PDA

View Full Version : Много тъпа постъпка



Niakoi_si
01-15-2013, 18:38
Значи темата не е много за тук, защото любов в нев не е замесена, но искам да изкажа разочарованието си от някой индивиди от женски пол( не визирам всички знам, че има и свестни ).
Та такаа... Значи преди около 2 седмици тръгвам аз с въпросното момиче и всичко добре нали. Излизали сме 4-5 пъти всичко идеално. И аз днес си решавам да и звънна да се видим. Звъня 1 път не ми вдига ... викам си може да не си чува телефона все пак и аз не си го чувам всеки път, звъня 2ри път никой пак... леко загрях. Писах смс отговор никакъв, после ми виси във фб, но аз нямам желание и пиша и да падам толкова долу все пак си имам достойнство. Та разочарован съм по какъв начин хората зарязват някой. Като нямаш желание да потдържаш връзка с някой нали е нормално поне един куц смс да скалъпиш с некво тъпо оправдание, но явно някои хора и това не правят... Така това е "проблема", ако може така да се каже. Не търся утеха или някакви конкретни отговори просто споделям разочарованието си ..
Благодаря за прочелите.

amaz1nG
01-15-2013, 18:43
Добре си направил , че не си и писал И по ФБ . Щеше да изглежда жалко..
Може пък да е имала причина.. да е оставила ФБ и компютъра он и да е излезнала .
Както и да е..
Peace \/

Tsukuda_Hiroshi
01-15-2013, 18:51
Както каза amaz1nG, може да е имала причина. Ако е нямала и те е скъсала - прав й път!!

marilyn
01-15-2013, 18:55
Ама ти от къде знаеш, че примерно фб не ѝ е пуснат просто и тя да не е там, а тела нещо си... смисъл не реагирай толкова остро винаги. Ако не е вдигала нарочно- кофти. Продължавай напред.

chushkopek
01-15-2013, 19:05
Добре бе човек, от как ги решаваш тези неща не мога да разбера. Питай я защо не ти е вдигнала итн. пък в зависимост от отговора ако искаш тогава се вайкай.

N1ksun
01-15-2013, 19:46
Определено са много грозни тези постъпки , то е ясно че го е резнала , няма смисъл да я пита квото и да било ..

umri
01-15-2013, 21:29
Може някакви номера да върти. Недей си прави заключения, ти вече си ѝ писал, остава да видиш какво тя ще направи, кога ще те потърси.

RainOfHope
01-15-2013, 22:03
Глупава постъпка от нейна страна, ако е нарочно! Малко момиченце (на акъл), което не може да бъде честно с "гаджето" си, че да му каже, ако има някакъв проблем и пуска игнори..

Niakoi_si
01-15-2013, 22:14
Е като за 20+ годишен човек не мисля, че е много малка и не е много коректно да постъпваш по такъв начин. Аз не съм реагирал остро нито се ядосвам, нямал съм никакви чувства към нея, че да се вайкам и едва ли не такива работи, просто ми направи адски лошо впечатление и колко е грозно да постъпиш така. Най-малкото може да напишеш някакво съобщение с нещо банално, колкото да излезеш от положение.

sexa_na_kompleksa
01-16-2013, 06:10
Сигурен ли се, че е искала по този начин да се раздели с теб?
В смисъл на всеки се случва да не си вдигне телефона.

Mary_Jane_69
01-16-2013, 12:19
Понякога е по-лесно да оставиш нещата така, за да избегнеш лоши чувства и всякакви несгоди, но лошото е, че другият човек е леко така - преебан. Важното е да не се чувстваш разочарован, приеми, че хората го правят я от глупост, я от друго. Гледай си щастието.