PDA

View Full Version : ~Pretty Little Liars~



jasmins
01-16-2013, 13:48
Гледате ли го?? Какво е мнението ви за това филмче?

Alisha28
01-17-2013, 18:01
В началото мнението ми беше, че е плашещ, но интригата беше невероятна. Като цяло ми е в списъка с един от любимите, но вече започна да затъпява доста. Айде всичко да се разкрива и да свършва.

jasmins
01-18-2013, 11:32
Даам има нещо вярно :Д Като цяло пак си ме кефи, но ако не бяха облечени толкова хубаво и Джейсън, Тоби, Езра и Кейлъб не участваха може би нямаше да го гледам...

maaarietta
01-27-2013, 11:22
На мен все още не ми е изтъпял о; Но може би е защото го изгледах на веднъж.. а не серия по серия и да чакам да излиза всеки четвъртък? Само за третия сезон съм с 'очакване' за следващата серия, иначе е доста добър.. Но в интересна истината, вече се разбра кой е -А, и момичетата знаят и за Тоби и за Мона.. и в момента гледаме как си полагат номера... единствено съм в очакване да разбера кой наистина е убил Алисън и в крайна сметка наистина ли е мъртва ;д.. (:

jasmins
01-29-2013, 16:19
Мдаа..някои казват, че близначката на Алисън, която е била в лудницата е била убита, а не Алисън :Д Иначе откъде ще знаят толкова много за тях.в третия сезон има нещо странно и в Джейсън...

black_pearl
01-30-2013, 20:21
Не само Мона и Тоби са "А", има и други освен тях. Не се знае кой е главният "А", така да се каже. Не се знае и кой е убил Алисън и дали теорията за близначката Кортни е вярна. Така че има доста неща за изясняване. ;)
Любимият ми сериал.

mrankoniiii
01-31-2013, 16:48
И аз го гледам само да разбера кой е убил Алисън . В началото ми беше страшно интересен , но сега сякаш малко го разводниха

therichbitch
01-31-2013, 16:53
В предпоследния епизод Мона каза: i'm not the one calling the shots, така че не са само те 2мата

jasmins
02-07-2013, 18:09
В предпоследния епизод Мона каза: i'm not the one calling the shots, така че не са само те 2мата
Еми да би трябвало да е така, защото нали се водят "A team"..една приятелка се съмнява и в Ария

Слънцеее
02-09-2013, 11:21
Гледате ли го?? Какво е мнението ви за това филмче?


мхм ;)
Хубав е!