PDA

View Full Version : За споделеното или несподеленото щастие ?



Gotin27
01-16-2013, 10:10
Здравейте,моята история е доста заплетена и като цяло в клопката съм аз. Става дума за отношенията ми с едно момиче от април месец до сега коетоо всъщност си има приятел от 5 години. От различни градове сме,но учим заедно в един град. В началото всичко беше еитака просто,но лятото аз бях в USA и постояно подържахме връзка. След като се върнах започнахме да се виждаме вечер в колите , целувки а у но нищо по специално.... Карахме се за някви глупости може би и заради няква ревностт от моя страна или нейна.Аз се се надявах да се прикличва с приятеля и да е моя,но ... минаха вече 4 месеца и нещата продължават.. Предни нова година се скарахме доста сериозно и 3 седмици не си писахме и виждахме. До някъде ми беше хубавоо но ужасно много ми липсваше... Като се замисля аз всъщност нямам нищо кой знай какво освен че се чуваме постоянно,виждаме се и по скайп. Много пъти сме говорили за тва и тя ми казва аз не те спирам намери си друго момиче ,ама аз май май толкова много искам с нея че съм със затворени очи за всички около мен. След седмица има рожден ден и съм решил да и направя няколко изненади и след тва евентуално да престъпя към някво решение колкото и да не ми се иска то ще е отрицателно за мен. Въпреки чеее когато един човек го загубиш чак тогава можеш да разбереш всъщност кво е ? Знам че е прекалено глупаво от моя страна,ама понякога неможеш да кажеш стоп на нещо коетооо те е спечелило по един или друг начин ...

shmatarok
01-16-2013, 12:03
Според мен няма смисъл да се занимаваш повече с нея. Тя едва ли ще зареже приятеля си, защото явно се чувства на сигурно с него, а ти си някакво моментно увлечение, може би разнообразие в дългата връзка; сама ти е казала да си потърсиш друго момиче.

Gotin27
01-16-2013, 22:04
има някой неща които много ме печелят и държат и може да се помъча оща малко

marilyn
01-16-2013, 22:23
Принципно като са от 5 години заедно има някакъв шанс да ти обърне внимание, защото нали се сещаш, 5 години не са малко, някак си нещата се 'изтощават', тръпката не е като в първите месеци. И може и да ѝ се прииска да усети пак това нещо. Може и да ти се получи, особено пък ако има някви разклатени отношения с настоящия си. А може и да те върти просто...
Ако видиш, че не се получава просто си тръгни и толкоз, не ставай от ония обсебващи типове, щото е много гадно.

umri
01-16-2013, 23:14
Трябва да знаеш кога да спреш. Мисля, че моментът е идеален. Щом ти го е казала тва - нямаш работа повече там.

besso
01-17-2013, 05:16
Да, щом не е сигурна, че иска да е с теб заеби..

Seattle
01-17-2013, 05:55
Прекарай я и я "оправи" на РД-то и, пък другото само ще си покаже след тва.

Azoria
01-17-2013, 08:11
Откажи се. Ти си й бил временен отдушник за връзката и сама ти е казала, че друго няма да стане. Ако те е искала отдавна да е с теб.

Gotin27
01-17-2013, 08:34
Или просто да се държа много добрееее за да можее да свикне и да се оттегля след РД ... когато нещо го загубиш тогава го оценяваш

klimatronik
01-17-2013, 11:27
Probvai za da razveresh qsno i posle da nqmash sumneniq
kato ne stane q zabravi i izbqgai ot neq
nqma drug nachin da q zabravish

anonymous708973
01-17-2013, 12:29
Прекарай я и я "оправи" на РД-то и, пък другото само ще си покаже след тва.

Грубо звучи, ама... факт е, че до момента не си бил достатъчно настоятелен. Мани го тоя скайп, мани ги тия изненади. Мадамата иска тръпка, иначе нямаше да се крие по коли с теб и да се целувате като пети клас. Прави един последен опит, ако пак не знае кво иска, слагаш един ултиматум и си тръгваш. Топката е в нея - тя ако реши, да те търси. Ти през това време си прави кефа.

Violenza
01-17-2013, 16:04
Тя ако е искала досега да е с теб, е щяла да прекрати връзката си. Явно хем с онзи не им вървят нещата, хем не иска да го остави. С теб се забавлява, но не иска нищо повече.

fenkaaa
01-18-2013, 15:39
Принципно като са от 5 години заедно има някакъв шанс да ти обърне внимание, защото нали се сещаш, 5 години не са малко, някак си нещата се 'изтощават', тръпката не е като в първите месеци. И може и да ѝ се прииска да усети пак това нещо. Може и да ти се получи, особено пък ако има някви разклатени отношения с настоящия си. А може и да те върти просто...
Ако видиш, че не се получава просто си тръгни и толкоз, не ставай от ония обсебващи типове, щото е много гадно.

Съгласна съм с това мнение,отчасти и с мнението на shmatarok.

Gotin27
01-19-2013, 16:30
Обсебващи типове , тоест просто да те приема за даденост и когато и е изгодно да си близо до нея