PDA

View Full Version : Влюбих се в най-добрата си приятелка..



SomeoneSecret
01-15-2013, 20:52
Здравейте на всички! =) Та сега ще ви разкажа моята история как се запознах с това невероятно момиче което обичам безкрайно много.
Всичко започна в 8ми клас когато се запознахме, първоначално не бяхме толкова близко до към 10ти клас защото много се карахме, дразнихме и т.н. Към края на 10ти и началото на 11ти клас се сближихме и тогава аз МНОГО ама МНОГО я харесвах.. споделих и как се чувствам след известно време но направих грешката да не е на живо а през Скайп..
Нямаше ефект защото тогава тя беше се запознала с едно момче в което тя беше се влюбила и просто разбирате..а и след това се опитах да "заровя" чувствата ми и до някаква степен успях.
Тяхното "нещо" започна от началото на 2012 до към края на годината.. и в тази година те да са се срещали много рядко защото много често се караха, блокирваха се и т.н. но и доста често се забавляваха заедно.Но това момче изобщо не я оценяваше.. много често я обиждаше когато нещата които той искаше не се получаваха..колкото пъти той да я е карал да се усмихне 20 пъти толкова заради него тя е била тъжна и депресирана.. Тъгата в очите и беше твърде голяма да се опише.. много рядко се усмихваше..през цялото време я успокоявах, че всичко ще бъде наред но това не беше достатъчно.. Накрая на нея й писна и "приключи" сагата с него към края на годината. Изобщо през цялата година аз се сближих много с нея, и винаги когато тя беше депресирана или страдаше заради него аз бях до нея.Винаги съм бил до нея както и тя до мен, и съм и обещал, че така и ще си остане каквото и да ми коства. Та към края на 2012 когато тя приключи с онова момче имаше момент от към 1,2 седмици в които тя беше свободна и беше много бодра, усмихната, свежа.. по това време аз и тя сме най-добри приятели и виждайки усмивката на лицето й след толкова дълго време беше просто невероятно. Много се радвах за нея. Тя се срещна с едно друго момче което се държеше добре с нея,беше мил, забавляваха се заедно.. абе просто заради него тя беше най-усмихнатото човече на света. Единствения проблем за нея беше, че той не винаги имаше време да се виждат или да пишат тъй като много пътуваше. Тя имаше чувството, че тя го е отблъснала по някакъв начин и пак започна да и е гадно...Когато говорехме с нея за това винаги и казвах, че не е така, че не е тя виновна ами просто той може да няма време и за това. Казах й да гледа позитивно на нещата, че той ще й пише и т.н. На нея и прищракна нещо по едно време и си каза, че не издържа повече по този начин и искаше да го скъса. Все още не са но мисля ,че ще стане.. работата е там, че май тя все още обича до някаква степен момчето от преди.. той й писа , че съжалявай и, че "видял" грешката си и иска да се поправи..Но просто не мога да й позволя да се върне там където 24/7 страдаше.. макар, че не е моето решение все пак ми е кофти за нея..Тя сама казваше, че иска да продължи напред и аз я питах;-Как ще успееш като продължаваш да поглеждаш назад? :( :( И засега това е нейната история, тя е много объркана в този момент.. когато си пишеме винаги и казвам, че те не я заслужават.. и ,че тя не заслужава да плаче за такива като тях.. Тя се раздава в една връзка максимално и като получава това в замяна просто няма логика.. Казах й, че един ден ще срещне момчето с което тя ще бъде наистина щастлива.. да вярва, че нещата един ден ще се наредят и неволите в любовта няма да са такива.
Та тук започва и моята част от тази така дълга история.. :D :
Та аз и тя почти винаги сме заедно, винаги намираме причина да се смееме, хората ни се чудят защо сме такива а ние просто си се забавляваме и не ни пука грам околните какво мислят. Смееме се, лигавиме се денонощно.. боричкаме се като идиоти xD... с нея сме уникалната комбинка. Наскоро тя започна да споменава нещо което не мислех, че някога ще чуя да казва.. и не знам дали го казва шегувайки се или има нещо впредвид.. а именно: Колко би било яко/хубаво/уникално ако аз и тя сме били заедно.. защото се разбираме перфектно и заради гореспоменатите неща които изброих.
В този момент чувствата които бях "заровил" преди време просто излетяха в небето и.... досещате се какво става..
Все още не съм и казал какво ми е защото не знам как да постъпя. Чувствата ми се върнаха по-силни от всякога и имам един план как да й го кажа.. пък и дори да не стане нищо все пак искам да го направя.Идеята ми е следната:
Има една песен която тя МНОГО харесва заради едно клипче.. цялата песен е с китара и е много лесна за научаване да се свири.Обмислям да се науча да я свиря, да науча песничката и следващия път когато сме у тях и пак се лигавиме по едно време да и кажа да седне на леглото и да й изпея песента след което да седна до нея да и кажа как се чувствам и да я целуна. Лесно казано "уж" нали, но съм се нахъсал много и просто ще го направя.
http://www.youtube.com/watch?v=EbJtYqBYCV8 <-- Eто това е песничката която искам да й изпея.
Ако трябва да съм честен винаги съм чувствал нещо специално към нея.. има нещо което ме дърпа към нея което не мога да обясня но то е просто там.. имам чувството, че ТЯ е момичето.. може да ви звучи смешно но така се чувствам.
Та това е.. малко дълга история но трябваше да ви разкажа..Моля ви за искрени мнения.. според вас ако направя това което съм планирал ще се случи ли нещо? Наистина ми се ще тя да се види през моите очи.. да види колко е специална, удивителна, уникална, прекрасна за мен.. бих изброявал още хиляди неща но няма да ми стигнат тук редове. :D Та, благодаря ви предварително! :)

ivakavlad
01-15-2013, 21:06
Братле историята ми е позната до болка скоро и аз бях в почти същата ситуация.При мен не се развиха нещата както исках но това е друга история.Това което мога да ти кажа.Направи това което ти казва сърцето.Идеята ти поне според мен е много добра давай смело напред пък каквото стане.Може пък при теб нещата се наредят стискам палци и да кажеш какво е станало

ninjaiscrazy
01-16-2013, 18:47
Братле историята ми е позната до болка скоро и аз бях в почти същата ситуация.При мен не се развиха нещата както исках но това е друга история.Това което мога да ти кажа.Направи това което ти казва сърцето.Идеята ти поне според мен е много добра давай смело напред пък каквото стане.Може пък при теб нещата се наредят стискам палци и да кажеш какво е станало
+1
Плюс това дори да не се получи(тоест тя да откаже) със сигурност ще я зарадваш с жеста...

SomeoneSecret
01-17-2013, 18:54
Това с китарата няма да се получи за жалост.. един приятел имаше китара но тя му е много объркана в момента не е настроена.. песента я знам наизуст.. но за сметка на това направих един клип с наши снимки със същата песен и написах някои неща.. мисля, че клипа е уникален и ще й хареса много.. бих го пуснал тук но може да има агенти някъде и да развалят изненадата.. ^^ Благодаря все пак за отговорите! =))))

Seattle
01-18-2013, 05:56
бих го пуснал тук но може да има агенти някъде и да развалят изненадата..

Ти да не се мъчиш да забиваш на президента щерката (всъщност незнам дали даже има щерка ама карай да вари) :D

~DesertRain
01-18-2013, 11:48
Направи го ! Покажи и клипа и след това и кажи всичко, което ти е на сърце.. тя със сигурност много ще се зарадва от жеста и думите ти .. а какво и е на сърцето сама ще покаже .. за жалост винаги така става .. момичетата се влюбват в момчетата, които повече ги нараняват от колкото ги обичат, а всъщност най- добрите им приятели са тези, които са влюбени в тях и биха дали всичко да са със тях завинаги и т.н .. И все пак не губи надежда.. щом го е споменала това че ще сте хубава двойка може би има нещо в предвид - във всяка шега има по малко истина ^_^

GLaDOS
01-18-2013, 13:44
Действай!Намекнала ти е,може и да имаш шанс.
Дори нищо да не се получи и да те отреже и да не те потърси,смятам,че поне ще ти олекне на душата...представям си какво е чувството,момичето което обичаш да си има други гаджета,а ти да си ѝ "просто приятел".

П.С. Наблегни на българския.Разказваш отвратително.

SomeoneSecret
01-18-2013, 14:24
Благодаря ви много за написаното! Ще и покажа клипа, ще и кажа как се чувствам и ще видим за натам какво ще стане. Скоро може би ще ходя у тях така, че стискайте палци. :D Ще напиша какво се е случило тук след това.
И GLaDOS.. Note taken.. ^^

stefko1996
01-18-2013, 16:43
няма лошо :Д

Colouring
01-18-2013, 19:41
Оооооо, тази песен! Ако някой ми я изсвири на китара, ще се оженя за него! :Д

^.^
01-18-2013, 20:11
Оооооо, тази песен! Ако някой ми я изсвири на китара, ще се оженя за него! :Д

Съгласна :D

umri
01-18-2013, 22:18
Ти си типичен пример за момче, което е яко закопано в приятелската зона. Направи каквото си решил, но бъди психически готов и за развой на нещата, който няма да ти хареса. Дори да те отреже, не се сдухвай пред нея. Приеми го мъжки и не показвай, че това те е афектирало. То по принцип не би трябвало тежко да те афектира, но в твоята ситуация е неизбежно.

Friendzone е едно от местата, от които много рядко се излиза и се получава нещо повече, което да е трайно. В повечето случаи е неизбежен провал. Най-често даваният съвет в такива ситуации е да се фокусираш в друго момиче. И най-често това е най-доброто нещо, което можеш да направиш за себе си.

Colouring
01-19-2013, 21:40
Съгласна :D

*омъжа, сорка. :Д
Ама и оженя може, стига да ми я изпеят. :Д

Kazeone
01-20-2013, 00:08
Ти си типичен пример за момче, което е яко закопано в приятелската зона. Направи каквото си решил, но бъди психически готов и за развой на нещата, който няма да ти хареса. Дори да те отреже, не се сдухвай пред нея. Приеми го мъжки и не показвай, че това те е афектирало. То по принцип не би трябвало тежко да те афектира, но в твоята ситуация е неизбежно.

Friendzone е едно от местата, от които много рядко се излиза и се получава нещо повече, което да е трайно. В повечето случаи е неизбежен провал. Най-често даваният съвет в такива ситуации е да се фокусираш в друго момиче. И най-често това е най-доброто нещо, което можеш да направиш за себе си.

Някак си съм едновременно съгласен и несъгласен с това.
Като цяло терминът 'friendzone' е измислен от хора, които не могат да понесат факта, че ги отрязват тези, към които изпитват чувства. Защото, естествено, че след като човек, на когото си гледал като добър приятел ти каже, че изпитва нещо повече спрямо теб, няма да му кажеш - "Ти нормален ли си" или нещо от този тип, поради простата причина, че до известна степен той и емоциите му те засягат..Тук се появява и - "Можем да си останем само приятели", А ВСЕКИ ЗНАЕ, че след такова нещо няма как да си останете приятели, най-малкото защото ще е много awkward.

Относно останалото - и аз съм на мнение, че трябва да се пробва.

SomeoneSecret
02-02-2013, 21:45
Все още няма развитие в ситуацията.. :D Човека с китарата ме разочарова но какво да се прави.. според мен клипа е много по-добрата идея.Направих някои корекций върху него и смених песента с една друга (Hurts - Stay), но все още имам и стария с Hey There Delilah. Тъй като тя беше извън София за няколко дни нямаше кога да й покажа клипа. А следващия уикенд също няма да я има и обмислям да й пиша нещо от сорта на: Абе може ли сега някои от тея дни да дойда до вас за 10-20 минути, да ти покажа нещо? :D (тя естествено ще е любопитна какво е това нещо, но няма да й кажа..) Това все още го обмислям, но за клипа като й показвам нямам никакви очаквания.. каквото стане това е.. и да каже "само приятели" окей.. темата вече е затворена.. това ще е последния път когато може би ще й кажа как се чувствам.. но този път трябва да е както трябва.
Ако има някакво развитие ще пиша отново.. хихи ^^

SomeoneSecret
02-15-2013, 17:16
Та така. Реших се да й покажа клипа на Свети Валентин, след у-ще бяхме в един мол за кратко но не се получи тъй като тя бързаше към тях. Питах я докато бяхме там да й покажа клипа защото бях го качил на телефона ми, единственото което беше, че текста не се виждаше много но аз бях го наизустил и нямаше да бъде проблем да и го чета. :D Та казах и като се прибере, че ще й го пратя, и така и направих. Клипа се пращаше към 5 минути заради нета и през цялото време бях oh god, oh god, oh god.. досещате се. Минаха 5 минути след което тя написа: -Ооо много е хубаво, много ти благодаря! много те обичам! <3 :*** (при което аз щях да падна от стола просто.. :D ) Не очаквах наистина толкова, че ще й хареса и я запитах дали наистина й е харесало, и тя отговори много..! ( в тоя момент просто не ме питайте какво ми беше :D )
След което имаше малка пауза откъм писането.. Тя трябваше да излиза и днеска чак писахме отново. Нещо като, че ли не беше в настроение и не пишеше толкова много. За последно й писах преди час някъде какво прави тя не е отговорила все още.. Чудя се дали наистина й е харесал клипа.. дали заради него нещо не пише.. не знам..
Някакво никакво не ми е сега.. мисля, че съм оплескал всичко...