PDA

View Full Version : Обърквация



lifo
01-15-2013, 22:44
Здравейте всички,
Имам едно запитване. Преди не съм го имал този проблем. Запознавам се с едно момиче. След което даденото момиче започна да ми пише аз и отговарях защото ми харесваше. Дойде време да излезем, макар и не на сами излязохме повеселихме се. Вечерта гледах ме филм у тях(там беше спокойно и тихо) -филм не гледахме :) нали натискахме се разбрах, че има симпатии към мен след два дена тя започна да не ме търси причината нея знам. Когато остана пак сама ми звънна да ида да и правя компания. Отидох деликатно си поисках целувка тя де дръпна още на няколко пъти го пробвах без успех. Повече не се пробвах
още веднъж бяхме сами и пак същата работа се едно не сме се целували или пък натискали нали. Нз как да постъпя от последната ни среща са минали 4 дни без разговори и смс до днес.
Помогнете ми объркан съм да и звънна ли, да не и ли звъня даите ми идейки :) Благодаря ви предварително

Tsukuda_Hiroshi
01-16-2013, 05:04
Да ме извинява мацката, ако чете, но си имаш работа с малка курва. Спри да й тичаш по задника и си хвани нормално гадже - ще ти хареса!

kalzzz
01-16-2013, 05:26
Да ме извинява мацката, ако чете, но си имаш работа с малка курва. Спри да й тичаш по задника и си хвани нормално гадже - ще ти хареса!

съгласна ! + това първо се целувате, после не о.О как да стане така ? Момичето не знае какво иска, най-добре я остави !!

sexa_na_kompleksa
01-16-2013, 06:04
Поговори с нея, разбери защо се дърпа. Не е готова, не усеща тръпка, има друг, страх я е, че нещата се развиват твърде бързо... или просто се играе с теб. Има много причини, няма как да разбереш, ако не я питаш.

tonssy
01-16-2013, 06:51
Поговори с нея, разбери защо се дърпа. Не е готова, не усеща тръпка, има друг, страх я е, че нещата се развиват твърде бързо... или просто се играе с теб. Има много причини, няма как да разбереш, ако не я питаш.

Даа.

sweetka_96
01-16-2013, 12:42
Да ме извинява мацката, ако чете, но си имаш работа с малка курва..!!

+1 ;)

lifo
01-17-2013, 16:02
["Поговори с нея, разбери защо се дърпа."]

Така и ще направя нов разговор. Първия ни беше кратък " Какво мислиш да правим ние с тебе; Тя вика ми ми ти си много добър, "харен" си вика ставаш за гадже; Аз викам друго тя дига раменете. Ако и този път ми извърти такъв номер "РАЗВОД ПО СИЦИЛИЯНСКИ"

Tsukuda_Hiroshi
01-17-2013, 17:07
Направо GTFO, братле й давай ако пак е толкова "изчерпателна".

game
01-17-2013, 18:16
Предполагам че се притеснява, но най-добре поговорете. :)

Amore-Mio*
01-17-2013, 19:08
Звъниш й, излизате и говорите.
Не може един ден така, друг ден иначе.
Разберете се, та да не се получи конфузно накрая - ти да вземеш да се влюбиш, а тя да играе с чувствата ти.

andylife
01-17-2013, 23:38
Защо говорите глупости на момчето половината?
Мисля че първите два коментара са напълно достатъчни и, са напълно кратко и ясно написани, това е поколението днес, недей се отчайва просто, такива ги възприемай през х*я и тва е.
С такива малки индивиди, разговори не могат да се провеждат! :)
И Amore-Mio*, това ли е според теб конфузия, да се влюбиш и другия да се гаври с теб, по-скоро другия когато осъзнава какво прави, трябва да е гузен за това, такива дето мълчат и уж съчувстват (съжаляват те), го правят само и единствено за умрялото им ЕГО, дето не струва нищо ! ;)

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 04:16
това е поколението днес, недей се отчайва просто, такива ги възприемай през х*я и тва е.
Ей-това ме ядосва най-много!!! Не цитираната част от коментара, а това, че е вярна!!!

tori
01-18-2013, 05:10
Стига лепихте етикети на "поколението днес". Това че има такива момичета, не значи, че всички или повечето сме такива. Окей - тя може би си играе с чувствата му, но може и да не е сигурна в себе си и онова, което иска от автора. Естествено, това не я оправдава, но поне един разговор могат да проведат. Големи хора са все пак. Ако не даде някакъв правдоподобен отговор - GTFO както казаха нагоре.

Tsukuda_Hiroshi
01-18-2013, 06:08
Ама tori, аз не лепя етикети на ВСИЧКИ... Защо, когато кажа нещо за жените, мЪжете, гейовете и др., се намира някой, който да каже, че лепя етикети на всички...? Просто лично аз, от всички момичета, които познавам - има само 3, за които мога да кажа, че не са курви! Това не означава (примерно), че те наричам теб такава - теб дори не те познавам, за да знам каква си. Това означава, че или си, или не си. Няма как да знам докато не те опозная (отново примерно).
СЪответно и ти познаваш (предполагам) няколко, които са свестни. Това автоматично увеличава броя на свестните момичета.
В случая, мисля, че момичето за което lifo говори е точно от скапания тип. Единствено времето ще покаже прав ли сЪм или греша. От друга страна - човека, който каза, че поколението е такова, го каза с право според мен. Това не означава, че всички са такива, а болшинството! Има изключения, да, но останалите са мастийчета, които висят по дискотеките, друсат амфета, пият водка, чукат се за бройката, а са само на 15-16. Това според мен не е нормално!! Момчетата на тази вЪзраст сЪщо не са стока, не говоря само за момичетата. 15-16-годишните младежи сЪщо висят по дискотеки, сЪщо друсат, карат пияни, отиват на училище само, за да се сбият... Никой (ГОВОРЯ С ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!!!) не сяда да прочете "Под игото", "Война и мир" или друга ценна книга!

babity
01-18-2013, 08:07
^Колега, не ти прочетох целия последен пост, ама надали си точния човек да раздаваш присъди наляво надясно. Пък и на нас ни е лесно, седим си зад монитора и си пишем, колкото да не заспим. Когато са обвързани емоции, не курва да е, а мастър курва, човекът пак няма да спре да се занимава.

Като цяло подкрепям мнението, че тези отношения са обречени. Нещата са истински когато са прости. Щом си стигнал до тук да се чудиш какво да я правиш, значи е време да смениш курса.

tori
01-18-2013, 13:00
Ама tori, аз не лепя етикети на ВСИЧКИ... Защо, когато кажа нещо за жените, мЪжете, гейовете и др., се намира някой, който да каже, че лепя етикети на всички...? Просто лично аз, от всички момичета, които познавам - има само 3, за които мога да кажа, че не са курви! Това не означава (примерно), че те наричам теб такава - теб дори не те познавам, за да знам каква си. Това означава, че или си, или не си. Няма как да знам докато не те опозная (отново примерно).
СЪответно и ти познаваш (предполагам) няколко, които са свестни. Това автоматично увеличава броя на свестните момичета.
В случая, мисля, че момичето за което lifo говори е точно от скапания тип. Единствено времето ще покаже прав ли сЪм или греша. От друга страна - човека, който каза, че поколението е такова, го каза с право според мен. Това не означава, че всички са такива, а болшинството! Има изключения, да, но останалите са мастийчета, които висят по дискотеките, друсат амфета, пият водка, чукат се за бройката, а са само на 15-16. Това според мен не е нормално!! Момчетата на тази вЪзраст сЪщо не са стока, не говоря само за момичетата. 15-16-годишните младежи сЪщо висят по дискотеки, сЪщо друсат, карат пияни, отиват на училище само, за да се сбият... Никой (ГОВОРЯ С ИЗКЛЮЧЕНИЯ!!!!) не сяда да прочете "Под игото", "Война и мир" или друга ценна книга!
Къде съм споменала, че се обиждам?! о.о Казвам, че не всички са такива, че да казвате "то цялото поколение е такова и такова" и да се подкрепяте един друг. Щом повечето около теб търсят само парите, мислят за секс, играят си с някого и етс, тогава се замисли сериозно с какви хора се събираш или така нататък. Запознай се с такива, дето не ги правят тези работи, ако не те кефят тези.
Не казвайте, че отношенията на автора и въпросната са обречени. Винаги има и изключения и винаги може да стане и по-лошо, отколкото всъщност е. Може проблема да е другаде, не в лигавщината на момичето. Тука из тоя подфорум съм чела за момичета, който не казват на гаджето си, че го обичат преди да минат 5-6 месеца. По тая логика що да не сметнем и тях за лигли? о.о

lifo
01-18-2013, 19:42
Колеги и колежки поговорихме и почти всичко ми се изясни. Момичето е притеснително не иска да бързаме всичко с времето си.Както каза тя не знае какво иска, за сега сме само приятели с много добри взаимоотношения с опции за тръгване когато е готова.

CLANA
01-18-2013, 20:02
Колеги и колежки поговорихме и почти всичко ми се изясни. Момичето е притеснително не иска да бързаме всичко с времето си.Както каза тя не знае какво иска, за сега сме само приятели с много добри взаимоотношения с опции за тръгване когато е готова.


Играе си с теб.Според мен недей да се занимаваш с човек,който не знае какво иска!Мисля,че се е оправдала с това "Засега сме само приятели",за да те отреже.Ако наистина беше влюбена в теб,не би ти казала "засега сме само приятели",повярвай!Глупаво е.Едно е да ти каже да не прибързвате във взаимоотношенията си,а съвсем друго-"Засега сме само приятели".И не на последно място ,това "с опции за тръгване,когато е готова" ,ми звучи като "ще те потърся когато на мене ми е кеф и когато ми е изгодно".
Мое мнение.

umri
01-18-2013, 22:32
Здравейте всички,
Имам едно запитване. Преди не съм го имал този проблем. Запознавам се с едно момиче. След което даденото момиче започна да ми пише аз и отговарях защото ми харесваше. Дойде време да излезем, макар и не на сами излязохме повеселихме се. Вечерта гледах ме филм у тях(там беше спокойно и тихо) -филм не гледахме :) нали натискахме се разбрах, че има симпатии към мен след два дена тя започна да не ме търси причината нея знам. Когато остана пак сама ми звънна да ида да и правя компания. Отидох деликатно си поисках целувка тя де дръпна още на няколко пъти го пробвах без успех. Повече не се пробвах
още веднъж бяхме сами и пак същата работа се едно не сме се целували или пък натискали нали. Нз как да постъпя от последната ни среща са минали 4 дни без разговори и смс до днес.
Помогнете ми объркан съм да и звънна ли, да не и ли звъня даите ми идейки :) Благодаря ви предварително

Търси внимание, избива и потиска комплекси, иска и успява да те върти, за да си чеше неосъзнатото его. Вкарваш пълен игнор. Като те потърси й казваш: "Мразя такива детски игри. Ако искаш да се виждаме, трябва да решиш какво точно искаш. Единственото ми гадже, дето се е държало като теб, беше преди 2 години и половина и беше детски акъл. Затова и я зарязах. На теб ще ти дам още един шанс, щото ми харесваш."

пп. Ако й го кажеш/напишеш това и се държиш на ниво ти давам голям шанс, че ще има пак натискане. Момичетата в пубертета много се засягат, като им кажеш, че се държаш като деца, а особено много се засягат, когато им оприличиш поведението с това на гадже, което си имал отдавна. Тя ще се усети, че се държи като дете и ще тръгне да ти се доказва, че не е. А нали знаеш какъв е начина да ти докаже обратното на това, което ти твърдиш? ;д

Толкова са им прозрачни мозъчетата на повечето малки и толкова лесно можеш да ги манипулираш.. чак се губи тръпката.

Направи го тва, дет ти казвам, да видиш кво ще стане. И не се притеснявай от това, че ще бъдеш директен и леко груб. Те така го обичат.

babity
01-18-2013, 23:37
^Смени си никнейма. Трябва да е Панацея. 8-)

Eskapel4o
01-19-2013, 00:10
Направо GTFO, братле й давай ако пак е толкова "изчерпателна".

http://s9.postimage.org/6pcdnhne3/fuck_yeah_gtfo_l.jpg (http://postimage.org/image/6pcdnhne3/)

Тази само те разиграва , мразя такъв тип "момичета" , най-добре я заебавай и си хвани свястно момиче което няма да си играе с теб , ти не си кукла на конци ...