PDA

View Full Version : защо?



CrookedMirror
01-15-2013, 14:42
С момчето се запознахме случайно към началото на декември, писахме си за какво ли не и си личеше, че ни е супер приятно и на двамата. От различни градове сме, обаче след една закачка му бях споменала, че сравнително често ходя в неговия и той ме подпита кога ми е следващото наминаване, та в края на краищата излязохме. Доста свежо излизане беше, играхме си на думи, говорихме си някакви наши си екзистенциални неща 8-), бъзикахме се, провокации имаше, не липсваше и физически контакт (ненатрапчив и иницииран от него, разбира се). След няколко дена му прописах, както и преди си течаха разговорите, писа ми и той после, обаче постепенно ми се появи усещането, че сякаш съм по-активната страна. Принципно не ми е присъщо това, обаче наистина ми беше страшно готино с него и реших все пак да продължа и да видя какво ще излезе. По никакъв начин не съм прекалявала с вниманието, все пак е 12 клас и съм наясно, че е доста натоварен + че и аз имах немалко задачи, пък и си уплътнявах времето с приятни неща и не е като да са ми били заети мислите с това постоянно. В един от чатовете ми подхвърли за излизане пак, ама нищо конкретно не си казахме, понеже се заговорихме на други теми. По-късно му предложих аз, понеже щях така или иначе да ходя в неговия град, обаче ми каза, че не е сигурен дали ще стане, защото през ваканцията почти не бил пипал учебник и имал много за наваксване. Заговорихме се за друго, обаче той се върна на темата и каза, че все пак може да се видим, та дори почна да умува къде да ме заведе. В крайна сметка наистина не ни се получи засечката, без значение, че имаше уж взаимно желание. Нататък поразредихме контактите и едва вчера го потърсих. Написах му една планувана закачка, ама забелязах, че я е видял без да отговори, че и после си е писал някакви други неща, което без съмнение значи, че е имал време да драсне 2 реда. Вътрешният ми глас с убеденост ми казва, че това така и няма да се случи, въпреки всички индикации досега и въпреки дозата нелогичност.
Пропуснах да отбележа, че за краткото време, в което се познаваме, успя да ми каже няколко по-лични подробности и като цяло си изградих усещането, че му е важно мнението ми. Принципно по всичко личи, че не е такъв тип, който се разкрива кой знае колко, още повече пред малко познати. Пропуснах също и че определено момичетата имат интерес към него и той перфектно го знае и сякаш това го кара да не се напряга кой знае колко, дори някоя да му грабне вниманието.
Излиза, че явно доста стабилно съм се объркала в преценката си. А наистина не исках кой знае какво, просто страшно ми допадна и като човек, и като момче и исках да си изградим някакви по-близки отношения, да присъства в живота ми. Не беше от такова значение какви точно ще си станем. Не съм на прав път обаче.
Въпросът е вие какво мислите, защо така тъпо се развива всичко? Аз сериозно не намирам причина.
Така като си чета темата предимно обяснения за чатове ми бодат погледа, ужас някакъв. Ако имаше потенциал в цялата история, не бихме се ограничили с това, определено.

granger
01-15-2013, 15:16
Може би и той е объркан. А може би не знае какво чувства към теб, има го и варианта нищо да не чувства. Просто му кажи,опитай се да му обясниш,защото ние нищо не можем да ти кажем. Една такава ситуация може да се тълкува по много различни начини.

CrookedMirror
01-15-2013, 15:50
^Мисля, че е време да пасувам. Достатъчно съм поемала инициативата за контакт и съм показвала интерес, със сигурност го е усетил, грам не е глупав. Последно аз го потърсих и не ми отговори, нелепо и дори жалко би било да правя пак някакви опити.
Не държа везните да са перфектно изравнени, нито съм в постоянен процес на анализ, ама все пак трябва да има баланс някакъв, иначе не ми допада идеята.
И не съм сигурна, че има чак много начини за тълкуване на ситуацията. Ти какво имаш предвид? :)

FuckedUp
01-15-2013, 16:30
Най-вероятно е загубил интерес.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 16:31
granger има право. Може да означава всичко. Аз смятам, че истината е универсално средство - просто му драсни няколко реда, в които му обясняваш какво мислиш, какво чувстваш и колко си объркана от това "иди ми, дОди ми" отношение. Питай го какъв е проблема и има ли такъв изобщо.

scandalousLady
01-15-2013, 16:34
Може и да го спира това,че сте от различни градове ? Честно да ти кажа според мен явно е объркан и още не е решил какво е правилното решение. От това, което си разказала не мисля,че си му безразлична. Не се отказвай естествено. Както каза ти пасувай и виж какво ще направи той. Но не прекалявай и със правенето на "незаинтересована" . Успех и дано нещата потръгнат :)

CrookedMirror
01-15-2013, 16:53
granger има право. Може да означава всичко. Аз смятам, че истината е универсално средство - просто му драсни няколко реда, в които му обясняваш какво мислиш, какво чувстваш и колко си объркана от това "иди ми, дОди ми" отношение. Питай го какъв е проблема и има ли такъв изобщо.
Мне, не мисля, чак такава упоритост ще е чисто и просто излишна. Не съм се разбързала, ако той иска наистина нещо, ще намери начин да ми го покаже.
scandalousLady, и аз съм си мислила за спирачките по отношение на различните градове. Всичко опира до количеството ентусиазъм обаче. Общо-взето е проста ситуацията, а на мен това май ми е първият път, в който усложнявам. Кво да се прави, като искаш нещо понякога се стига до дилеми и се намесват противоположности в мисленето. 8-)

LyingMyWayFromU
01-15-2013, 16:56
Липсва физическия контакт. За жените - слухът е на първо място,при мъжете е на последно. Докато за теб е важно да си говорите,за него е важно да те вижда,да усеща присъствието ти,да знае че си там. Да проявяваш разбиране и да го изслушваш,да не го обвиняваш.Но би било по добре ако физически си там. И тъй като физическия контакт е малко или много невъзможен/рядък се е получило отчуждение.

Wednesday666
01-15-2013, 17:31
Възможно е да е загубил интерес.
А може и да не е, може да чака да видиш ти какво ще направиш.
Може да е от типа хора, които не са толкова активни в началото.
Може да не иска да е активен, защото не му пука.
Аз не виждам никакви индикации за отрицателното в случая.
Комуникирате, забавлявате се, виждате се когато е възможно, остави го за момента да си стой така.
Недей го мисли, според мен ако спреш да си толкова активна - ако има интерес ( а той има ), той сам ще започне да те търси повече.

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 18:19
Според мен това да спреш да го търсиш ще има само 1 положителна страна - ще проявиш достойнство вместо да тичаш по задника на някой, който не те отразява. От друга страна мисля, че тази внезапна липса на комуникация само би ви отдалечила. Нали се сещаш, че както ти си задаваш хиляди "защо", така може да го прави и той в случай, че му пука за теб. Ако не му пука вече е др въпрос...

CrookedMirror
01-16-2013, 12:20
Благодарско на всички за отговорите.
Има някои нови нещa по темата, той направи включване, ама не ми се разтяга. За себе си съм решила какво следва. :)

Tsukuda_Hiroshi
01-17-2013, 05:09
И? Какво следва? :) Кажи вЪзнаградиха ли се усилията ни :) Кой беше прав? :)

Seattle
01-17-2013, 06:03
Ей, шшш! Неможе тъй! Я разтягай и не се прави, аааа :)

Amore-Mio*
01-17-2013, 19:17
Сама каза, че е 12 клас и трябва да си учи нещата, които трябва.

Иначе питай директно него и нека той ти отговори на въпросите.