувам, че съм в няква дискотека самичък и яко пукам някви водки на едно сепаре
По едно време гледам няква мацка слабичка с черна коса, леко начупена, облечена с черно кожено яке прилепнало по нея, едни черни ботуши, които и стигаха над коленете и светло сиви дънки, които направо и бяха впити в дупето. Ама то гъз ли бе да го опишеш, не беше някво малко каквито по принцип харесвам, ами беше така средно по големина ама много много сочно и перфектно оформено и представете си тая мацка с тва тясно кожено яке и където свърша то, започва туй страхотно дупе (мацката е с малка талия и по-голям ханш, което допълнително подчертава дупето с тва тясно кожено яке)
Та тая мацка се кълчи нещо пред мене аз си обръщам водките и тя по едно време сяда до мен и започваме да пием заедно и водехме някъв разговор ама супер оживено все едно сме шмъркали яко кока, амфети преди тва...
По едно време, докато си говорим аз завирам лицето си в косата и поемам въздух възможно най-дълбоко, опитвайки се да вдишам всяка една частица от страхотното и ухание, тук е момента да кажа, че не говоря за някви парфюми и т.н..... а за нейното си ухание, а то беше по-хубаво от всеки парфюм....
През това време тя си беше пуснала ръката и ми мачкаше кура през дънките, ама толко силно, че имах чувството, че всеки един момент ще свърша .... започнахме да се мляска ама едни езици едни чудесии страшна работа ви казвам... тя си беше кръстосала краката и докато се мляскахме беше леко надвесена към мен и едната половина да дупето и беше повдигната и през тва време започнах и и го мачкам, ама такова мачкане беше, че направо щях да и скъсам дънките.... след тва си пъхнах ръката под якето и и започнах да мачкам/галя всичко , което беше там, като почнеш гърба и стигнеш до вратлето и минеш през кръста, коремчето и стигнеш до циците и ..... просто исках да я усетя колкото се може по-силно....
По едно време бяхме вече толкова възбудени и двама и тая мацка ми вика айде пий тия водки и да се махаме от тука, щото искам да ме чукаш. Отиваме в къщи и още, докато е облечена само и свалих дънките до коленцата и я огъзих, гледката беше невероятна, представете си тва напърчено бяло дупенце, черното тясно кожено яке, което допълнително го подчертава, ръцете на мацката опънати възможно най-много напред, а лицето и забито във възглавницата... разтворих с ръце леко бузките и и направо си пъхнах лицето между филиите и.... започнах да я лижа от клиторчето до дупето и така нагоре надолу, нагоре надолу, усещането беше невероятно, а мацката само леко стенеше от удоволствие... След тва аз легнах по гръб, а тя застана пред мен, разкопча ми дънките и започна да ми духа, обаче беше застанала огъзена на задна с повдигнато нагоре дупе(все едно чака всеки момент някой да и го напъха) така че аз да мога да му се наслаждавам на гледката докато тя ми лапа кура.

И тука вече започва странната част от съня! Докато сме така, аз леко се повдигам напред към нея и започвам да и плясам дупето, ту едната бузка, ту другата, ама силно, а тя само охка и вика давай по-силно, давай по-силно...
Направо и запалих задника от шамари, след тва станах прав, нагласих си я да се огъзи на леглото и започнах да я чукам на задна и продължавах да и плясах дупето здраво с шамари.... По едно време си свалих колана и започнах да я налагам с колана по задника, ама направо черти и оставаха по задника след всяко удряне с колана, вече усещах, че нея я боли, но аз не можех да се спра да я шибам с колана ...................... и точно в тоя момент се събудих :/

Днеска цял ден си мисля за съня и ходя одървен, странно, че до днес никога не съм се кефил на подобни неща, а сега ми се ще да пробвам нещо такова, как може извднъж съзнанието ми да отключи подобен фетиш !?
Никога не съм си падал, нито гледал подобни грубости, в интерес на истината от дъжд на вятър обичам да пляскам нежно по-дупето някоя мацка, докато правим секс, само веднъж бях се изтървал да нашамаросам дупето на една бивша по-силно, ама щот знаех, че тя си пада по по груби неща, примерно, да я дърпам здраво за косата, да я мачкам, да я стискам да я хапя.... даже веднъж докато бях и захапал едното зърно със зъби, искаше да и го отхапя, ама аз отказах разбира се... та като и да е само веднъж тогава бях си позволил да и запаля задника на тва маце, че даже взе да вика много силно ме пляскаш... после два дни имаше проблеми със сядането....

Та сега се чувствам странно, ами какво ще стане ако утре сънувам, че убивам някой и това ми хареса, ами каво ще стане ако сънувам, че правя секс с някой от моя пол и това ми хареса !!! Омг не искам да заспивам вече !

Айде аз отивам да си взема един душ и да потърся из нета некви ass spanking videos да видя за кво иде реч :cool:

MrCreeper
01-15-2013, 11:47
tl;dr

LovEsIckk
01-15-2013, 12:04
Мързи ме да го чета.Сори!

feikk
01-15-2013, 12:22
ROFL :D
Навяваш ми спомени... :D
Иначе не се безпокой, ако сънуваш, че го правиш с мъж и ти хареса на сън, поне на живо вероятно като те изшибат два пъти, няма и да си помислиш повече за тва. 8-)

TrollFaace
01-15-2013, 12:32
лягай пак да спиш да видим какво ще сънуваш

elito0o0o0
01-15-2013, 14:01
Филми брат

Oy7ofCon7roL
01-15-2013, 17:29
Навяваш ми спомени... :D


някой да не ти е нашарил дупето така, че още да ти държи влага :cool:

feikk
01-15-2013, 17:34
Ааа не знам, тайна 8-) Но говорех като цяло за съня ти, не само за последната част хахаха.... нея надали има момиче, което да не е преживяла :lol:

Oy7ofCon7roL
01-15-2013, 17:37
значи номера с колаna ще мине викаш, ако си поискам :cool:

feikk
01-15-2013, 17:40
Ше мине, че после и още ше иска. 8-)

Oy7ofCon7roL
01-15-2013, 17:42
ЙеЙ

трябва да си купя по-хубав колан :oops:

feikk
01-15-2013, 17:53
Някой подходящ за дамско дупе си избери. :D

TrollFaace
01-15-2013, 17:54
ЙеЙ

трябва да си купя по-хубав колан :oops:

http://www.google.bg/imgres?q=kolan+s+shipove&um=1&hl=bg&sa=N&tbo=d&biw=1024&bih=631&tbm=isch&tbnid=_Dos7byUz0WiBM:&imgrefurl=http://www.rocklandbg.com/index.php%3Ft%3D2%26cat%3D4%26subcat%3D39%26type%3 D2&docid=XkS4d8yB1IL_MM&imgurl=http://www.rocklandbg.com/images/4/front_333.jpg&w=550&h=413&ei=v6X1UPq4J8TEtQbeoIHwDA&zoom=1&iact=hc&vpx=94&vpy=164&dur=48&hovh=194&hovw=259&tx=177&ty=106&sig=110731247491160503057&page=1&tbnh=128&tbnw=158&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s:0,i:83
нещо такова мисля аз

Oy7ofCon7roL
01-15-2013, 18:00
Някой подходящ за дамско дупе си избери. :D

нещо дето сваля кожата от първия път викаш хахаха


http://www.google.bg/imgres?q=kolan+s+shipove&um=1&hl=bg&sa=N&tbo=d&biw=1024&bih=631&tbm=isch&tbnid=_Dos7byUz0WiBM:&imgrefurl=http://www.rocklandbg.com/index.php%3Ft%3D2%26cat%3D4%26subcat%3D39%26type%3 D2&docid=XkS4d8yB1IL_MM&imgurl=http://www.rocklandbg.com/images/4/front_333.jpg&w=550&h=413&ei=v6X1UPq4J8TEtQbeoIHwDA&zoom=1&iact=hc&vpx=94&vpy=164&dur=48&hovh=194&hovw=259&tx=177&ty=106&sig=110731247491160503057&page=1&tbnh=128&tbnw=158&start=0&ndsp=19&ved=1t:429,r:1,s:0,i:83
нещо такова мисля аз

е тва е прекалено грубо :(

feikk
01-15-2013, 18:29
Ти ше свалиш нейната от дупето, а тя после твойта от гърба. :D