PDA

View Full Version : Какво ви дразни най много и защо??? :)



hadzhiev
01-15-2013, 13:51
Тум може да си кажете какво и дразни най много и защо! :)

SpiritInBlack
01-15-2013, 16:19
загубата на време и лицемерни курви с претенции

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 05:22
Простотията!!! Да обяснявам ли защо...?

Sc0RcH
01-16-2013, 09:33
Днешното поколение.

Всеки, който вижда реалността ще си отговори защо!

DeniseWallace
01-16-2013, 15:31
Днешното поколение.

Всеки, който вижда реалността ще си отговори защо!
това общо казано.

youonlyliveonce
01-18-2013, 17:49
Днешното поколение.

Всеки, който вижда реалността ще си отговори защо!

Тъй като и ти си от Варна... знаеш ги варненските пръчки вероятно? Е, те ме дразнят най-много. И самочувствието им, което не се знае отгоре на какво е

mrankoniiii
01-26-2013, 16:13
Когато няко ми каже ШАНС

Sc0RcH
01-26-2013, 16:34
Тъй като и ти си от Варна... знаеш ги варненските пръчки вероятно? Е, те ме дразнят най-много. И самочувствието им, което не се знае отгоре на какво е

To навсякъде е така, ебахти и родителите, всяко пичлеме прави каквото си иска, тея не им обръщат грам внимание. Ама то нали знаеш... тяхното дете е най-доброто!

lubovvv
01-26-2013, 18:26
Много ме дразнят интригантите, които ми се пишат за приятели и искат да изкопчат постоянно информация от най-дълбокото кътче на душата ми и после да ме оставят празна.
Не мога да понасям клюките, простотията, лицемерието, да ме лъжат, както и завистта на хората към мен.....

xXxAngerfisTxXx
03-30-2013, 11:54
да ме лъжат

Ou7oFmYhEaD
03-30-2013, 21:15
Подмолните и жалки хора, които си нямат личен живот или си имат ,но са нещастни в него и започват да интригантстват за хората, които малко или много са щастливи. Дразнят ме защото се наместват в живота на другите, които са далеч от тези неща и въпреки, че не ги отразяват те си продължават да си говорят.

youngmoney9
04-01-2013, 11:51
Много мразя приятелки/ли да ми се бъркат в живота и да ме прецакват (уж за мое добро), приятелки да се бутат на момче, което харесвам/излизам/ходя и т.н. Много се дразня, когато винаги се карам с някой приятел/ка и все той е жертвата и никога не греши и не признава свои грешки. Не харесвам изобщо лицемерите - окей, не е нужно да си най-смелия и да се заяждаш на всеки, който не харесваш, но поне като си казал нещо лошо за някой, не отивай да му излижеш подметките... Клюкарството и търсенето от "приятели" само при нужда също е адски тъпо. Мразя и криенето на някакви неща, примерно една моя приятелка постоянно иска да и споделям какво се случва около мен (и аз винаги го правя), а на нея трябва да и тегля с ченгел думите от устата, за да ми каже нещо и много неща ми е казвала след доста време от случването им...

TheBobqk
04-03-2013, 09:25
Това е обширна тема. Не може само едно нещо да те дразни. А ако трябва да се изброи всичко, което ме дразни или някой друг го дразни, няма да ни стигне целия форум, защото има много неща, които могат да те дразнят, като се започне от характера и външния вид на хората, минем през музика и филми, през известни личности, държава, неща от бита и какво ли още не. Но първото, за което се сещам е, че кафето ми свършва.

tHe_COolEst_GIrl
04-05-2013, 18:42
Това да обичам някой и да знам, че няма да бъда с него :cry:

-Patrick.Star
04-05-2013, 19:07
Много са ...Самочувствия без покритие,селски пръчки ....

Jigars
04-07-2013, 16:24
Да не се наспивам и да трябва да уча за контролно по математика. Ужасно мразя и скуката. Едва ли има нужда от обяснение.. :D

iNNACTiVE
04-08-2013, 20:33
някой да ми мляска на главата и да ставам рано