PDA

View Full Version : Труден избор между двама мъже



SeXyMaCka
01-16-2013, 11:17
Може моята история да ви прозвучи доста тинейджърски, но все пак ми е нужен съвет.
Обвързана съм от година и половина, но нещата напоследък не вървят. Той вече ме има едва ли не за собственост, държи се по-хладно с мен, вече по-рядко ми казва обичам те, секса оредя, и като цяло не се чувствам кой знае колко щастлива с него. Но от друга страна секса е просто перфектен, най-хубавият, които някога съм правила.
Междувременно мой приятел с който преди сме имали вземане даване ми призна, че все още има чувства към мен, и ми го показва при всеки удебен случей. Все ме търси да се видим на по кафе, пита ме кога пак си сводобна, да те видя и така нататъка. Като цяло този 2рият мъж е и доста по преспективен от настоящият ми. В смисъл по амбициран е и като работа, и като лични планове. И по стабилен финансово ( не си мислете, че съм поредната златотърсачка, не съм, аз съм момиче, което просто не иска да си пропилее младоста и бъдещето ). Но за сметка на това в леглото не си напасваме, главно заради по-скромният размер на достойнството му ( а съм свикнала на по-голям и дебел заради настоящият ми приятел, но не съм някоя широка като кофа, тясна съм от долу )
Чудя се по-добре ли е да остана с мъж на който му е все едно дали ще е с мен или не, само заради хубавият секс, или да се задоволя с по-неудовлетворяващ за мен секс, но по стабилен мъж, които поне го е грижа за мен и не му е все едно с него ли ще съм или не.
На 20 години съм, а момчетата са малко по-големи от мен.
Благодаря на тези, които изчетоха цялата ми тема, както и на оставилите коментар! Всяко адекватно мнение е ценно за мен!!!

Violenza
01-16-2013, 11:42
Добре де, ти някакви поне наченки на чувства нямаш ли? Мнение, усет, привързаност? Говориш за връзката като за сключване на една изгодна сделка и се чудиш на кого да се продадеш.
На единия му бил голям пък беден, другият богат с малък... Като ще говорим за сделки, ще жертваш тогава хубавия секс и взимай втория.

FuCKkK13
01-16-2013, 11:47
и на това му викаш любов ? от кога се свежда до - голям и малък :? ... остави и двамата... с един човек трябва да си пасваш във важните неща.... не че секса е най-важното,но всички знаем,че секса почва да влияе рано или късно на връзката .. дори сега си забелязала,че е по-рядко въпреки че е хубав... остави и двамата и си намери някой с който ще си пасвате във важните неща

anonymous708973
01-16-2013, 11:49
Ебаси пародията. Ще изневерява заради чувства, не заради секс, ама накрая намира чувства, които не се осъществяват готино сексуално. С втория от колко време правите секс? Може с времето да се напаснете.

Махай се и от двамата и си намери трети.

Markuss
01-16-2013, 11:50
Както каза Violenza, ти приемаш взаимоотношенията като договор. С такава нагласа и идиотско мислене като твоето, щастливата връзка е невъзможна. Но все пак ще ти дам един съвет. Остани си със сегашния, ти очевидно не можеш да цениш това, което изброи във втория кандидат, разбираш го в главата си, но ние не сме това, което мислим, а това което правим. Дори и да тръгнеш с 2рия, някъде там по пътя ще кривнеш заради някой по-дебел и голям. При теб щастлив край няма да има, докато разсъждаваш по този малоумен начин, пак повтарям.

SeXyMaCka
01-16-2013, 12:04
Към вторият мъж имам някакви чувства, но не са толкова дълбоки и силни колкото към настоящият ми приятел. По-скоро бих го определила като симпатия, тръпка, абе както викат тииновете харесва ми, но не го обичам.
Просто ми омръзна да се чувствам като вещ в ръцете на приятелят си. Веднъж дори бях пробвала да го накарам да ревнува като излязах на кафе с момче, което не е безразлично към мен и моя много добре го знае, но пак никаква реакция. Каза ми ок излезте на кафе, щом искаш. Очаквах поне да ме поразпита какво що, още ли тоя има мераци към мене и тн, но нямаше подобно нещо.

anonymous708973
01-16-2013, 12:06
Как можеш да обичаш човек, който е безразличен към теб?

SeXyMaCka
01-16-2013, 12:07
Как можеш да обичаш човек, който е безразличен към теб?

Не знам и аз, но просто си го обичам, а и съм си свикнала с него. Но безразличието му, ме убива.
Иначе секс сме правили преди да се запозная с настоящият си приятел, тоест преди около 2 години + - няколко месеца.

Mary_Jane_69
01-16-2013, 12:13
Защо не сте си поговорили на тази тема, относно неговото държание във вашата връзка. Контактуването е нещо както неизбежно, така и крайно нужно. Нямате ли навика да общувате, да обсъждате живота и всяко нещо, което ви се случва, много лошо. Тогава любовта сякаш изчезва, но тя преминава в друга фаза, недотам добра, тоест - взаимното безразличие и шарещият напосоки поглед. Вземете се в ръце. Важното в случая е комуникацията, ако смяташ, че вече е твърде късно, за да бъдат поправени нещата, тогава се разделете. Но послушай интуицията, в крайна сметка, стреми се да правиш това, което ти доставя щастие. Не просто физическо, главно си набави източници на душевно щастие. :)

FuCKkK13
01-16-2013, 12:13
не го обичаш - свикнала си с него... аз също имам дълга връзка (да,по-малка съм от тебе и ще кажеш лапешка история) момент на студеност от някой от нас двамата е имало,когато сме били ядосани или нещо такова и понякога човек в такива състояния иска просто да е сам,или да се гушне в приятеля си/приятелката си и да мълчи... при нас това е било няколко часа примерно или един ден,но всеки е обяснявал на другия защо се държи така.... толкова дълго време да се държи така не мисля,че ще издържи връзката.... казваш,че искаш да си сигурна... ами настоящата ти връзка явно е към края си и ти тръгваш към друга в която още от сега виждаш проблеми.. какъв е смисъла да започваш другата след като знаеш,че още от сега не си пасвате ? - сама си отговори ;)

SeXyMaCka
01-16-2013, 12:20
Mary_Jane_69 Много пъти съм говорила с него на тази тема отношения и защо е охладнял спряно мен. Но така и не ми е давал адекватен отговор. Днес мисля да се видя с неги и директно да го попитам все едно ли му е вече, и дали наистина е безразличен, както аз си мисля. Едва ли ще получа отговор, но все пак ще се опитам.

anonymous708973
01-16-2013, 12:27
Не знам и аз, но просто си го обичам, а и съм си свикнала с него. Но безразличието му, ме убива.
Иначе секс сме правили преди да се запозная с настоящият си приятел, тоест преди около 2 години + - няколко месеца.

Оф, боже. И ти смяташ, че му помниш суперточно размера на пениса?
Вземи се в ръце и пробвай с момчето. Със сегашния явно всичко е отишло по дяволите.

SeXyMaCka
01-16-2013, 17:55
Пробвах да говоря с него, и истината излезе на яве. От месеци му е все едни дали е с мен или не ... Май това е края, колкото и да не ми се иска.
И за капак преди малко предпочете да излезе на по бира с аверите си, вместо да правим секс, а мен ме заряза у тях с майка му, да седя и да го чакам ...

NomNomNom
01-16-2013, 18:08
Хем са важни парите, хем не са важни.
Хем е важна пишката, хем не е важна.
Хем е важен сексът, хем не .
Да обобщим :

Първия - голяма пишка, як секс
Втория - внимание, пари

На твое място нямаше да избера нито един от двамата, защото първия звучи като глупак, щом кара приятелката си да се чувства нежелана, а втория звучи като съвсем явно влюбен тип, което омръзва, както и сама усещаш - не си привлечена толкова към него и в леглото не върви.

anonymous708973
01-16-2013, 18:09
Пф?! Не знам, ама на мен и меракът за секс щеше да ми мине, щото освен якото чукане се очаква да има и емоция и точно това е прекрасният интимен контакт с половинката.

autumn_eyes
01-16-2013, 19:43
Търси трети. С тия двамата не върви. Вече знаеш какво са истински чувства и секс- наистина ли можеш да ги зарежеш за цял живот? Ако в една връзка секса не върви всичко друго е обречено. Освен това като не го харесваш физически не ти ли е гнусно и противно?

mimsssssss
01-16-2013, 19:49
Защо ситуацията трябва да е или/или?
Със сегашният ти не върви - ок. Няма защо да се мъчите и двамата и така нататък, както чета и ти не го описваш като голяма любов. Звучи ми все едно има златен пенис.
А относно втория - вдигнал ти е самочувствието, почесал ти е егото и си готова да си легнеш с него пак, при все че знаеш че не го бива? Аман. Виждаш ли смисъл да опитваш нещо с него? Или това, че той има някакво светло бъдеще ти дава силата да се пробваш да направите връзка...?

Не се опитвай с никой от двамата. Дори мой съвет е да прекратиш взаимоотношенията ви, под каквато и форма да са. Първият те третира като стока, а вторият е бил достатъчно глупав да те изпусне веднъж - чашата счупена е, и да я лепиш, все тая.
Остани известно време сама, наслаждавай се на себе си, хобита, свободно време, интереси. Мъжът сам ще дойде, ще го усетиш. Когато заобичаш някой, няма да питаш по тийн форуми какво, що, заслужава ли си и т.н.

rusoto_baby_f
01-16-2013, 19:56
Аз не бих избрала нито единия от двамата..
При единия липсва вниманието, при другия секса...С които и от двамата да бъдеш, все нещо ще ти липсва..

miss_cherry
01-17-2013, 08:50
Абе,момиче,ти си на 20 години!Не е въпрос на живот и смърт да си имаш приятел,нали?Остани за малко сама,дай си време и възможност да срещнеш човек,с когото наистина ще си паснете.

klimatronik
01-17-2013, 11:14
Проовай s vtoria
ot dve godini ne ste se vijdali
moje da e predobil opit i veche da moje da te zadovoli!!!