PDA

View Full Version : Добра шивашка фирма около Стара Загора



Martinaaaaaa
01-15-2013, 12:06
Момичетаааааа, открих мечтаната рокля за бала,ама не мога да си позволя Vаlentino,затова ще се шие.Там е проблема,че не знам къде..по принцип съм от Ямбол ама искам да е някъде по-близо,защото ще се ходи няколко пъти за проби и т.н

моля за помооощ :)

POLLINA
01-15-2013, 13:21
Предполагам си наясно,че световноизвсетните марки като използват скъпи платове. Зависи от роклята,която си хареса,дали ще може да се получи нещо подобно. Може би ще ти дойде малко далев,но мога да ти помогна с избора на ателие в Пловдив :) Пусни снимка на роклята,за да видим за какво става въпрос

Martinaaaaaa
01-15-2013, 14:29
Всъщност аз мислих към края на февруари да отскоча до Пловдив да разгледам как е положението с тазгодишните колекции и понеже съм 98% сигурна,че няма да си харесам реших да се шие.Иначе как е положението там,заслужава ли си да ходя?

П.п пратих ти роклята на лично :)

POLLINA
01-15-2013, 14:35
роклята много ми харесва и мисля,че ще се получи добре:)
като цяло не знам дали има много избор в Пловдив, ( съветвам те да не ходиш в Асеновград) но модната къща,от която е моята рокля ми направи много добре впечатление. Попринцип работят със своя колекция,но не мисля,че ще има проблем да ти ушият и тази.
http://www.princess-fashion.eu/en/oficial-dresses.html
в сайта няма почти нищо,от това,което предлагат. давам ти го просто за координатите,ако случайно решиш :)

Martinaaaaaa
01-15-2013, 14:46
а цените как са долу горе? (криза е все пак :Д ) Лично аз не смятам да давам луди пари,смисъл 450лв макс.

POLLINA
01-15-2013, 15:03
ами тук ще те разочаровам малко. НО има и друг вариант - ще говориш с тях,че не държиш на скъпите платове и искаш възможно най-ниска цена. а защо просто не отидеш на шивачка? предполагам,че повечто биха мигли да я ушият. В Стара Загора може да пробваш в Aвин, но не съм сигурна дали приемат поръчки.Друго място,за което се сещам е едно шивашко ателие на ценъра. разпитай наляво надясно.

Martinaaaaaa
01-15-2013, 17:51
ще го измислим,благодаря все пак :)

Някой друг запознат?

pepa97
01-16-2013, 16:59
аз съм от стара загора ..ето-
ул. Атанас Кожухаров №52, амадеус ЕООд