PDA

View Full Version : Обичам го, а не трябва!!!



purple :*
01-15-2013, 20:42
Може да ви се стори малко глупаво... но се влюбих в човек с 10 години по-голям от мен. Сънувах го и се влюбих в него! Наистина е странно, не е факт. Ние с него просто имаме общи роднини. Нищо повече. До момента вече станаха 2 години и 7 месеца и аз не спирам да мисля за него. Знам. Губя времето си! Дори само като го видя и просто умирам вътрешно. Много хора ми казват "не се отказвай, изгубеното време ще си заслужава!". Други пък "Няма шанс. Откажи се!" Вече и аз самата не зная какво трябва да направя... Да слушам сърцето си... Дори то е объркано вече. Ако можех така лесно да се откажа, щях да го направя още преди 2 години! Не го харесвам заради външен вид, характер или каквото и да било. Просто нямам причина. Просто го ОБИЧАМ. Не мога да продължавам така... ;( не знам какво да направя вече.... Но, наистина между нас не може и не трябва да има нищо... кажете ми какво да правя? как да се откажа?

marilyn
01-15-2013, 20:51
На какви години сте, той знае ли, има ли чувства и тн?

Принципно не са невъзможни тия връзки, но понякога просто хората имат толкова различни интереси, приоритети и толкова се различават в делника си така да се каже... че не се получава.

Не знам как почти 3 години си влюбена в някой и не можеш да го преживееш...

den4o7
01-15-2013, 21:10
.... Но, наистина между нас не може и не трябва да има нищо... кажете ми какво да правя? как да се откажа?

Защо? В момента си противоречиш? Защо не трябва да има нищо? Все пак ти си знаеш - бий си главата с противоречия докато се осъзнаеш.

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 05:09
Да, я разкажи малко каква е ситуацията. Каза, че ти е роднина - какъв ти се пада? На колко сте години? Говорили ли сте с него по темата или те е срам?

Mimolinka
01-16-2013, 13:30
само помисли за възрастта ти ако си на 18 и искаш да си живееш живота той на 30 вече улегнал мъж как ще ти е това може да е връзка за известно време но не и сериозна връзка ако това те устройва давай кажи му кфо изпитваш и дано и той ти отвърне със същото успех

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 14:08
само помисли за възрастта ти ако си на 18 и искаш да си живееш живота той на 30 вече улегнал мъж как ще ти е това може да е връзка за известно време но не и сериозна връзка ако това те устройва давай кажи му кфо изпитваш и дано и той ти отвърне със същото успех

+1

gotinataAa
01-16-2013, 21:19
Не знам как почти 3 години си влюбена в някой и не можеш да го преживееш... ... о повярвай, ми може! ;дд не е много приятно чувството , особено като знаеш , че не можеш да го имаш

marilyn
01-16-2013, 21:24
... о повярвай, ми може! ;дд не е много приятно чувството , особено като знаеш , че не можеш да го имаш

То със сигурност не е приятно, ама понякога човек трябва да се научи и да губи. Кофти е да те отблъснат примерно или да има някви пречки, независещи от вас. Ама какво? До края на живота си си блъскаш главата и се самосъжаляваш? Нем. Страдаш там някво време, минава, заминава, следващия и така. Животът не се е свършил.

klimatronik
01-17-2013, 11:43
То със сигурност не е приятно, ама понякога човек трябва да се научи и да губи. Кофти е да те отблъснат примерно или да има някви пречки, независещи от вас. Ама какво? До края на живота си си блъскаш главата и се самосъжаляваш? Нем. Страдаш там някво време, минава, заминава, следващия и така. Животът не се е свършил.

trqbva no ne vseki moje
ako s dadeniq chovek se sreshtash i vijdash vski den moje i cql jivot da ne go zabravish